Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 Fiat Aegea (Türkiye Özel) - Autoshow 2015

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Fiat'ın Dünya çapında tanıtımını ilk kez yaptığı model AEGEA. Bursa'da Tofaş fabrikasında üretilecek.

4.5 metre uzunluğunda, aks ise 2.64 metre.

Başlıca rakipleri; Skoda Rapid, Dacia Logan, Peugeot 301.

İçerde 5 inç dokunmatik ekran yer alıyor. 2 adet benzinli ve 2 adet dizel motor seçenekleri mevcut. (95 ps - 120 ps arası)

1.4 litrelik easy paketi 49.900tl,
1.4 litrelik urban paketi 53.400tl,
1.25 litrelik mjet easy paket 60.400tl,
1.25 litrelik mjet urban paket 63.900tl,
1.6 mjet urban paket 67.400tl,
1.6 mjet lounge paket 70.900tl.

İlk 2000 araba için 2.000tl lansman indirimi mevcut.

eZIGX3O.thumb.jpg.cc56555c3da9212bf4a40acssbO0h.thumb.jpg.b1cd559e49b6d58fed03314csil37.thumb.jpg.828b9fc240d95b63a73726GWTMDsM.thumb.jpg.2dfc436c664a562056c9a6Fiat-Aegea-interior-and-dashboard-press-

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabaya direk önden baktığımda ön farlarının Audi A6 dan uyarlandığını, panjurunun Mercedes'e benzetildiğini (BKNZ A 45 AMG, CLA vs ) gördüm. 

Keşke biraz daha uzun olsaymış... Linea'dan sonra kısa geldi gözüme...

Satar mı? Hiç şüphem yok. 

Hayırlı olsun...

Bu arada umarım Türkiye'de üretilip dünyaya satılır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben beğendim @Engin Uzunoğlu, 'nun belirttiği gibi fiyat/fayda aracı bu.

Bütçe'yi sınırlar dahilinde tutmak için epey uğraşılmış ... ter dökülmüş, o da belli.

Sinyaller çamurluğa gitmiş, bagaj taban saçında ses izolasyonu yok, plastik kalitesi ise ehh ... ama ne gam? Tasarım adına güzel iş çıkarılmış (sonuçta hedef belli ... az yaksın, pahalı olmasın vs.) yol karakteristikleri de biraz düzeldi ise bence de gayet iyi satar.

... hayırlı uğurlu olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha incelemedik ama yandan Citroen Elysee / 301'e benzettim ben ve direk rakibi onlar zaten, ayrıca onlardan çok daha güzel ve gösterişli duruyor, ön taraf yine Dodge'un tasarım izlerini taşıyor, bol bol görürüz artık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

linea da hafif kasasıyla düşük bg li dizellerinde çekiş sorunu yok ki..o motoru ağır astraya koyan opellerde sorun var..

çevremdeki linea dizelciler araçlarından gayet memnun..

bu araç linea ya göre çağ atlamış.. boyu makul, eni hala 170 cm de kaldıysa linea gibi düşük bütçeli aile arabası olacaktır geniş bagajıyla..

ama eni c sınıfına atladıysa 177-180 cm arası, focus a da rakip olur canım..

sonuçta herkes bütçesine hitap eden arabayı alır gönlündekini değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.