Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Kendi sınıfında gerçekten ses getirecek motor ve şanzıman kombinasyonlarına sahip bu aracın Haziran 2015 te Türkiye pazarında satışa sunulacağı söyleniyor. 1.6 litre DOHC i-DTEC isimli 160 beygir güç ve 350nm tork üreten dizel ünite, 9 ileri ZF marka konvansiyonel otomatik şanzıman ile 4x4 aktarma olarak sunulmuş. yaklaşık 1.7 tonluk aracı 10,2 saniye de 0 dan 100 Km/H hıza ulaştırıyor ki bu bence çok iyi bir değer... Makyajlanmış kasanın kronik sorunlarından arındırılarak daha rafine ve elektronik sürüş ve multimedya özellikleri artırılmış halde sunulacağı belirtilmiş...

Ne dersiniz? Şahsi fikrim, özellikle motor ve şanzıman konusunda sorunsuzluğunu ispatlar ise Türkiye şartları için biçilmiş kaftan...

lk5Gvp.jpg

vgW2p6.jpg

QRO373.jpg

dngdB4.jpg

586lyR.jpg

AArMz0.jpg

07J6z8.jpg

JpbJDY.jpg

GvMAZZ.jpg

WV3vX8.jpg

39GZOM.jpg

RJzZgR.jpg

kjdzMD.jpg

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben beğeniyordum, şimdi çok daha tatlı oldu. Kesinlikle listelerde olmalı.

Şunu düzeltirlerse bir de :P

Gelecek yıl makyaj ile birlikte 1.5 tdci awd kuga ps ile piyasada olacak, ps'i bilemiyorum. Muhtemelen bunlara rakip olması için el atılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben beğeniyordum, şimdi çok daha tatlı oldu. Kesinlikle listelerde olmalı.

Şunu düzeltirlerse bir de :P

Gelecek yıl makyaj ile birlikte 1.5 tdci awd kuga ps ile piyasada olacak, ps'i bilemiyorum. Muhtemelen bunlara rakip olması için el atılır.

Yanlışlıkla 4x2 yi 4x4 sanmış olmasın bunlar :)))

Bu kadar gülünç bir hata düzelmiştir muhtemelen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bileşenler çok doğru, yaygınlaşması da öncelikle fiyata bağlı.

Rekabetçi fiyatla sınıfında lider olacaktır.

Ben SUV meraklısı değilim ama motoru ve şanzımanı çok merak ettim. 

Kesin test sürüşü yapmak isteyeceğim araçlardan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada yabancı dergilerde de incelemeler çıkmaya başlamış ve hepsi Volkan Bey kadar mutlu görünmüyor.

Autobild iç mekanı geniş ve konforlu bulurken (ki bu yadsınamaz), tüketimin de test ortalaması olan 6,5L ile çok uygun olduğundan bahsetmiş.

Ancak süspansiyonun sert olmasından ve fazla hoplattığından yakınmış.

Ayrıca 9 ileri şanzıman ekonomi odaklı olduğundan sürüş esnasında sürekli yanlış viteste olma hissini yaşattığını belirtmiş.

Ağır aksak start stop sistemi ile aracın beklenen performansı göstermediğinden ve hantal kaldığından da söz edilmiş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada yabancı dergilerde de incelemeler çıkmaya başlamış ve hepsi Volkan Bey kadar mutlu görünmüyor.

Autobild iç mekanı geniş ve konforlu bulurken (ki bu yadsınamaz), tüketimin de test ortalaması olan 6,5L ile çok uygun olduğundan bahsetmiş.

Ancak süspansiyonun sert olmasından ve fazla hoplattığından yakınmış.

Ayrıca 9 ileri şanzıman ekonomi odaklı olduğundan sürüş esnasında sürekli yanlış viteste olma hissini yaşattığını belirtmiş.

Ağır aksak start stop sistemi ile aracın beklenen performansı göstermediğinden ve hantal kaldığından da söz edilmiş.

Aynılarını okudum ama bu vw grubu dergilerinin alman arabası dışındakilere gelince objektif olası tutuyor nedense... :)

İlk fırsatta bu Crv yi tecrübe edeceğim, özellikle kabin içi yol, motor, rüzgar sesi konusundaki konforu çok merak ediyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç çok güzel , türkiye için doğru motor ve şanzıman. bende çok beğeniyorum crv yi her çıkardığı modeli şimdiye kadar beğendim. heyecan verici ve sürüş dinamikleri çok iyi olan bir araç olmayacağı kesin zaten. onlarında bir konuda iddialı olmak gibi bir duruşlarıda yok. pazarda kendilerini all rounder gibi konumlandırıyorlar gibime geliyor. herşeyden var ve orta üstü kalitede vs. fiyat olarak rekabetçi olmayacağı ise kesin gibi. honda türkiyede kendi kitlesi olan bir marka. ikinci el başarısı da ortada hiç uygun fiyatlı olacağını düşünmüyorum. ha satış patlama yapar mı ? bilmiyorum,orta büyüklekte ki suv satışları genelde fiyat/performans'tan ötürü ülkemizde dönem dönem patlama yapıyor. kia sorento ve chevy captiva da olduğu gibi. benzer bir patlama olur mu göreceğiz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatı (1.6 dizel 160hp Otm. 4x4 en üst donanım için) 130 bin civarlarında olacaktır diye düşünüyorum...

Maalesef yüksek. Şuan 101 ile 115 bin arası değişiyor manuel ve 2 çeker.

Buna hem ZF, hem awd hem de 2. turbo eklenince satışı en az bence de 10-15 artar yani 115 bin ile 130 bin

Kuga 2.0 tdci 180 ps Powershift AWD Titanium 140 bin tl

Tiguan 2.0 TDI 140 PS DSG 4MOTION Sport&Style 120 bin tl (yenisi gelecek ama olsun fiyat bu)

Vergi avantajı var sadece bir de 2.0'lar hala biraz daha güçlü ve torklu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef yüksek. Şuan 101 ile 115 bin arası değişiyor manuel ve 2 çeker.

Buna hem ZF, hem awd hem de 2. turbo eklenince satışı en az bence de 10-15 artar yani 115 bin ile 130 bin

Kuga 2.0 tdci 180 ps Powershift AWD Titanium 140 bin tl

Tiguan 2.0 TDI 140 PS DSG 4MOTION Sport&Style 120 bin tl (yenisi gelecek ama olsun fiyat bu)

Vergi avantajı var sadece bir de 2.0'lar hala biraz daha güçlü ve torklu.

tiguan biraz küçük kalıyor hem motor hemde donanımları ile en alınmayacak olanı benim görüşüme göre. vergi avantajı olan bir aracı bu fiyata satarlarsa honda türkiyeye ne denmesi lazım onu bilemiyorum  :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.