Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max Için Drl Alternatifi

Murat Kav.

Soru

Bilindiği gibi c-max için oem DRL (gündüz farı) alternatifi yok. MS-design'ın var ama pek uygulabilir değil. Ford'un ingiltere sitesinde gezinirken, sis lambasına entegre gündüz far'ının aksesuar olarak satıldığını gördüm. Parça kodu olarak 1875877 verilmiş. Ford bunu aksesuar olarak seçtiğine göre kalitesiz bir şey değildir diye düşünüyorum. Parçanın Almanya VAT'sız fiyatı 173€. Bana tasarım olarak güzel göründü ama pek de ucuz bir parça değil. Servise sorsak, muhtemelen 700-800'den aşağı getireceklerini sanmıyorum. 

Aynı ürünü başka bir yerden alsak, sanırım kalitede bir fark olmaz, ne dersiniz?

Bir de bu ürünleri Türkiye de görerek alabileceğimiz bir yer var mıdır?

Osram linki: http://www.osram.com/osram_com/news-and-knowledge/automotive-special/automotive-design-lamps---eye-catchers-with-that-stylish-look/automotive-lighting---stylish-and-trendy/fog-lights-retrofit-or-upgrade-to-led/ledriving-fog---led-fog-lights/index.jsp

7oQRAr.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Güzelmiş ... Osram Türkiye'ye bir soralım, bakalım ne diyecekler?

Fiyat verebilseler güzel olurdu. Hatta ben de bir ara Mustafa abiye uğrayayım, fiyat alayım bile diyorum ama, sanırım otosan daha önce getirmediği parçalara fiyat vermekte biraz sıkıntı yapıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba, taktiran varmi acaba? Sinyal ve dimming guzel fonksiyonlar... dogru takilirsa şık bisey olur.

Burada yok, bildiğim kadarıyla. Ama sahibinden.com'da satılık araçlar arasında bunu gördüm. Arayayım dedim, vazgeçtim :)  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-31.12-2013-cikisli-c-max-1.6-titanium-x-paket-212753415/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilindiği gibi c-max için oem DRL (gündüz farı) alternatifi yok. MS-design'ın var ama pek uygulabilir değil. Ford'un ingiltere sitesinde gezinirken, sis lambasına entegre gündüz far'ının aksesuar olarak satıldığını gördüm. Parça kodu olarak 1875877 verilmiş. Ford bunu aksesuar olarak seçtiğine göre kalitesiz bir şey değildir diye düşünüyorum. Parçanın Almanya VAT'sız fiyatı 173€. Bana tasarım olarak güzel göründü ama pek de ucuz bir parça değil. Servise sorsak, muhtemelen 700-800'den aşağı getireceklerini sanmıyorum. 

Aynı ürünü başka bir yerden alsak, sanırım kalitede bir fark olmaz, ne dersiniz?

Bir de bu ürünleri Türkiye de görerek alabileceğimiz bir yer var mıdır?

Osram linki: http://www.osram.com/osram_com/news-and-knowledge/automotive-special/automotive-design-lamps---eye-catchers-with-that-stylish-look/automotive-lighting---stylish-and-trendy/fog-lights-retrofit-or-upgrade-to-led/ledriving-fog---led-fog-lights/index.jsp

7oQRAr.jpg

Murat merhaba,

Ben Philips marka taktım aracıma. Yaklaşık 1,5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

DRL_zps76f8cccb.jpg

cm5_zps8813a684.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Murat merhaba,

Ben Philips marka taktım aracıma. Yaklaşık 1,5 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

Evet bu da gayet iyi görünüyor. Ben aslında sis farı olana niyetlendim ama sonra emin olamadım, akışına bıraktım :)

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 28.06.2015 at 10:50, Volkan Özenç said:

Merhaba, taktiran varmi acaba? Sinyal ve dimming guzel fonksiyonlar... dogru takilirsa şık bisey olur.

ben taktırdım gayet te memnunum. Bu yaz ankaradan dönerken kayseri metinler ford bayiinde buldum sıkı bir pazarlıkla makul bir fiyata ldım ve burada da taktım...

Bağlantı için iki seçenek var

ilkinde dilerseniz park lambalarını yakınca sönüyor. diğerinde ise %50 kısılıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.