Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Fiesta'dan Sonra Focus Red & Black Sahnede !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Abi inanmıyorum böyle bir mantık olur mu yaa.. Fiesta ile rallilere katılıyoruz. hadi 3kapı red getirelim millet kapışsın nasıl denir.

...hatırlatıyorum ... ben o toplantıda yoktum, böyle denmemiş de olabilir (sonuçta yukarıda da yazmıştım ... bu benim tahminim) ama karar alınacak noktaya ve alınan karar'a bakılınca o kararın hangi motivasyonlar ile alındığını ve hangi fikri aşamalardan geçildiğini tahmin etmek de zor değil.

Tekrar ediyorum : Alınan karara katılmıyorsanız bir sosyal medya hareketi başlatın ve karar verenlere hatalı olduklarını ... Focus Red&Black'ın getirilmesi gerektiğini gösterin.  Karar alan kişiler de hepimiz gibi insan, yanlış karar alabilirler (hepimiz gibi...) ama sözünü ettiğimiz kişiler iyi eğitimli, ego sorunu çekmeyen, akılları / kulakları açık insanlar. Siz söz/amaç birliği yapar ve kayda değer şekilde karşılarına talep/imza desteği ile çıkarsanız belki de fikir değiştirirler.

Buarada focus r-b'de teknik değişiklik yok, tavan boyası hariç hepsi yapılabilir şeyler.

...katılıyorum, yeter ki istensin.

standart olarak manuel turbo geri gelsin

...kesinlikle katılıyorum. 1,5EB + Manuel çok tatlı bir seçenek olacaktır. Bence de geri gelmeli...  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan Bey , peki fiesta st türkiyeye niye getirilmiyor? Bu zamandan sonra getirilme ihtimali var mıdır ?

Benim yazdığım başlıklara baktınız mı peki ?

Orada net cevaplar var. Binlerce kere konuştuk.

Konu dışı yapmadan önce... ah ah

Not: gelmese bile cevabı aynı mantık belli olumsuz durumda farklı bir cevap gelebilir mi? neyse cevap ilgili DOĞRU yerde var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim yazdığım başlıklara baktınız mı peki ?

Orada net cevaplar var. Binlerce kere konuştuk.

Konu dışı yapmadan önce... ah ah

Not: gelmese bile cevabı aynı mantık belli olumsuz durumda farklı bir cevap gelebilir mi? neyse cevap ilgili DOĞRU yerde var.

Haklısınız , sizinle hem özel mesaj ile hem de konu başlığında birkaç defa konuştuk. Cevaplarınızı da okudum . Aynı soruyu tekrar Kaan Beye sormak istedim. Konu dışı konusunda kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı soruyu tekrar Kaan Beye sormak istedim.

...sorun yok  :)

Bidiğimizi duyduğumuzu paylaşıyoruz, o nedenle forumda okuduğunuz bilgi her ne ise %90 ya taze'dir, ya da güncellenmiştir.  

konu ile direk alakalı değil ama ... serviste "hortum" işi yaptığımız bir kuZu'dan enstantaneler paylaşayım  :)

IMG00434-20120523-1342.jpg

IMG00432-20120523-1341.jpg

IMG00433-20120523-1342.jpg

IMG00428-20120523-1340.jpg

IMG00435-20120523-1342.jpg

IMG00431-20120523-1341.jpg

IMG00429-20120523-1340.jpg

...sesini bir duysanız ... beHHHHHHH ... Allah baba sahibine bağışlasın dedirtiyor adama  :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bayiye gittiğinizde kendinizi ikinci planda hissediyor musunuz? [emoji1] boşverin bunları dert etmeye değmeyecek şeyler.

Yok vallahi, ben gayet memnunum aldigim hizmetten ama olay musteriyi oraya getirmek :) ha gelen geliyor zaten orasi ayri...

Elimde objektif bir veri yada otosan strateji grup baskani (salliyorum) ile yaptigim bir sohbet yok elbette :)

Tamamen hissettigimdir ve bu istanbulda cok fazla sayida beyaz trendx sedan focus olmasindan sanirim... İzmirde yada ereglide tam tersi oluyor, bireysel kullanim daha fazla farkli renklerde farkli donanimlarda hb modeller falan goruyorum. Yani degerlendirmem subjektif tabiki. Yakupa da yazdim, kapidan girdikten sonra bireyselde bir sorun yok elbette.

