Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/10/2019 in all areas

 1. 5 points
  3.0L Ecoboost 365 hp 515 Nm 10 ileri otomatik vites (AWD) 2.3L Ecoboost 300 hp 420 Nm 10 ileri otomatik vites (RWD ve AWD) Tamamı 7 koltuklu arkadaşın. Standart donanımda 8" dokunmatik ekran var üstlerde gördüğünüz 10.1". Dijital gösterge ise 12.3" ve artık dokunmatik ekrandan bilgi çekebiliyor. Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2020-yeni-ford-explorer-tanitildi/
 2. 2 points
  İlk defa mazotlu araba aldım ya ben, mazot benzini geçer. Hatta dizeller yasaklanır. Daha fazla ne yapabilirler şu an hayal etmek istemiyorum.
 3. 2 points
  Hakikaten, orta ekran doğrudan oraya yapıştırılmış bir tablet gibi duruyor. Bari modüler yapsınlar da insanlar evde de diğer işleri için kullanabilseler.
 4. 2 points
  ben 7tl keyfimden kıymetli değil diyip evde yatmayı tercih ettim, zenginin hali başka tabi
 5. 2 points
  TV geldi, montaj da servis tarafından yapıldı. Biraz kullanalım, üstüne konuşacak bi şey varsa yazarım.
 6. 1 point
  Hiç başıma gelmedi ve teknik olarak bir şey diyemiyorum ama eğer istersen İstanbul da işi bilen usta telefonu sağlarım, en azından fikir alırsın...
 7. 1 point
 8. 1 point
  Toplu taşıma kullanın
 9. 1 point
  ilk kez depom daha büyük olsaydı diyorum ya la danaya girer gibi tankere mi girsek depolamak için, kendini amorti eder zaten :P
 10. 1 point
 11. 1 point
  Ne oluyor burada?Zam mı var?
 12. 1 point
  LPG ye geçin çok keyifli. 12. arabamı aldım hiç bu kadar mutlu olmamıştım
 13. 1 point
  Özgür Bey katalizörü temizletip motor kulağını da değiştireceğim. Zira P0420 kodu veriyor. Motor üst kulağı da patlak olduğu için titreşim devam ediyor. --2 dakika sonra eklendi-- Enjektör temizliğini 300tl'ye yaptılar. İkitelli 'de Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi' nde özel servise bıraktım onlar söküp temizlemeye götürdü.
 14. 1 point
  bu sefer doldurdum neyse ki
 15. 1 point
  Akıcı trafikte kullanıyorum en fazla 5-6 ışık var. Git gel toplam 25 km civarı. Çok dur kalk yok bence.
 16. 1 point
  Evet, pahalılar maalesef. O sebeple tercih edilmemesi normal. Curved tv'ler kıvrımlı yapılarından dolayı panellerin dip kısmından ekrana doğru zaman içinde ışık sızması yapabiliyor. Bu da görüntü kalitesini etkiliyor. Özellikle film, dizi izlerken karanlık sahnelerde ve ortamlarda. Normalde düz ekranlı tv'lerde de bu çok sık görülebiliyor. Lg'nin yeni serilerini bilemem ama eski serilerinde çok fazla bu sorun vardı. Fakat curved tv'lerde bu sıkıntı düz ekranlara göre daha sık olabiliyor. Ekran diplerinde beyaz sızıntıları görebilirsiniz. Her curved tv'de olacak diye bir şey yok ama olma ihtimali yüksek. Ben mağazada ki teşhir ürünlerinde bile bunu görebilmiştim. Ayrıca curved tv'ler söylendiği üzere düz ekranlı tv'lere göre biraz daha doğal bir görüntü deneyimi sunabiliyor. Fakat bunu sunabildiği izleyici kitlesi sınırlı. Yani tek kişi tv'nin karşısına geçip tam ortadan, merkezden olacak şekilde izlerseniz bu verimi alabiliyorsunuz. Ama birden fazla kişi tv'yi izlerse ve tam karşısında oturma gibi bir imkanları yoksa bu verimi alamıyor.
 17. 1 point
  Bu benim baktığım oled değilmiş galibayeni farkettim. Bu tv bütçeme ve kriterlerime uygun diye düşünüyorum. Curved tv'lerin dezavantajı nedir tam olarak? Görüşleriniz için çok teşekkürler.
