Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler İçerikler

04-07-2018 tarihinde, tüm alanlarda en yüksek itibara sahip içerik gösteriliyor

 1. 8 puan
 2. 4 puan
 3. 3 puan
 4. 1 puan
 5. 1 puan
 6. 1 puan
  Hemem km yaptım daha ilk günden
 7. 1 puan
  Anliyorsun degil mi Bekir abi, duy sesimi
 8. 1 puan
 9. 1 puan
  Ben de yanlış anlaşılmayayım, size öğüt verecek konumda da değilim zaten, mazur görün. Siz zaten derdinizi gayet güzel anlatmışsınız. Anlattıklarınız başıma gelse, ben de sizin yazdıklarınızdan daha okkalı tepkiler verirdim muhtemelen ancak burada değil, demek istediğim buydu. Tekrar geçmiş olsun. Otosan'ın yapması gereken servis yetkilerini almaktır. Ha şunu da tekrar söyleyeyim, hemen her servis benzer durumda. Cevabını bildiğim halde, sonuçta bu onların işi diye servise danışıp, "öyle birşey yok" cevabı aldığım durumların sayısını ben unuttum.
 10. 1 puan
  1- bu arabaya lastik alma, direkt sat yeni araba al 2- lassa alcaksan gürkan hocadan icazet almadan bu işe girişme. zararlı çıkarsın. nokta
 11. 1 puan
 12. 1 puan
  Peki. Eğer Anadolu yakasındaysan gel 2 dk halledelim.i, yapamazsan.
 13. 1 puan
 14. 1 puan
 15. 1 puan
  İnitialize ecu yapmadığın için hata veriyor. read from bcm + değişikliği yap + write to bcm sonra yukarıdaki abs sekmesini tıkla initialize ecu yap, düzelecektir.
 16. 1 puan
  Bende de dizel 1.6 tdci trend x var 2015 model boşta iken hiç 5lt görmedim bi gösterin bence bişey kaybetmezsiniz.
 17. 1 puan
 18. 1 puan
 19. 1 puan
  Burada yanlış bir durum yok servise gitmeyiniz en azından bunun için.
 20. 1 puan
  Aracın hareket halinde boşa atılması, güç iletimini sağlayan şanzımanın devreden çıkmasına neden olur. Dolayısıyla vitesin boşa alınma aşamasında araç pistonları bir süre hareket etmeye devam eder ve tekrar ateşleme yapar. Vites boştayken yakıt sarfiyatının artmasının temel sebebi de budur. Yani araç giderken vites takılı olduğunda, gücünü tekerleklerden aldığı için ECU motora bu güce göre yakıt ayarlaması yapar ve yakıt sarfiyatı 0 lt. olur. Bizim dizeller enjeksiyonlu olduğu için sistem bu şekilde çalışır. O yüzden merak etmeyin, ters giden bir durum yoktur. İçiniz rahat olsun.
 21. 1 puan
  Nasıl böyle bir kanaate vardığını anlayamadım. herkesi kendi gibi sanma durumu mu? Kusura bakma genç kardeşim ama burada kimin ne yazacağına sen karar veremezsin. İşine geleni okur, gelmeyene bakmadan geçersin. Dileyen kurallara uymak koşulu ile dilediğini yazar. Kaldı ki, bir soru sormuşsun, bizler de cevabını vermeye çalışmışız.
 22. 1 puan
 23. 1 puan
  Amortisör takozu eskimiş olabilir. Lastikler ise fabrikanın opsiyon sunduğu değerlerde yani kapı eşiğinde yazan değerlerden olduğu için sorun olmaz muayenede.
 24. 1 puan
 25. 1 puan
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.