Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Double Din Yardım

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Herkese merhaba, 

Ben de yeni aldığım 2005 Focus I HB aracım için double din arıyorum. Hatta olmuşken navigasyonlu bluetoothlu kaliteli birşey olmasını istiyorum. Kırıkkale'de bir yerden işçilik dahil 850 TL'ye  Kamosonic ND 7620 cihazı için fiyat aldım. Ama ben Kamosonic markasından çok emin olmadığım için sizlerin de fikirlerine başvurmak istedim. Yakın zamanlarda özellikle Ankara'da benzer bir cihaz taktıran oldu mu? Önerdiğiniz marka ve satış/montaj yapan yer var mı? 

Herkese kazasız belasız günler dilerim, saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

arkadaşlar iyi günler. ya bende 2002 focus comfort var ve ben kendi cd changeri ni değiştirip multimedia yapmak istiyorum fakat ardahanda yaşadığım için buralarda pek araştırma imkanım olmuyor.herhangi bir tavsiyeniz var mı acaba? double din veya 1.8 din gibi bilgiler var fakat benim bir bilgim yok.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar roadstar 9110 , 6.2 inç lık double uyuyor 2005 collection taktım ben biraz kesmek lazım çerçeve içini , kenarları bos kalıyor çerçeveyi kesip uydurduk gayette guzel oldu gorenler beğeniyor herseyden önce ben beğendim tavsiye ederim

rQvVGP.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.