Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Aracı yeterince ağırbaşlı kullanmaya çalışıyorum. ama yakıt tüketimi falan ladaya yer bırakmıyor.
 ah be üstadım, hala bulamadın mı arka bahçede petrol'ü  :)   ... ama haklısın, lada gerçekten "efsanevi" yakıyor (bkn.depo'da delik mi var abi?) 
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçük çift kavramalılar her zaman risk taşıyor, hali hazırda dayanıklılık açısından biri diğerine üstün demek neredeyse imkansız.

Alternatif yeni Corsa olabilir, öveni çok, ama otomatik seçeneklerini bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.2 TSİ DSG Polo alın. Panaromik sunroof ekletin. Sürüş konfor paketi vs. geçen hafta bayide böyle bir araç gördüm. Bir de led farları vardı. Şuan baktığımda Lounge diye bir Donanım paketi ile de satıldığını görüyorum. Gayet yeterli donanıma sahip. Sportif his için Fiesta tercih edilebilir ama Polo sınıfındaki araçlara göre bariz şekilde konforlu. Benim gördüğüm araç ise panaromik sunroof ve bu farlar ile gayet güzel duruyordu. Sadece farın fotoğrafını çekmiştim ekliyorum. Kısa ve uzun hüzmelerde led kullanılmış.

71771ad8057d03ebeaf0a78849938be1.jpg

M Sait Epçaçan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.2 TSİ DSG Polo alın. Panaromik sunroof ekletin. Sürüş konfor paketi vs. geçen hafta bayide böyle bir araç gördüm. Bir de led farları vardı. Şuan baktığımda Lounge diye bir Donanım paketi ile de satıldığını görüyorum. Gayet yeterli donanıma sahip. Sportif his için Fiesta tercih edilebilir ama Polo sınıfındaki araçlara göre bariz şekilde konforlu. Benim gördüğüm araç ise panaromik sunroof ve bu farlar ile gayet güzel duruyordu. Sadece farın fotoğrafını çekmiştim ekliyorum. Kısa ve uzun hüzmelerde led kullanılmış.

71771ad8057d03ebeaf0a78849938be1.jpg

Bu kadar seyi eklettikten sonra soru Polo mu Fiesta mı olmaktan cıkıyor zate. C segmentine ulaşıyor fiyat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ercih edilebilir ama Polo sınıfınd

Keşke paketler eklettirecek vaktim olsa (aynı şey focus alırken de oldu) ya da PARAM :D o zaman fiesta titanium tekno paket falan alırdım napayım x paketi sanki çok lazım bütün bayilerde o var... :ban: 1 hafta içinde arabayı teslim almam lazım öbür araba yeni sahibine gidiyor. Biz mi hata yapıyoruz başkalarının mı vakti çok geniş anlamıyorum 2 ay sipariş falan gelcek gümrüğe gircek çıkcak vs 

Bu kadar seyi eklettikten sonra soru Polo mu Fiesta mı olmaktan cıkıyor zate. C segmentine ulaşıyor fiyat

Aynen öyle zaten o zaman 60-70 arası focus alırım düşünmeden. daha da param olsa mondeo daha da param olsa.... :D Şey gibi oldu şuna x para verceğine 3-5 daha koy onu al, onu y kadar paraya alcağına biraz daha koy bunu al. ucu bucağı yok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Skoda rapid derim. Eğer dgs riskini alırım diyorsanız. Polo'da daralacaginiza ikinci eli uygun bir dizel yada benzinli rapid bakın. 80 bg bize yeter derseniz mitsubishinin atrage modeli var. Yanlız atrage alınca çalımlama garantisi veriyorlar. Zevksizlik abidesi. :)

Edit: Sektör değiştircem bu gidişle otomotiv optimizasyon işine gireceğim.

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk çıktığından beri fiestaya çok sahip olmak istedim arkadaşlarımı fiesta sahibi yaptım ama kendim polo aldım. 

