Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Triger Değişimi Ve Fiyat

M.Emre

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar merhaba, 2004 focus aracım 122 binde, triger değişimi yapılıp yapılmadığını bilmiyorum öğrenme şansım yok.triger değişimi ne kadar tutar.triger seti ne kadardır hangi marka olmalı.yardımcı olursanız sevinirim.

Aracınız focus 1 mi focus 2 mi motor seçeneği nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba, 2004 focus aracım 122 binde, triger değişimi yapılıp yapılmadığını bilmiyorum öğrenme şansım yok.triger değişimi ne kadar tutar.triger seti ne kadardır hangi marka olmalı.yardımcı olursanız sevinirim.

Trigeri genel olarak 90 binde değiştirilmesi servis tarafından önerilir. Ford kutulu ürünün içindende dayco marka kayış çıkar bizde o ürünü satıyoruz kdv dahil 90 tl fiyatı var. 

Bakım malzemesininde değişmesi önerilir. Ayrıca devirdaiminde bir ıslanma durumu varsa hazır açılmışken onuda ustanın talebi doğrultusunda değiştirebilirsiniz. 

Devirdaimin ortalama fiyatıda  70 Tl civarındadır. Triger işçiliğininde ortalama 150-200 tl arasında fiyatı vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Trigeri genel olarak 90 binde değiştirilmesi servis tarafından önerilir. Ford kutulu ürünün içindende dayco marka kayış çıkar bizde o ürünü satıyoruz kdv dahil 90 tl fiyatı var. 

Bakım malzemesininde değişmesi önerilir. Ayrıca devirdaiminde bir ıslanma durumu varsa hazır açılmışken onuda ustanın talebi doğrultusunda değiştirebilirsiniz. 

Devirdaimin ortalama fiyatıda  70 Tl civarındadır. Triger işçiliğininde ortalama 150-200 tl arasında fiyatı vardır.

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu kadar ucuzmu Triger seti değişimi..Benim Getz için 600 tl gibi tutar çıkardılardı.Fiyat çok makul bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizdede bakım Malzemesi + işçilik ile o fiyatlara çıkıyor zaten ortalama :)

Getz küçük ve elektroniği olmayan bir araba..bakım+triger seti 900 tl idi sadece triger 600 dü..Sonradan öğrendim benim araçta tirger bile yokmuş.zincirliymiş..belkide boş yere seti değişeceklerdi..Çünki zincir seti 200.000 lerde değişiyormuş benim araç 90.000 idi..Geçti gitti çok şükür..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus 2012 1.6 125ps benzinli aracın triger fiyatı nedir fiyat bilgisi alablir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim, yeni konu açmak istemediğim için buraya yazıyorum mazur görün. Ford focus 2010 otomatik hb (benzin+lpg) aracım var şu anda 115 binde alalı 8 ay oldu 98 binde almıştım. Periyodik bakımları hep servisinde yaptırılmış ben alana kadar fakat trigeri hiç değişmemiş, ağır bakımları yapılmamış. Yetkili servise sorduğumda 135binde değişeceğini söylediler fakat ben tedirginim biraz. bu konuda bilgisi olanınız var mı?

S. Soylu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.