 18. 1 point
  Curved tv'lere pek yaklaşmamanızı tavsiye ederim. NU8000 modelinden önce ki seri olan MU8000'i bir tanıdığıma aldırmıştım. Çok memnun kaldı televizyondan. NU8000 sonra ki yıl çıkan, daha yeni bir seri ve oldukça güzel bir tv'dir. Oled tv alacak bütçeniz yoksa 55NU8000'i önerebilirim. Bunun haricinde aslında en güzel panel ve görüntü deneyimini sunanlardan biri Sony markasıdır. Ama onun çok fazla çeşidi maalesef Türkiye'ye gelmiyor. Gelenler ise daha pahalı oluyor. Yinede 55NU8000'e alternatif olarak Sony 55XF9005'i de önerebilirim. Fakat dediğim gibi baktığınız tv her açıdan oldukça doyurucu bir tv'dir. Şuradan testlere bakabilirsiniz. Alt kısımlara inerseniz diğer tv serileriyle karşılaştırmalı puanlarını görebilirsiniz. https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-size/55-inch
 19. 1 point
  40"-50" aralığında monitör gibi 4K ürün var mıdır acaba? Apple tv ile kullanmak için 4K ürünarıyorum. fiyatın yükselmemesi adına içinde smart, wifi vb. özellikleri olmasa da olur. bunları zaten apple tv sağlıyor. Önerebileceğiniz tv var mı?
 20. 1 point
  Kendi sorumu kendim cevaplıyayım. Özetle euro 5 sonrası rolanti devresi direk gaz kelebeğinden ayarlanıyor.
 21. 1 point
  Yeni fotolar da çekilmiş bu sefer trend spec Not: 6-8 ay sonra seri üretim başlıyor.
 22. 1 point
  konu dışı ama otokoç kendini aşmış.. iyi niyet garantisi adı altında yapılan indirimli verilen fiyatlar bile sanayi fiyatının çok çok üzerinde.. işte er-ol otomotiv den parça alıp boch servise bakım yaptırmanın maliyeti 600 tl bana 1500 tl tutan 6. bakıma %30 indirim yaptılar 1050 tl ödedim.. 800 tl ye katlanabilirim ama 1000 tl amacını aşan bir fiyat.. almanya da 200 tl 5w-20, kargo ile 380 e maal oluyor, serviste indirimsiz 820 indirimli 580 tl.. sadece gülüyorum. şikayet ettim. müşteri hiz. lerinden aradılar. içinde altın tozu mu var bu yağın dedim. ama bu 3. şikayetim adamlarda bana gülüp sizi ne güzel öpüyoruz diyorlar
 23. 1 point
  Benim 14,4 TL. Dün akşam fulledim. Bugün azalmasın diye bir yere gitmedim
 24. 1 point
  7 lira kar yaptım acayip mutlu oldum.
 25. 1 point
  Böyle bir şey varmı yahu. %25 indirim nedir. Böyle bir indirim olabilir mi? İndirim yapmadıkları vatandaş varmı? 3bin lira indirim mi olur? Yetkili servisin taa.... Akşam akşam asabım bozuldu. Garanti adı altında resmen soyuluyoruz.
 26. 1 point
  Tüm ti-vct focuslarda böyle boşuna çözüm aramayın.
 27. 1 point
  Alper Bey ben opetten yakıt alırken aracımda sarsıntı vardı. Şuan Po dan alıyorum (siz de alıyor olabilirsiniz % 5 indirimimiz var ) ve gayet sessiz ve sarsıntısız çalışıyor.
 28. 1 point
  Aracın benzin enjektörlerini temizletmek için servise bıraktım ve enjektörcü püskürtmesine bakmak için cihaza bağlayınca anladık ki çok kurum/karbon bağlamış ve süzgeci de biraz dolmuş. Titreşimi %99 enjektörden yapıyor dedi usta. Sonucu paylaşacağım.
 29. 1 point
  @Semih O. buyrunuz.
 30. 1 point
  Güle güle kullan. Model ne abi?
 31. 0 points
  İkinci zam geliyor. Mazot 20, benzin 14 Kr. bekleniyormuş.
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.