Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Otosan'dan Müşterilerine Avantaj Kart - Lifecard -

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford Otosan'dan Müşterilerine Avantaj Kart - LifeCard -

Kimler kullanabilir? Nereden temin edebiliriz?

Bayilerinizden temin edebilirsiniz. Ford LifeCard kullanımı sadece 18 (onsekiz) yaşını aşmış bireysel müşteriler için geçerli olup, tüzel müşterilerin kullanması ve/veya filolar için kullanılması mümkün değildir.

Avantajları

Ford LifeCard, Ford yetkili servislerinde yapacağınız orjinal yedek parça ve işçilik harcamları karşılığında, Ford tarafından belirlenecek oranlarda araç alım indirimi ve servis indirimi kazandırır.

Tüm detaylar burada yer alıyor :yeah:

http://www.fordlifecard.com

pZEjihg.thumb.png.f81b466c3cc786c5d1fb96

86soDhO.thumb.png.3c73c08ab565f07f0bc817

Xsx6TGT.thumb.png.f0f6d3f17d2509bd8e368e

Bu program ile, Ford yetkili servislerinde yapacağınız servis harcamaları üzerinden, servis sadakatine bağlı yaş indirimi kazanırsınız. Kazandığınız yaş indirimini, Ford yetkili servislerinden Ford LifeCard ile yapacağınız orijinal yedek parça ve işçilik hizmeti alımlarında kullanabilirsiniz. Programa dahil olduktan sonra ilk defa kart kullanarak yapacağınız orijinal yedek parça ve/veya işçilik hizmeti alımlarında, kayıtlı aracınızın yaşı dikkate alınarak yukarıda belirtilen oranlarda indirimden faydalanırsınız. Son 15 ay içerisinde en az bir defa Ford yetkili servislerinden minimum 199tl’lik periyodik bakım veya Eko Servis hizmeti alımı yaparak, daha sonraki orijinal yedek parça ve/veya işçilik hizmeti alımlarınızda yaş indiriminden faydalanabilirsiniz.

D2yAZHW.thumb.png.ee15da6dae386db713c50a
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski -bağlılık- programları kalktı, sadık! müşteri olmanın avantajı kalmadı denip dururdu. Daha önce de söylemiştik, sizi dinliyorlar (cevap veremiyor olsalar da ...dinliyorlar) kimi zaman göz ardı ediliyor, unutuluyor, akıldan çıkıyor ama bu ve benzeri platformlar eldivensiz konuşmak ve dilek / talep / sıkıntı / memnuniyet duyurmak için ideal ortam.

...kartlar ve kart okuyucular bayilere dağıtılmaya başladı. Sistemi biz de öğrenmeye   :)  çalışıyoruz ... umarım fazla dert çıkmadan adapte oluruz.

Hayırlı olsun   :)

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi hoş güzelde bana zaten arabayı alırken 1. yıl için %10,  2. yıl için %15, 3. ve 4. yıl için %20 lik indirim kuponu verdiler.

yukarıdaki oranlar bunun gerisinde. artı bu sene yapılan kampanya sonucu arkadaş focus 2.5 a 200 tl ye bakım yaptırdı, yani garantisi biten araçlaarada gerekli indirim yapılıyordu.. bu ne getiriyor, bir kart.. belki daha yi olur, kartı okutunca :)

ben opet otobilim e müracaat ettim. daha anahtarlığım gelmedi.. artık oturduğum yerden benzinimi alıp çekip gideceğim :D

http://www.opet.com.tr/bireyselotobil/

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ama yetmez...

Daha ne olsun? ...gerçekten soruyorum... sizce bu programa ne eklenebilir/eklenmeli? (Bkn.Customer Clinic'i beleşe getirme) 

Bizi sadık köleler haline getirmenin yeni bir yolunu bulmuş olmalılar.