Polo comfortline segmentinin Cem Abinin dediği gibi çok olgun haddinden fazla ciddi bir otomobili. Segmentinin çok üstünde bir kaliteye sahip. Kullanılan direksiyon göstergeler ekran falan golfle aynı. Bu açıdan daha olgun insan arabası ..Bekir ile ben aldık işte, fakat Cem abi ruhen bizden genç olduğu için fiesta aldı :D :D :D 

Buna karşın polo comfortline donanımı çok boş rahatsız edici derecede boş. Bir gündüz farı bile yok. Poloya lounge diye bir donanım seviyesi koydular ama o işte muhteşem. Fakat DSGlisi 55900 TL ki 54 e alınabilir..Fiyat çok rahatsız edici ama tv lerde reklamı dönen Fiat 500X 1.4 benzinli 9 ileri ZF otomatik 4X4ü 94bin olunca polo rakamı makul geliyor insana..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk çıktığından beri fiestaya çok sahip olmak istedim arkadaşlarımı fiesta sahibi yaptım ama kendim polo aldım. Polo comfortline segmentinin Cem Abinin dediği gibi çok olgun haddinden fazla ciddi bir otomobili. Segmentinin çok üstünde bir kaliteye sahip. Kullanılan direksiyon göstergeler ekran falan golfle aynı. Bu açıdan daha olgun insan arabası ..Bekir ile ben aldık işte, fakat Cem abi ruhen bizden genç olduğu için fiesta aldı :D :D :D Buna karşın polo comfortline donanımı çok boş rahatsız edici derecede boş. Bir gündüz farı bile yok. Poloya lounge diye bir donanım seviyesi koydular ama o işte muhteşem. Fakat DSGlisi 55900 TL ki 54 e alınabilir..Fiyat çok rahatsız edici ama tv lerde reklamı dönen Fiat 500X 1.4 benzinli 9 ileri ZF otomatik 4X4ü 94bin olunca polo rakamı makul geliyor insana..

o halde benim de ruhum genç olduğuna göre ve boş araba sevmediğime göre  ve maliyetler ve vakit parantezlerine alınca Cem abiyi takip edip dediğini yapmayıp yaptığını yapıcam fiestayı alıcam (sürüş zevki de önemli)  :kıhkıh:  hatta bunları okuyunca saat 12de arayıp proformayı çıkarttırdım sonra bankanın yolunu tuttum ^_^  cuma cumartesi teslim alırmışız aracı hayırlısı haftaya da verseler sesimi çıkarmam artık alıştım :D

Herkese yardımları için teşekkürler :yeah:

Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o halde benim de ruhum genç olduğuna göre ve boş araba sevmediğime göre  ve maliyetler ve vakit parantezlerine alınca Cem abiyi takip edip dediğini yapmayıp yaptığını yapıcam fiestayı alıcam (sürüş zevki de önemli)  :kıhkıh:  hatta bunları okuyunca saat 12de arayıp proformayı çıkarttırdım sonra bankanın yolunu tuttum ^_^  cuma cumartesi teslim alırmışız aracı hayırlısı haftaya da verseler sesimi çıkarmam artık alıştım :D

Herkese yardımları için teşekkürler :yeah:

Aferin koçum :P

Fiesta varken, 40+ üstü polo almaya ne gerek var :P

Tek dezavantajı 1-2 yıl içinde yenisi gelecek olması hem o otomatik park da yapacak :P ona terfi eder kardeşin :zha:

Ben makyajlı fiesta'yı, makyajlı Focus'a çok benzetiyorum; fiyat'ı uygun olduğu taktirde herkese gözü kapalı önerilecek araçlar meaşallah :D

:nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fakat Cem abi ruhen bizden genç olduğu için fiesta aldı

Cem abiyi takip edip dediğini yapmayıp yaptığını yapıcam fiestayı alıcam

Benim Fiesta almamın ruh gençliği ile alakası yok.

Sadece VW bayi sistemine antipatim had safhada, karşılıklı bir tahammülsüzlük durumu var.

Yoksa hanıma alacağım araç DSG'li Polo olurdu.

Küçük arabalarda donanım arayışını da oldukça gereksiz buluyorum.

Zaten genelde donanım meraklısı değilim, giderine bakarım, yanar dönerine değil...

Neyse hayırlı olsun.

Yanlış yapmıyorsun... :)

Fiesta varken, 40+ üstü polo almaya ne gerek var :P

Hani okuyan da Fietsa 40 zannedecek.

1.6 Trend 46.3, Trend X 47.5, Titanium 49,5

Titanium 1.0 52.5.

Ucuz olan bunlar mı...?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.