Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni 2015 Mondeo 1.6 Tdci Titanium incelemesi & Sohbeti

Burhan Bakar

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Volkan G. said:

Sıfır Mondeo alıp da, satarken kâr eden ilk kişi" ünvanını kazandınız

Teşekkür ederim:)

Muhtemelen ilk değilimdir ama karlı verince insanı memnun etmiyor değil,onun dışında zarar da edecek olsam Mondeo alırdım çünkü verdiğim para karşılığında aldığım topyekün bileşenler benim için önemli ki Mondeo bunu fazlasıyla veriyor,ayrıca daha bugünden yeniden alasım geliyor,umarım bir çılgınlık etmem:D

bkz:uzun ÖTV indirimi yaparsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, çağlar çetinkaya said:

Yeni mondeo alıp satanlar 5-10bin tl kardalar zaten

Biliyosunuz araç bu ay indirime girdi ama yeni yayınlanan listedede görüldüğü üzere kademeli artış devam edecek diye düşünüyorum o yüzden zarar etmek bi yana lansmanda araba alanlar belki ağustos ayında araçlarını 105-110 liralara satabilecekler,eğer kar-zarar olarak bakılacaksa 17-18 bin kar eden bile olabilir ama çok düşünmeden kaliteli mal hakettiği fiyattan aşağıysa sonucu düşünülmeden alınır ve gerekli değilsede satılmaz:)

Yalnız yeni Mondeonun keyfini almış biri olarak önceki kasadan çok daha iyi olduğunu söylemeliyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Passat al passat

Rakamı düşürdüm 50 bine sıfırını verirlerse alırım :D

ÖTV ile alakalı herzamanki gibi dedikodular dönüyor ama ciddi bir haber okumadım yine zam varsa söylenecek bişey yok,gerçi memlekette olan hiçbirşeye bişey söyleyemez olduk ama......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Burhan Bakar said:

Biliyosunuz araç bu ay indirime girdi ama yeni yayınlanan listedede görüldüğü üzere kademeli artış devam edecek diye düşünüyorum o yüzden zarar etmek bi yana lansmanda araba alanlar belki ağustos ayında araçlarını 105-110 liralara satabilecekler,eğer kar-zarar olarak bakılacaksa 17-18 bin kar eden bile olabilir ama çok düşünmeden kaliteli mal hakettiği fiyattan aşağıysa sonucu düşünülmeden alınır ve gerekli değilsede satılmaz:)

Yalnız yeni Mondeonun keyfini almış biri olarak önceki kasadan çok daha iyi olduğunu söylemeliyim

Sürüş ve konfor olarak tabiki daha iyi bende test ettim aracı ama işçilik ve basit yerlerde kullanilan malzeme kalitesizligi üzücü...Bu hatalar önceki kasada yok .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, çağlar çetinkaya said:

Sürüş ve konfor olarak tabiki daha iyi bende test ettim aracı ama işçilik ve basit yerlerde kullanilan malzeme kalitesizligi üzücü...Bu hatalar önceki kasada yok .

İşçilik ve malzeme problemi mi önceki kasa mondeo'da yok :D 

O mondeonun başlıca problemi o zaten. Bir dizi absürt yer gösterebilirim.  1-2 arabaya bakıp böyle net konuşmaya çok alışığız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Hakan Saraylı said:

merakla bekliyorum bakalım

Hakan abi ikinci el araç almak ciddi sıkıntı,insan uygun fiyata kaliteli olsun istiyor buda biraz zor özellikle piyasada bukadar kaliteli satıcı!!! varken,mesela Tokatta 1.6 ecoboost selective bir araç var yalnız ilana titanium olarak verilmiş o araç yakın zamanda kazasız boyasız diye 50 küsür liraya satılıyordu......Neyse uzatmak istemedim Mondeo hint kumaşı gibi umarım bulacaz,bide 2.0 dizel selective bulursam:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Burhan Bakar said:

2.0 dizel selective bulursam:D

Ben bulamadım umarım sen bulursun :) 

2.0 yeni kasaların düşmesini bekleyeceğim artık ama o da biraz zor görünüyor çünkü filo dışında pek alıcısı yok ve geneli style paket.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 31 Aralık 2015 at 19:51, Burhan Bakar said:

Hakan abi ikinci el araç almak ciddi sıkıntı,insan uygun fiyata kaliteli olsun istiyor buda biraz zor özellikle piyasada bukadar kaliteli satıcı!!! varken,mesela Tokatta 1.6 ecoboost selective bir araç var yalnız ilana titanium olarak verilmiş o araç yakın zamanda kazasız boyasız diye 50 küsür liraya satılıyordu......Neyse uzatmak istemedim Mondeo hint kumaşı gibi umarım bulacaz,bide 2.0 dizel selective bulursam:D

Burhan bey düşündüğünüz rakamlara eb Mondeo olursa düşük km li temiz araç bulabilirsiniz fakat aynı paralara dizel ps olsun derseniz daha eski çok km li olacaktır ben eb tavsiye ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
15 saat önce, Mustafa Nural said:

Hocam paspas markası

http://www.hepsiburada.com/l-locker-ford-mondeo-2015-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-p-OTELF21666

Aldığım siteyi hatırlamıyorum ama marka l.locker

Kalite olarak iyi denebilecek seviyede ve milimetrik olarak uyumlu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.