Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 İstanbul Autoshow'dan Audi'ler (S3, A6, Rs7, Rs6)

Önerilen Mesajlar

Bugun füme s3 sedan vardı. Fakat audi çoğu arabsı kilitliydi. Mercedes bmw ise tüm modelleri açıktı. S500 maybach açıkken audi tt kapalı olması çok komik geldi :)

Komik değil o iş duruma göre değişir. Oradaki audilerin çoğu vip günü satıldı gözümle gördüm sen şimdi o aracın senin olduğunu düşün; binlerce pis leş arabadan anlamayan insan elliyor dokunuyor. İster misin?

ee açık arabalar var diye sorabilirsin; onlar fuardan fuara dolaşan arabalar :) Her firma bunları temin etmek zorunda değil. Bu tüm dünya da böyle her araç açık olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Komik değil o iş duruma göre değişir. Oradaki audilerin çoğu vip günü satıldı gözümle gördüm sen şimdi o aracın senin olduğunu düşün; binlerce pis leş arabadan anlamayan insan elliyor dokunuyor. İster misin?

ee açık arabalar var diye sorabilirsin; onlar fuardan fuara dolaşan arabalar :) Her firma bunları temin etmek zorunda değil. Bu tüm dünya da böyle her araç açık olmuyor.

parayı veren düdüğü çalıyor mu yani ? gidemedim ama gitsem pislik yapardım bu kapısı açık olmayan araçlara... 

uzaktan bakacaksam, koltuğuna dahi oturamayacaksam "internetten" bakarım, bide giriş-yol parası mı verelim üzerine ? ha yüksek paralara araç mı satıyorsun kardeşim, o zaman sen o arabayı alana banttan yeni çıkanını adrese teslim yollarsın, benim fuardaki görmek istediğim aracın kapısını niye kitliyorsun...? bununla ilgili bu fuarları kim organize ediyor bilmiyorum ama bir yaptırım getirilmeli. fuardaki aracın kapısı falan kapalı olamaz. ben etik olarak konuşuyorum, dünyanın zıkkım yerindekinde de öyle demeyin, orada olması demek doğru olduğu anlamına gelmiyor. temel amaçtan sapmamak lazım, düşük gelirliyi almayıp "zaten bunlar bu arabayı alamaz koltuklara ...masınlar bari" diyorlarsa "premium fuar" yapsınlar onlara özel...

bak sabah sabah kızdım yahu :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 kişiye araç satıldı diye binlerce hatta onbinlerce kişiye arabayı kapatmak , fuara özel 3, 5 yada ne bileyim 15 araba ayıramıyorsan.... amaç orada araba satmaksa satılanı götür yerine başkasını getir, insanlar oraya bu arabaları görmeye, içine oturmaya, mıncıklamaya geliyor, alamayanın bile bu hakkı var diye düşünüyorum, bana göre resmen hakarettir bu... hafta sonu gitmeyi düşünüyordum ama fuarın mantığı bu ise vazgeçtim gitmiyorum. Neden sevemiyorum ben bu vag grubunu,  buyur işte, önce parası olana değil, insana saygıyı öğrenmeleri lazım !

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

parayı veren düdüğü çalıyor mu yani ? gidemedim ama gitsem pislik yapardım bu kapısı açık olmayan araçlara... 

uzaktan bakacaksam, koltuğuna dahi oturamayacaksam "internetten" bakarım, bide giriş-yol parası mı verelim üzerine ? ha yüksek paralara araç mı satıyorsun kardeşim, o zaman sen o arabayı alana banttan yeni çıkanını adrese teslim yollarsın, benim fuardaki görmek istediğim aracın kapısını niye kitliyorsun...? bununla ilgili bu fuarları kim organize ediyor bilmiyorum ama bir yaptırım getirilmeli. fuardaki aracın kapısı falan kapalı olamaz. ben etik olarak konuşuyorum, dünyanın zıkkım yerindekinde de öyle demeyin, orada olması demek doğru olduğu anlamına gelmiyor. temel amaçtan sapmamak lazım, düşük gelirliyi almayıp "zaten bunlar bu arabayı alamaz koltuklara ...masınlar bari" diyorlarsa "premium fuar" yapsınlar onlara özel...

bak sabah sabah kızdım yahu :)

Bunun doğru olduğunu söylemedim ama.

Buarada araba mıncıklamak için fuara gitmek zorunda değiliz ki, sen hangi arabayı incelemek istedin de bayisine giremedin ? ve para ödedin ? 

Fuar böyle babacım istediğimiz kadar konuşalım, boşa üfürmek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun doğru olduğunu söylemedim ama.

Buarada araba mıncıklamak için fuara gitmek zorunda değiliz ki, sen hangi arabayı incelemek istedin de bayisine giremedin ? ve para ödedin ? 

Fuar böyle babacım istediğimiz kadar konuşalım, boşa üfürmek.

yok yok sana demedim, genel olarak bu fuar mantığına sallıyorum...

nafile biliyorum ama içimi dökeyim didim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.