Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

40+ olmanın ne zararı var ki? ...ne keleĞimizi gördünüz de laf sokuyonuz be abijim :(

...iLLa pislik mi yapalım, tieytttt :ranting2:  

Ruh olarak diyordum :P Abi sen bizi cepten çıkarırsın merak etme :D

Ama sigarayı bırakırsan :P  :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence ikiside doğru tercih hangisini alsanız yanılmış olmazsınız

geçende bir internet haberinde kendisi ucuz fakat görenin pahalı sandıgı arabalar sıralanmış bunlardan ford modellerinden fiesta ve focus 2.5 kasaya yer verilmiş

dsg yi çok akıcı dedikleri için ben polo tercih edebilirdim manuelde fiesta tercih ederim hem daha göz dolduruyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay,

Sana çok pish bi suikast planlamaya başladım, epic bi son seni bekliyor üstad. Aklıma ilk gelen Autoshow'un ViP gününde Alfa Romeo stantındaki hostesleri üzerine salmak ve sen kanlar içinde kalana kadar kızlara cırmıklatmak.

...düşünüyorum ...belki de test drive var diye kandırıp İstanbul Akvaryumuna götürür, seni orada açık deniz kaplumbağalarının havuzuna attırırım.

BiŞi bulucam ... düşünmeye devam...  

şuna benzer bir şey de olabilir aslında...

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.