Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Merhabalar, aracımı 1 ay önce aldım mk 2,5 kasa 2011 model comfort paket aracı çalıştırınca içeriye antifiriz mi? Yanık kokusu mu? Anlamadığım bir koku giriyor bu durumdan çok rahatsızım aracıma bir şey olacak diye çekinerek biniyorum aracım adana’da rastgele bir ustaya gösterdim blok kokusu olabilir dedi daha önce başına böyle bir şey gelen varsa yardımcı olabilir mi?
 3. Today
 4. Kerem bana mail atmışsın Bir kaç gün yoğunluğum var sonra sana yardımcı olacağım...
 5. Konu dışı ve benim arabam kategorilerine uygun olmadığı için ikinci kez kapatılmakta. Lütfen önce arama yapınız, eğer ilgili konu yoksa uygun kategoride içeriği açıklayacak başlık seçimiyle yeni konu açabilirsiniz. Tüm bu bilgiler kabul ettiğiniz kurallar içerisinde detaylandırılmıştır.
 6. Konuyla alakası olmasa da, 5 yıllık haber bu ve binek için tasarlanmadı Le Mans da kullanacaklardı ne oldu bilmiyorum ve elektrik takviyeli. Meraklısı bu yönde inceleyebilir.
 7. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Arkadaşlar benim 2003 model focus bir araç aldım. Aracı aldığında helezon yaylarini ısıtıp aracı alcaltmislar neyse bende 4vadet helezon yay aldım önleri taktirdim tam arkalari takacakken usta arka tabla (salincak) baglantisindaki vidalari sokemedi bana bunların yalama olduğunu söyledi bu yüzden bir kaynakci bulmak gerektiğini bunları kestirecegimizi aynı zamanda 2 adet tabla burcu almam gerektiğini yine iki adet ayar gıdası almam gerektiğini söyledi ancak bu işlemlerden sonra yay takilabilirmis benim şimdi size sorum bu yaylari tablalari sokmeden değiştirmenin bir yolu var mi bu yay gegisi ise yatıyor mu lütfen yardımcı olun
 8. Aynı sorunu yaşıyorum ekrana yazılar gelmiyo ankarada nerde yaptırabilirim?
 9. 3 silindirden 1,5 ltden 400 ps alanlar mevcutmuş --1 dakika sonra eklendi-- WOW..! Nissan's new motor the DIG-T-R turbo 3 cylinders,1.5L, 400 HP, 380 NM torque, 40kg weight, 50cm tall, 40cm long, 20cm wide, petrol/electric hybrid engine with ability to on or off on demand, which is set to ZEOD RC ( Zero Emission On Demand Racing Car ), The propose of this engine is to reducing size while increasing efficiency Nissan says it is better than the new engines approved for FIA formula 1 world championship this year.. This is freakin' awesome.. Yeni şaka makinaları geliyor demek..
 10. Uğur böcekli siteden alındı. Şuan Çin'deki fiyatından bile daha ucuz. Özelden satıcı ismi yazabilirim. Alırsanız yapım aşamasında da yardımcı olurum.
 11. Güzel çalışma birde böyle konularda malzeme nereden alındı bilgi paylaşırsanız sevinirim.Bizde yapmak isteriz :)
 12. Evet yaptım.Hatta ana sıfırlamadan sonra ekran yazılarıda yarı Tükçe yarı ingilizceye dönüştü.Yani ana ekranda navigasyon klima falan yazan bölümler ingilizce ama içine girince ara bölmedeki yazılar Tükçe şeklindeydi.Daha sonra sizin paylaşımlarınızdan 3.08 olan programı yüklemeyi denedim.1 dakikalık bişey ancak yükledi programın tamamını değil yani,ama sadece o yarı ingilizce olan kısımlar Türkçeye döndü.Sesli komut yine ingilize kaldı.program yine 3.10 olarak görünüyor.
 13. Rolantide titreme durumu benim aracımda da mevcut bir süredir. Konuyu okuyunca doğru parçadan şüphelendiğimi öğrenmiş oldum. Muhtemelen ilk yağ bakımında ilgili parçaları değiştireceğim.
 14. http://yadi.sk/d/RlEalcYy39iQsT Burdan yükledim.Sesli komut hariç herşey türkçe.Yanlız bu dosyaya şuanda ulaşılamıyor.Bunu paylaşan arkadaş sanırım kaldırmış.Dosyanın aslı bende bilgisayarımda kayıtlı duruyor.Dosya 632 mb civarında yer tutuyor.Size bu dosya mı lazım?
 15. Yardımcı olurum elbette. Öncelikle 3.10'u hangi kaynaktan yüklediniz onu bir öğrenmem lazım.
 16. Bence kaşıntıyi bu araba yapıyor. Satın alır almaz dürttü --4 dakika sonra eklendi-- Video olduğu için tarife gerek kalmadı ;ancak yana kaydırarak takmak ve çıkarmak en doğrusu. Başka bir husus da ; sigorta kutusunun oradaki farin soketindeki mavi yeşil kabloya sinyali bağlarken sağ fardaki soketi sarı kahve olanına bağlaman gerekir. Soracagin bir şey olursa cevaplarım. Kolay gelsin. --7 dakika sonra eklendi--
 17. S.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım lütfen acil yardimlarinizi bekliyorum aracim 2003 model ford focus 1.6 i trend hatcback 3 kapi arkadaşlar aracı aldığında helezon lari alcaltmislar bende 4 tane yeni helezon aldım önleri taktirdim sıra arkalara gelince ışte benim sorunum başladı usta arka helezon lari yapamadı niye mi çünkü arka tablalari sokemedi bana söylediği vidalar yalama olmus oncelikle bunları kaynakciya kestireceksin sonra tabla burçları alacakmisim ayar vidalarinida alacakmisim sonra o şekilde takacakmis şimdi size asıl sorum bu arka helezon lari tablayi sokmeden cikartmanin yolu var mi yine aynı şekilde tablayi sokmeden yenisini takmak istiyorum lütfen böyle bir yöntem varsa yardımcı olun ve beni bilgilendirin
 18. Semih bey merhaba.Açıkcası bu konu hakkında benimde yardıma ihtiyacım var. Aracım 2015 ford mondeo 1.6 tdci ve sync 2 kulllanıyorum.Bende sıkıntı şöyle.Aracımda sync ekranında donmalar ve sürekli programlı bakım moduna geçmeler başladı.Tavsiye üzerine eski olan sürümü 3.10 olarak güncelledim.Fakat 3.10 sürümünü yüklediğimde sesli komut tamamen ingilizce olarak kaldı.Şimdi Türkçe yamalı olan 3.10 u yüklemeye çalıştığımda program güncel olduğu için yükleme yapılamıyor.Eski 3.08 sürümünede eski sürüm olduğu için dönemiyorum.Nasıl 3.08 i tekrar geri yükleyebilirim?Bana bu konuda yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum.
 1. Load more activityFocus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.