Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/17/2018 in all areas

 1. 4 points
 2. 3 points
 3. 3 points
 4. 2 points
  Uzun aradan sonra tekrar ufak eklentiler yaptım, Tavan döşeme değişiminden sonra sıra geldi kapılara yalıtım ve aydınlatma yapımına. Uzun zamandır aklımdaydı uğraştırıcı olduğu için ancak yapabildim. Paneli sökmeden hemen öncesi... Bunlarda Sony hoparlörler, Siyah paneli yerinden çıkartabilmek için camı da sökmek gerekiyor sac kısmına ancak o şekilde ulaşılıyor, Yalıtım için kullandığım malzemeyse Adeself oto ses yalıtım malzemesi ve onun üzerine uyguladığım yanmaz yapışkanlı kauçuk köpüğü, Adeself 3mm kalınlıkta, 30cm x 10mt ölçülerinde 75TL. Kauçuk köpüğüyse 9mm kalınlıkta 5mt X 1mt uzunlukta 115TL. Yalıtımdan sonra kapıları sökmüşken aydınlatmada yapmalıydım ve orjinal bir görünümü olmalıydı, en uygun Megane 2 ve Fluence lerin kapı aydınlatma lambasını buldum. Kapı altlarına tesisat torpidonun altındaki mevcut ayak aydınlatmalardan çekildi. Kesip biçmeden önce beklemedeler... Lambanın yanında gelen plastiği kalıp olarak kullandım ve falçatayla kestim, Arka kapılar... Kedi gözünün içi boştu onunda içine lamba taktım, Ve daha bitmedi pedallarıda orijinal st line setle değiştirdim, Arabada orijinal ambiyans aydınlatma var fakat ayak bölümünde yoktu ona da kapıdaki ambiyans aydınlatmadan hat çekildi ayak bölümünde de ambiyans aydınlatma olmuş oldu,
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Dun Nisan 3 derlemesi cikti 18093
 9. 2 points
 10. 1 point
  Yeni 2018 Ford Focus Mk4 Boyut - Performans - Tüketim Değerleri Tüm bilgiler-> https://anasayfa.focusclubtr.com/yeni-2018-ford-focus-mk4-boyut-performans-ve-tuketim-degerleri/ Motor karşılaştırmasında daha mantıklı bir kıyaslama olması adına Mk3’ün makyajlı (MCA) versiyonlarını yazdım. Ayrıca Mk4’ün tüketim değerleri WLTP olarak verilmiştir bu sebeple birebir karşılaştırma yanıltacaktır. Mk3 Mca’nın tüketim değeri ise NEDC standardındadır. Mk4’ün NEDC değerleri -motora göre değişken- %10-15 arasında daha düşüktür. Not: Linkteki tablolar günceldir, buradakiler eski. Dikkat. Ağırlık konusunda sadece genel bir bilgi mevcut olduğu için, değerler en iyimser şekilde hesaplanıp tabloya eklenmiştir. Bazı modeller biraz daha ağır olacaktır. Bu güncellemeler için de biraz bekleyeceğiz. Hafiflik, hızlanmaya katkı sağlamış ayrıca tüketimde de yaklaşık %10’luk iyileştirme mevcut.
 11. 1 point
  Yolcu taşıyan Custom Far gayet şık Şu parlak çıtayı beğendim, hemen dikkat çekiyor Diğer kısımlarda da mat krom var yine çok şık Koltuk kumaşı, pantolon kumaşı gibi Eski Custom'da neyi değiştirmek istersin diye sorsalardı muhtemelen "bu" bölüm derdim. Şimdi açılma mekanizması değişmiş önce butona basıyorsun önce bir tık yükseliyor sonra kaldırıp yukarda sabitliyorsun, önceden elle tutuyordun. Aşağıda onun da fotosu var. Anlatmaya gerek yok, içini görüyorsunuz Eskiye göre albenisi çok farklı 2.0L EcoBlue + AdBlue Arkada 4 USB - sağlı sollu Bu aydınlatma mekanizması hoşuma gitti, bir tarafına bastırarak açıyorsun Bunun da kullanılması çok basit. Kapağın bu bölümde kumaş olması da iyi olmuş. ACC - Eee Türk üretince her donanım mümkün. Eskisi Türkiye donanım detayları
 12. 1 point
  Bence sedandaki bagaj sorunu hacminden ziyade yükleme ağzının anlamsız şekilde dar olmasıydı. Keşke yeni Mondeo gibi liftback tercih edilseydi. Ben sedan araba alcak olsam öncelikli tercihlerimden birisi bu olurdu.
