Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

Çağrı Krr

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Poor

About Çağrı Krr

 • Rank
  Yeni üye

Profile Details

 • Location:
  Ankara
 • Car:
  '18 Tourneo Connect Tdci PWS
 • Job:
  Serbest
 • Gender:
  Bay
 • Age 34

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Katılmakla birlikte bu teste şasi dinamiklerinin ve süspansiyon ayarlarının çok etkisi olduğunu düşünmekteyim. Ağırlık direkt etkili olsa hafif ve 50:50 dengesi olan mazda mx5'in bu kadar vasat sonuç vermemesi gerekirdi. Bence bunların içinde bence en önemlisi yol ile sürücü arasında iletişim sağlayan direksiyonun netliği ve tepkiselliği. Sonuçta hiçbirimiz binek araçlarımız ile ralli yapmayacağız
 2. Km77 testlerini uzundur takip ediyorum. Ford ve Porsche hariç alman markaları genelde başarısız çıkıyor. Geyik testinin kitabını fransız araçları yazmakta. Özellikle de emp2 şasili psa modelleri çok başarılı. Şahsen rekor rakamlardan birini elde eden pug 308 sahibiyim ve gerçekten yola çok iyi oturan bir araç. Fakat bu testin ölçmediği bir şey var ve bu Ford modellerinde çok iyi. O da direksiyon iletişimi. Psa da o yok işte.
 3. Artık 100hp motor - otomatik kombinasyonunu da bırakılarsa harika olur. 140hp yada hibrid ile eşleşse mesela bu çift kavrama güzel olmaz mı?
 4. Ford'un sayfasına gelecek araçlar listesine eklenmiş. Vergilerden dolayi 2lt dizelini getirirler tahminimce.
 5. Superchips'in dyno eğrilerini beğeniyorum. Genelde boost'a abanıp alt devir torkunu dikmeden lineer eğriler vermeye çalışıyorlar. Fiesta St mk8 ve focus st mk4 verileri harika. Kendi araçlarıma ecu xxx markalarla geçmişte yazılım yapmışlığım var ama az ihtimal de olsa bundan sonra bir aracıma yazılım yaptırırsam superchips i tercih ederim. Güle güle binin.
 6. Bu sene bir fuar öncesi bende makyajlı kasanın lansmanını bekliyorum.
 7. Makyajlısı 1 senedir satışta ve Ankara'da bir tane dahi yolda görmedim. Sanırım yok denecek kadar az sattı fiyatından dolayı.
 8. Ankara Tur oto daki gri renk de geçen hafta satıldı. 1 tane mavi renk getirmeyi düşündüklerini biliyorum ama belli olmaz.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.