Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 2

Mykey Nasıl Kaldırılır?

Onur Koçhisar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
16 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

siz kısıtlamak için herhangi bir anahtara müdahale edene kadar her iki anahtar da standart normal anahtar.

Teşekkürler kitapçığımsı pdf den tam anlamamıştım. 

Yedek anahtarı yanıma aldım. Akşam onla gideyim bakalım :D:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27 dakika önce, H. Cenk said:

Teşekkürler kitapçığımsı pdf den tam anlamamıştım. 

Yedek anahtarı yanıma aldım. Akşam onla gideyim bakalım :D:D 

mykey ayarlarında hız kısıtlama var ama tek seçenek 140km/h. ne anladım ben bu kısıtlamadan gibi bir durum oluyor :) yani mesela hanım henüz acemi, hız limitini 80-90km ayarlayıp tek başına okula vs gitsin gelsin istiyorum ama tek seçenek 140km/h

ya ben mykey mantığını tam anlayamadım ya da daha geri bildirimlerle geliştirilmeye ihtiyacı var mykey olayının..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben bu mykeyi silemiyorum. Geçen gün menüyü karıştırırken mykeyi kurmuşum, bugün hızlanırken 140km/s limit uyarısı verdi. Menüden bütün kombinasyonları denedim silmek için. Yok. Mykey diye bir seçenek yok. Kurulum yaparken olan seçenek şuan yok. Nasıl silebilirim mykeyi? Araç 140ı geçmiyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Kurulan (ilk) anahtar ile yukarda (görsel olarak eklenen metin) anlatılan şeyleri yapmanız gerekiyor başka bir yolu/yöntemi yok maalesef.

Sıkıntıda burda. Anahtar ok. Ama menude mykey yok. Yukarıdakileri uygulayayım dedim ama sonuç yok. Mykey diye bir seçenek gelmiyor menude. Deliricem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Menu>Ayarlar>Mykey yok. Anahtar aynı anahtar. 

Off. Servis 100 km [emoji20] Başka çare yok sanırım. Olmuyor çünkü. 

Menüye ulaşmaya çalışırken mykey ayarlamadığınız anahtarla açıyorsunuz kontağı değil mi? Mykey ayarlanmış anahtarla menüde mykey seçeneklerine ulaşamazsınız.

Servise ancak her iki anahtara da mykey ayarladıysanız gidin. Anahtarlardan birinde ayar yoksa kendiniz halledersiniz, servise gittiğinizde sizin anahtarınızla siz bakarken ayarı sıfırlarlarsa kendinizi kötü hissedersiniz o kadar yol gittikten sonra.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 29 Mayıs 2016 at 22:32, Kerem Bozdoğan said:

Menüye ulaşmaya çalışırken mykey ayarlamadığınız anahtarla açıyorsunuz kontağı değil mi? Mykey ayarlanmış anahtarla menüde mykey seçeneklerine ulaşamazsınız.

Servise ancak her iki anahtara da mykey ayarladıysanız gidin. Anahtarlardan birinde ayar yoksa kendiniz halledersiniz, servise gittiğinizde sizin anahtarınızla siz bakarken ayarı sıfırlarlarsa kendinizi kötü hissedersiniz o kadar yol gittikten sonra.

Allah razı olsun. :) Yedek anahtarla hallettim. Pazar günü geliş gidiş yolda konvoyu sollamak için mesafede kısa olduğundan oldukça hızlanmam gerekti. Sollarken 140'da araç takıldı, tehlike atlattım, zor girdim şeride. O ana kadar mykeyin farkında değildim. Kontağı açınca hız sınırı 140km falan yazıyor ama hiç dikkat etmemişim. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende my key çıkmıyor nasıl kaldırıcam 

--1 dakika sonra eklendi--
07.11.2015 - 18:32 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Ana anahtar ile ayarları sıfırlamanız/silmeniz gerekiyor. 

Buyrun 

http://www.focusclubtr.com/topic/9775-mykey-nasıl-kaldırılır/#comment-299251

Benim araçta mykey yok ama akıllı anahtar aracı sınırladırdı ses açmıyo 140 km sınırladı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Göktay Sağiroğlu yazdı:

Bende my key çıkmıyor nasıl kaldırıcam 

--1 dakika sonra eklendi--

Benim araçta mykey yok ama akıllı anahtar aracı sınırladırdı ses açmıyo 140 km sınırladı 

Üyeliğinizi tamamlamayı unutmayınız. Tüm bilgileri konuda iletmeye çalışmışız hala olmuyorsa en yakın yetkili servise uğrayınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Zafer Kocabaş yazdı:

Merhaba ben ana ahtarımı kaybettim. elimde sadece yedek anahtar var. onlada akıllı anahtar ayarı yaptıma ama imkan yok iptal edemiyorum :(

Servise uğramak gerek, geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar kusura bakmayın daha önceki konuları da okudum ancak yedek anahtar olmadan bunu devre dışı bırakamaz mıyım ? Aracı ilk aldığımda kurcalarken bunu aktif ettim yedek anahtar olmadığı için devre dışı bırakamıyorum. Başka yolu yok mu ?

Aracım 1.6 TiVct Ps 2015

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19 dakika önce, BurakHAN yazdı:

Arkadaşlar kusura bakmayın daha önceki konuları da okudum ancak yedek anahtar olmadan bunu devre dışı bırakamaz mıyım ? Aracı ilk aldığımda kurcalarken bunu aktif ettim yedek anahtar olmadığı için devre dışı bırakamıyorum. Başka yolu yok mu ?

Aracım 1.6 TiVct Ps 2015

Lütfen mevcut konudan devam ediniz eğer ilgili konu yoksa. Servise danışın yedek anahtar yoksa. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.