Jump to content

Serdar Tanhan

Üye
 • Toplam İleti

  363
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

514 Mükemmel

Serdar Tanhan Hakkında

 • Derece
  Comfort

Profil Detayları

 • Şehir:
  Burdur
 • Arabam:
  '18 Focus mca 1.5 tdci titanium 5k
 • Meslek:
  Öğretmen
 • Cinsiyet:
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

660 profil görüntüleme
 1. Serdar Tanhan

  Bisiklet Hakkında Her Şey

  Sahte değil sanırım, ama Shimano'nun farklı isimlere sahip farklı serileri var tabi kalite ve fiyatlar da çok değişkenlik gösteriyor.
 2. İnşallah hocam. Aynı durumla mı alakalı bilemedim, marşı biraz geç aldı ve sarstı. VID_20201022_181621(0).mp4
 3. Motor soğukken kayıt yapayım dedim triger tarafında cızırtı gibi bir ses geliyor. Gergi rulmanı veya kayış mı bilemedim, bazı Focus'larda benzer sıkıntılar olmuştu sanırım, ilk fırsatta servise gidiyorum. Gitmişken bakımı da yaparız. VID_20201022_181710(0).mp4
 4. Sıkıntı böyle birşey mi acaba? İyi niyet garantisi veya uzatılmış garanti mi bu, yoksa normal garanti canımız istemiyor sokmuyoruz mu diyorlar.
 5. Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, iyi günlerde kullanın.
 6. Virüs loading... Hepimize loading ama bu sefer kaçış olmayacak. Her kapalı ortak alan Covid-19 yoğun bakım kadar yüklü olacak.
 7. Koltuk kılıfına gerek yok bence orijinal kılıfları eskitin gitsin
 8. Hayırlı olsun. Tecrübe ve forumdaki konular ışığında şunları yapmanızı öneririm. Mk4 sorular/sorunlar bölümüne bakın Kaportayı, teslim almadan önce kendiniz gözle iyice kontrol edin kaynak, birleşim hatası, çatlak vb için. Boya ölçümü, hatta detaylı ekspertiz yaptırın. Lastikleri kontrol ettirin düzleşme, balon vb. varmı diye. Sıkıntı yoksa seramik veya cila yaptırabilirsiniz, halı paspasları atın havuz paspas ve bagaj havuzu alın.
 9. Bende ucuz diye A101'den almıştım hocam dün Bim'de elim gitti sarıya ama dedim sonax var bitsin alırım.
 10. Sök-tak çok zahmetli olmaz mı hele çok çabuk kirleniyorsa. Şu fırçalar nasıl acaba iş görür mü ki? Şundan kullanıyorum sıkıyorum, dış kısmı yumuşak fırça ile fırçalıyorum, içlere pek girmiyor ama sonra biraz bekletip basınçlı su ile temizliyorum. İdare edecek kadar temizliyor.
 11. Bakım esnasında aracı görme şansım olur mu hocam orada? Servis içi kameraları varsa çok iyi olur. Mersin Ergin en mantıklısı sanırım. Teşekkür ederim herkese.
 12. Yeni konu açmayıp buradan devam edeyim. Gelecek ay Adana'da olacağım bir süre bi aksilik olmazsa. Adana-Mersin bölgesi yetkili servis öneriniz var mıdır? Adana Otokoç Adana Gizerler Tarsus Otokoç Mersin Ergin servisleri var sanırım.
 13. Aynen öyle önceden çok az titrerdi, hatta ışıklarda motor sesini duymazdım araçta start-stop varmış gibi. Ne olduysa yağ değişimi ve şanzıman karter conta değişimi ile şanzıman yağ eklenmesiyle başladı. İsler yoğun ilk fırsatta lifte kaldırıp kayıt yapacağım. Diğer türlü yol sesi, rüzgar sesi karışıyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.