Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sonradan Takılan Teype Kumandadan Kontrol Aktif Edilmesi

Önerilen Mesajlar

zannetersem olmuyor. focus için uyumlu oto teypler var ancak 700 - 800 tl gibi fiyatları vardı. bir yolunu bulan varsa palaşırsa memnun oluruz. benim aracımda pioner var orjinalini takmayı düşünüyorum. orjinalin radyo çekimi ses kalitesi vs nasıl

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracimi aldigimda orjinal teyp yerine pioner takmislar biraz ugraslarimdan sonra hicbir aparat olmadan direksiyon kumandasini pionerle uygun hale getirdim stabil calismaya basladi

Nasıl? Bilgi verirseniz daha sonra arayanlara cevap olur.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anlatmaya anlatayimda uygulamasi farkli oluyor aslinda yapilan direnc degerleriyle oynamak fakat kumandadaki yollarlada oynamak gerekiyor resim cektim ama yollar resimde cikmiyor yani burdan yazmayla yapilamayacagini dusunuyorum. Yapmak isteyen arkadas benimle irtibata gecebilir. Ankaradayim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar bugün aracıma Roadstar RD 9110 Double din oto teyp taktık teybin üzerinde bulunan direksiyon kumanda uçları ile kumanda dan gelen kabloları eşleştirip ek yaptık araya aparat olmadan çalıştı  :) Ancak doğru bi şekilde bağlantıyı yapsanız bile teyp üzerinde SWC yada direksiyon kumandası bölümü diye menü olması lazım yoksa sadece kablo bağlantısı ile olmuyor. Detaylı bilgi isteyen olursa bağlantıyı yapan arkadaştan resimleri isterim buradan paylaşırım yeter ki bi faydası olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar bugün aracıma Roadstar RD 9110 Double din oto teyp taktık teybin üzerinde bulunan direksiyon kumanda uçları ile kumanda dan gelen kabloları eşleştirip ek yaptık araya aparat olmadan çalıştı  :) Ancak doğru bi şekilde bağlantıyı yapsanız bile teyp üzerinde SWC yada direksiyon kumandası bölümü diye menü olması lazım yoksa sadece kablo bağlantısı ile olmuyor. Detaylı bilgi isteyen olursa bağlantıyı yapan arkadaştan resimleri isterim buradan paylaşırım yeter ki bi faydası olsun.

merhaba

bende double teyp almayı düşünüyorum ama direksiyon kumandasıda çalışsın istiyorum, eğer baülantı bilgisini paylaşırsanız sevinirim.

[email protected]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.