Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor ve Opsiyonlar Değişiyor. Mayıs-Haziran üretim Planlaması yapıldı anlayacağınız..

Şimdi şöyle oluyor :D Titanium üzerine 2 tane yeni paket sunulacak ( X Paket devam ediyor )

Plus Paket

Otomatik Park Sistemi

Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi

Tekno Paket

Şerit Takip Uyarı Sistemi

Şeritte Kalma Yardımcısı (Lane Keeping Aid)

Sürücü Dikkat Takip Sistemi

Otomatik Uzun Far

Kör Nokta Uyarı Sistemi

Bunun nasıl sunulacağı belli değil. (Smart Paket)

----Sony Müzik Sistemi----

Devam ediyoruz :claps:

Powershift tercihinde bulunmak istiyorsanız; artık Plus Paketden yararlanabileceksiniz (Biliyorsunuz bu sunulmuyordu)

Style donanımda da Aktif Ş.içi Güvenlik sistemi ekstra paket olarak sunulacak..

Yine devam ediyoruz :)

Güncelleme ( 10 Nisan ) :

Powershift için söylediğimiz güncelleme şimdiden başlamış durumda...

Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi (900 tl)

Manuel araçlarda Plus Paket içersinde yer almaktadır. PowerShift otomatik araçlarda ise tek başına opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Güncelleme ( 3 Mayıs ) :

Haziran ayı üretimi ile birlikte Focus araçlarımızda orta donanım seviyesi olarak sunduğumuz Style modelimiz ürün gamından kaldırılmıştır.

Style yerine Trend ve Style seviyeleri arasında yer alacak Trend X adını verdiğimiz yeni orta seviye serimiz devreye girecektir.

Fiyat seviyesi olarak Trend modeline daha yakın olarak konumlandırılacak Trend X modelimiz ile giriş seviyesinde rekabetçi fiyatlarla yüksek ekipmanlı araç sunulucaktır.

Trend X donanım seviyesinde Trend modelimiz üstüne aşağıdaki özellikler yer alacaktır:

• 16” alüminyum alaşım jantlar
  • Sis farı
  • Siyah arka camlar
  • Hız kontrol sistemi ve ayarlanabilir hız sınırlandırıcı
  • Style ile aynı desende ve renkte koltuk döşemeleri

Trend X donanım seviyesi aşağıdaki motor ve şanzıman seçenekleri ile satışa sunulacaktır:

• TDCi 95 PS manuel
  • 1.6i 125 PS benzinli manuel
  • 1.6i 125 PS benzinli PowerShift otomatik
  • 1.0i 125 PS benzinli manuel

Güncelleme ( 11 Mayıs ) :

Sony f3 için siparişe açıldı. Yeni aksesuar sınıflandırması sonrasında (Trend - Trend X - Titanium - Titanium X ) f3 için Sony müzik tesisatı opsiyonu satışa sunuluyor. Smart Paket ve Tekno Paket alan f3 sahipleri artık araçlarının keyfini Sony ile sürecek. (smart paket içeriğinde sony + aktif şehir içi güvenlik sistemi olacak)

Güncelleme ( 3 Temmuz ) :

Tekno Paket fiyatı:4.500 TL'dir

1.0 Turbo motor'da bu süreçte bekleniyor. Detay için Tıklayınız

Nedir Bu özellikler? (Daha fazla detaylı bilgiler için )

önemli Not: Hiçbir bağlayıcı ve kesinlik kavramı bulunmamaktadır, kesinlikle sorumluluk almıyoruz :-) isim & donanım vs değişebilir.

Focus Club Tr.com Farkıyla :)

Teşekkürler :)

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pratikte aktif şehir içi güvenlik sistemini ekstra haline getiriyor. Tekno paket benim için luzumsuz olur. Meraklısına hitap eder. Otomatik uzun far güzel, ama sadece şehirler arası yollarda. Bundan önceki arabamda adaptif farlı (merceği dönen) xenon vardı. Bir kere gece şehirlerarası gittim. O zaman bir faydasını gördüm. Yoksa şehir içinde orda bir ışık yansın yeter. Bana değişiklikler çok gerekli gibi gelmedi.

Bunun yerine müzik sistemi alternatifleri gelseydi. Ayrıca araç içi LCD ekranlar renkli olanlardan gelseydi çok daha albenili olurdu.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerit takip sistemiyle gösterge ekranını da geniş ekranlı yapabilirler hatta yapmak zorundalar diyebilirim,çünkü uyarılar o ekrana göre ayarlanmış....Umarım yaparlar....özellikle sürücü dikkat takip sistemi çok ama çok gerekli birşey..Ben istanbul dönüşünde direksiyonda uyudum neredeyse kaza yapıyordum,bu sistem olsaydı bunu yaşama tehlikesi ortadan kalkardı..Süper sistem..Acaba benim arabaya yaptırabilirmiyizki...Birde fiyatı etkileyecektir kesin bu paket....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.