...köle demeyelim de... müşterilerinde marka bağımlılığı yaratmak her marka'nın nihai hedefi değil midir diye soralım  :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servis indirimi işe yarar. Araç alımdaki indirim hikaye. İndirimin varsa genel fiyattan az indirim alırsın. İndirimin yoksa zaten pazarlık ederken o indirimi alırsın. Ha pazarlık edip, üzerinede benim bu indirimimde var dediğimizde birşey olucaksa anlamlı. :) 

Birde alırken Ford card mı nedir birşey vermişlerdi 3 yıl önce?  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

marka bağımlılığı yaratmak

Sevgili Kaan,

F/P uygunluğunu yakaladığım sürece Fransız araçları hariç,denizden babam çıksa bile yerim. 

Beni mutlu eden her araca "bir müddet" bağımlı olurum. 

Evet ama yetmez...

Sayın Boneval,

bence hiç yetmez; çünkü 30.000 bakımı yaklaştı,piyasa araştırması yapıyorum.

Biri 480 TL dedi,bir başkası 350 TL'ye olur dedi...

Biri:" MYTS mecbur!" çekti,diğeri :"Sen bilirsin." dedi...

Life'mızı alacaklar onların insafına kalsak.

Öyle Lifecard falan olmaz. Ford önce servislerine çeki düzen versin, 1000 TL bile olsa hepsinde aynı olsun.

Biz de ne kadar düdükleneceğimizi peşin peşin bilelim.

Ve üzülmeyelim;"Kazıklandık!" diye. Diyelim ki: "Hepsi aynı,sıkıntı yok ve bu işler böyle yürüyor."

A.Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsi maksimum olsun yani Nice

Aman be Yakup,

öyle de olmasın ama en azından bir standart gelsin.

Bak tüm forumlarda kaç sayfa tartışmış insanlar;" Bakım ücretleri nerede, ne kadar?" diye.

Ne gerek var? Almanya'da insanlar servis servis geziyor mu, 3-5 Avro indirim kapacağız diye? 

A.Coşar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servis indirimi işe yarar. Araç alımdaki indirim hikaye. İndirimin varsa genel fiyattan az indirim alırsın. İndirimin yoksa zaten pazarlık ederken o indirimi alırsın. Ha pazarlık edip, üzerinede benim bu indirimimde var dediğimizde birşey olucaksa anlamlı. :)

Birde alırken Ford card mı nedir birşey vermişlerdi 3 yıl önce?

Servisle olan ilişkilere göre o indirimlerde zaten alınabiliyor :)

Birde bu kart markaya bağlılık yaratmıyor bence, kullandığın Ford sayısının bir Önemi yok mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aman be Yakup,

öyle de olmasın ama en azından bir standart gelsin.

Bak tüm forumlarda kaç sayfa tartışmış insanlar;" Bakım ücretleri nerede, ne kadar?" diye.

Ne gerek var? Almanya'da insanlar servis servis geziyor mu, 3-5 Avro indirim kapacağız diye? 

Muhtemelen evet :yeah:  Yurt dışında yaşayan üyelerimiz görürse yanıtlar umarım.

Yahu yetkili servisler ford'un malı değil ki, tavsiye edileni verir gerisi ona kalmış; bir adamın ucuza vermesi neden beni rahatsız etsin ki ? 

Her servisin gideri bir mi? Böyle birşeyin olması mümkün değil benden demesi :D (ÜST FİYAT OLMADIKÇA)

Birde bu kart markaya bağlılık yaratmıyor bence, kullandığın Ford sayısının bir Önemi yok mesela.

Birikiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhtemelen evet :yeah: Yurt dışında yaşayan üyelerimiz görürse yanıtlar umarım.

Yahu yetkili servisler ford'un malı değil ki, tavsiye edileni verir gerisi ona kalmış; bir adamın ucuza vermesi neden beni rahatsız etsin ki ?

Her servisin gideri bir mi? Böyle birşeyin olması mümkün değil benden demesi :D (ÜST LİMİT OLMADIKÇA)

Birikiyor.

Ne birikiyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.