Ama sunuda ekleyebilirim; neden tv lerde ford reklami gormuyoruz? Mca cikinca akide sekeri gibi bir araba aynalarin arasina park etti gitti...hepsi bu daha da yok! Nerde fiesta rb, bir yada iki kere gordun. Mondeo nerde? Sen balina gbi araba yapmissin hemde ciddi guzel araba yapmissin reklam yok inanamiyorum yani. Passat hemen car of the year reklamlarini gommus tvlere...

Ben burada ararim ama bu mantigi iste " ya hocam bosgec, filo kiralamalara yaptik zaten reklami adamlar mondeo/focusu bekliyor, reklama ne hacet". Dedigim gibi hissiyat sadece... Sanirim arabamin reklami daha cok yapilsn daha medyatik bir arac olsun istiyorum.

Annem bir kabak tatlisi yapmis... Offf diyorum yahu, inanamazsiniz tadina :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reklam merak ediyorsanız bunların kaynaklarını verebilirim yeterince reklam veriyorlar hele RB Fiesta da abarttılar.

Bu tür şeyler veri ile tartışılmalı, siz hiç görmeyebilirdiniz de birazda algıda seçicilik.

https://www.facebook.com/video.php?v=933230956695441&set=vb.209110359107508&type=2&theater

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reklam merak ediyorsanız bunların kaynaklarını verebilirim yeterince reklam veriyorlar hele RB Fiesta da abarttılar.

Bu tür şeyler veri ile tartışılmalı, siz hiç görmeyebilirdiniz de birazda algıda seçicilik.

https://www.facebook.com/video.php?v=933230956695441&set=vb.209110359107508&type=2&theater

dün akşam reklama TV'de rastladım. süper, acaip hoşuma gitti :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Bu adamlar sürekli içimimi okuyor nedir :D Satış başlamış en azından düzenlenebiliyor.

1.5 Ecoboost 150 ve 182 Manuel
2.0 Tdci 150 ps Manuel ile satışa başlamış

Fiyat kıyaslaması yapalım, otosan manuel olarak bunları getirse bari. Neden olmasın ?

1.5 eb 182 Red 22.500
1.5 eb 182 Titanium 22.200
1.5 tdci ps Titanium 24.050

11111.thumb.JPG.1654706649f7d5a1ddd5929c22222.thumb.JPG.96a1ab7f890a256a97b503484444.thumb.JPG.85d280a7f5cc1f5937510f570

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de orta yaşa yavaş yavaş yaklaştığıma göre Otosan getirirse bundan sonraki arabam 1.5 EB Red Focus olabilir, PS bile kabul edilir. 

Ekonominin gidişi nasılsa ST'ye fırsat vermeyecek. barı bunu hedefleyelim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adamlar sürekli içimimi okuyor nedir :D Satış başlamış en azından düzenlenebiliyor.

1.5 Ecoboost 150 ve 182 Manuel
2.0 Tdci 150 ps Manuel ile satışa başlamış

Fiyat kıyaslaması yapalım, otosan manuel olarak bunları getirse bari. Neden olmasın ?

1.5 eb 182 Red 22.500
1.5 eb 182 Titanium 22.200
1.5 tdci ps Titanium 24.050

11111.thumb.JPG.1654706649f7d5a1ddd5929c22222.thumb.JPG.96a1ab7f890a256a97b503484444.thumb.JPG.85d280a7f5cc1f5937510f570

Yakup yazdığın fiyatlar baz fiyat vergisiz.  Anahtar teslim fiyatlar alttaki UVP ile gosterilen ler. Hakkaten pahalı bu focuslar. 22500 dediğin versiyon esasen 26000 oyro buradan pahalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup yazdığın fiyatlar baz fiyat vergisiz.  Anahtar teslim fiyatlar alttaki UVP ile gosterilen ler. Hakkaten pahalı bu focuslar. 22500 dediğin versiyon esasen 26000 oyro buradan pahalı.

Değil, UVP üreticinin önerdiği satış fiyatı, ucuz olan ise son kullanıcıya yapılan kampanya indirimli fiyat. Bu merkezden yapılan indirim, bayiden de pazarlıkla ve/veya kampanyalı araç bulmak mümkün. 

Ama bizden pek ucuz olmadığı doğru. Tabii döviz artışı henüz fiyatlara yansımadı, %3-5 gelecektir. Ayrıca pahalılığı değerlendirirken alım gücünü de hesaba katmak lazım. Almanya'nın GSMH'sı Türkiye'nin 3 katı, tabii bizim 11.000$'a inanırsan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.