Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cylone Navigasyon Sisteminde Garmin Xt Win Ce Çalıştıran Arkadaş Var Mı?

Önerilen Mesajlar

Aracıma taktırdığım CYLONE Navigasyon ve multimedya cihazında, Miero Don't Panic Navigasyon yazılımı geliyor. Hiç beğenmedim. IGO Primo yükledim. Mükemmel bir yazılım. Sygic  10 2011 Türkiye haritalarını çalıştırıyor. Navitel V 7. 5. 202 güncel haritalar ile çalışıyor. Navigon 7.7.6 wince  tam randımanlı çalıştıramadım. Garmin XT5.00.30 Çin yazılımı  Telefunken 350 cihazında sorunsuz çalışırken, CYLONE ile yaklaşık 1.30 dakikada açıyor. her açışta kayıt yenilemek gerekiyor. Yazılım çok güzel ama, açılış süresini kısaltarak, her seferde veri girişini yenilemek çok zahmetli oluyor. Ayrıca SpeedCAM radar noktaları yazılımda eksik. İlave yazılımlarla sorunun düzeleceği kanaatindeyim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Aracıma taktırdığım CYLONE Navigasyon ve multimedya cihazında, Miero Don't Panic Navigasyon yazılımı geliyor. Hiç beğenmedim. IGO Primo yükledim. Mükemmel bir yazılım. Sygic  10 2011 Türkiye haritalarını çalıştırıyor. Navitel V 7. 5. 202 güncel haritalar ile çalışıyor. Navigon 7.7.6 wince  tam randımanlı çalıştıramadım. Garmin XT5.00.30 Çin yazılımı  Telefunken 350 cihazında sorunsuz çalışırken, CYLONE ile yaklaşık 1.30 dakikada açıyor. her açışta kayıt yenilemek gerekiyor. Yazılım çok güzel ama, açılış süresini kısaltarak, her seferde veri girişini yenilemek çok zahmetli oluyor. Ayrıca SpeedCAM radar noktaları yazılımda eksik. İlave yazılımlarla sorunun düzeleceği kanaatindeyim. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Garmin XT 5.00.52 Wince yazılımı ile, 800x480 pixel görüntü ile sorunsuz çalışıyor. Ana menü dili (İngilizce, Almanca,Fransızca vs. seçilebiliyor) Türkçe olmamasına karşın, rota seslendirmelerinde türkçe dil seçilebiliyor. 2015.20 Türkiye haritası gmapprom.img system klasörü içerisine kopyalanıyor. Açılışta çin yada kore dili geliyor. Ekranın sağ üst köşesine dokunduğumuzda dil ve diğer ayar seçenekleri mevcuttur. Yazılım benim hoşuma gitti. İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

İlgilenen arkadaşlara, 2016 yazılımı IGO PRİMO

http://uploaded.net/file/tenqkq77/jasiek.part1.rar
http://uploaded.net/file/0sxebyt8/jasiek.part2.rar

Şöyle bir sorun var. Cyclone cihazlarda igo primo programı çok kasıyor. Hatta bende müziği felan donduruyordu.O sebeple ben dontpanic programına geri döndüm sorunsuz kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet bey; Ben aracıma, Cyclone taktırdıktan sonra, yaklaşık 1 yıldır IGO ENTERPRİSİTE v3.0.1 kullandım. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Üstelik avrupa haritaları da yüklü olduğu halde. Diğer yazılımları da cihazıma uyarladım. Örneğin: Garmin, Navigon, Navitel, Sygic gibi... Bu yazılımlarda da herhangi bir kasma ya da yavaşlama olmadı. Don't Panic yazılımı cihazla verilmişti. güncel haritalarla bile doğru navigasyon yapamıyordu. iki üç gün kullandıktan sonra bir daha hiç kullanmadım.

Benim önerim; Diğer yazılımları da denemiş biri olarak, en iyisi IGO, Yukardaki adresten en son versiyonunu indirdim. Türkiye haritası, pol, SpeedCam dosyaları yok. Ayrıca Türkçe dil desteği Lang klasöründe eksikti. Türkçe dil desteği de keza aynı şekilde yok idi. IGO ENTERPRISITE 2016 mükemmel çalışıyor. v.3.01 ile arasında pek fark göremedim ama, yazılım boyutu EXE  uygulamasında yaklaşık 300 GB diğerinden daha fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende Igo yükledim arkadaşın dosyasını kopyala dik.sorunsuz çalışıyor hatta orjinali nden daha iyi nokta atışı var.

Bir hafta önce  de serviste güncelleme varmı diye sordum kontrol sonucu en son versiyon dediler.

Ben kendim yükledim deyince şaşırdılar nedense.

Atakaan Atilla tarafından düzenlendi
Yazım hatası
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim cihaz Cyclone değil. Çinden almıştım. Bende bugün İGO Primoya (Eski Skin kullanıyorum - Dimka.) yeni Başarsoft Türkiye haritası, Poi, Speedcam ve Building leri sorunsuz yükledim. Anladığım kadarıyla bütün cihazlara SD karta yükleyip çalıştırıyorum. Bence İGO (Başar Soft Haritası) çok güzel...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

iyi günler arkadaşlar focus 3 style aracıma multimedia düşünüyorum.araç plus paket otomatik park sistemi var.birkaç servisten fiyat aldım.2300-2500 aarası fiyat çıkarıyorlar navitech ve cyclone  olarak takıyorlarmış.fiyat fazla geldi.aşağıda eklemiş olduğum ürünlerle ne gibi farklılıklar var.otomatik park desteklermi.servis kendi dediği markalar desteklediğin söylüyor.

http://www.hepsibura...CFRThGwodMqIDiA

http://urun.n11.com/...CFQkewwodLicCDA

http://urun.n11.com/...CFcaVGwodRgICpQ

http://urun.n11.com/...CFSQHwwodz88Bpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Alpaslan Bey, size Cylone Navigasyon ve Multimedia sistemini öneririm. Sorunsuz çalışır. Ayrıca servis garantisi devam eder. Yazılım ve donanım arızalarını gidermek mümkün olur. Bunun yanında navigasyon yazılımlarının TOMTOM hariç neredeyse tamamını sorunsuz çalıştırıyor. Auto Mapa navigasyon yazılımını denedim. Çok beğendim. Başka markalarda, bir kaçı hariç, otomatik park sensörü çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.