 13. 1 point
  Yakup bey, on cam ısıtma konusu çok önemli. Ben göremedim donanımlarda var mı? Ankete ekleyin lütfen.
 14. 1 point
  --4 dakika sonra eklendi--
 15. 1 point
  Ben olsam serviste yaptıracaksa kabul ederim. Kabul etmiyorsa hemen avukata veririm. Adamla hiç muhatap olmam. Ortada bir dolandırıcılık var zaten. Sorumluları kimse hesabını versin.
 16. 1 point
  Boşver abi sync de neymiş. Senle başka işlerimiz var bizim.
 17. 1 point
  Bu taşıma alışkanlıklarımız ile ilgili biraz da. Türk halkına kamyonet gerekli. Ama geniş bagaj arayışında olanların steyşın almayışı da ayrı bir açmaz. Yine de mekanı verimli kullanmada Ford tasarımlarını örnek göstermek zor. Daha rahat bir görüş ve daha geniş bir kapı açıklığı varken binişin zorlaşacağını söylemek bana mantıklı gelmedi. Hele ki koltukların da zayıflama küründen geçtiği düşünülürse. Geldiğinde deneriz ama bence daha iyi olmuş. --2 dakika sonra eklendi-- Kusura bakmayın, sedan arka tasarımı bana "çirkin" geliyor. Bu arabayı asla sedan almam. Tamamen kişisel zevkimdir...
 18. 1 point
  Nereye gidiyor bu adam @Bekir B.
 19. 1 point
 20. 1 point
  İnşallah gözüm yanılıyordur şu Toyota avensislerin çirkin bi arka tasarımı vardır yeni sedanda onun gibimi benmi yanlış görüyorum bağaj güz değilde içe doğru girintili.
 21. 1 point
  Ben mayıs 2017 de serviste 190 tl ye almıştım. Dayakla hallolduysa tamamdır seninki daha az maliyetli
 22. 1 point
  "2011 model bir otomobilin daha bilgisisiz/yetersiz bilgi sahibi ustalarımız tarafından katline şahitlik ediyoruz." şeklinde afilli bir cümle kurmadan geçemedim.
 23. 1 point
  Her ay 1000 km yi otomatiğe bağladık. 15 Şubat - 112112 15 Mart - -113113 15 Nisan - 114114 15 Mayıs ta bakalım 115115 km yi görebilecek miyiz?
 24. 1 point
 25. 1 point
  Niye, tork konvertörlü şanzımanlar treni bile çekiyor mu?
 26. 1 point
  Azim, çaba ve sabrı takdir ettim. Şunları keşke fabrikada yapsalar diyeceğim ama o zaman da eğlencesi kalmayacak.
 27. 1 point
  fotoğraflarda filan pek beğenmemiştim ama bu videoda baya hoş geldi. iç mekanı hala beğenmiyorum ama, bence güncel golf daha güzel mesela.
 28. 1 point
  Bundan sonra böyle Yeni araba alan arkadaşa hayırlı olsuna giderken
 29. 1 point
  İlahi biz onlar için varız zaten. Neyse konuyu dağıtmayalım. Bu gece de benzine zam var. Çifte bayram...
 30. 0 points
 31. 0 points
  Bu gece benzine yine zam varmış arkadaşlar duyan var mı?
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.