Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Krom Cam Çıtaları

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun bunlar zamanla kalkar ne yaparsanız yapın .bende yaptırdım geri söktürdüm.Lastikleri mahvettim,Ama sizin arabanın rengine mutlaka yapılması lazımdı yoksa araba çok sönük duruyor.Şimdi ise çok yakışmış çelik jantlarla kombin olmuş.hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun bunlar zamanla kalkar ne yaparsanız yapın .bende yaptırdım geri söktürdüm.Lastikleri mahvettim,Ama sizin arabanın rengine mutlaka yapılması lazımdı yoksa araba çok sönük duruyor.Şimdi ise çok yakışmış çelik jantlarla kombin olmuş.hayırlı olsun.

1 sene oldu benim,ne kalkma ne de başka bir şeyleri oldu çok şükür. Kaliteli malzeme ve doğru uygulama ile uzun yıllar sorunsuz kullanılır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 sene oldu benim,ne kalkma ne de başka bir şeyleri oldu çok şükür. Kaliteli malzeme ve doğru uygulama ile uzun yıllar sorunsuz kullanılır.

Tabi kaliteli malzemede çok önemli ben d dizayn ve omsanın kini gördüm ikisinin içindede çift taraflı bant tek sıraydı yarısında bant yoktu .Bunları böyle nasıl üretip insanlara satıyorlar anlamadım.içine tekrar çift taraflı bant alıp .Dayzink denen siyah silikondan bolca yapıştırılırsa epey idare edebilir .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi kaliteli malzemede çok önemli ben d dizayn ve omsanın kini gördüm ikisinin içindede çift taraflı bant tek sıraydı yarısında bant yoktu .Bunları böyle nasıl üretip insanlara satıyorlar anlamadım.içine tekrar çift taraflı bant alıp .Dayzink denen siyah silikondan bolca yapıştırılırsa epey idare edebilir .

Ben omsa'nınkini almıştım. Üst-alt olmak üzere 2 yere bant koymuşlardı,bazı eksik gördüğüm yerlerede ben takviye yapıp sağlamlaştırmıştım kendimce. 

Demek ki kaliteyi düşürmüşler onlarda belli bir yere gelen her firma gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet, bugün arabamı yıkamacıdan aldım ve ne göreyim; arka köşe camdaki çıtanın ucu kalkmış ve içinde bez artıkları...

Sordum çocuk silerken biraz hızlıca yapmış ve açılmış.

Şükrü'nün dediği gibi 1 ayda ilk açılma oldu. Ustaya sordum, " Gel hallederiz." dedi.

Bakalım neler olacak daha... Yaptırdığım yere sordum, o kısma extra yapıştırıcı sürmemiş oturmaz diye. 

Şükrü,

bıyık altından gülme hemen. :)

Usta halledecek yarın... Daha da açılmaz . :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

http://www.omsaline.com/?page=urun_detay&id=375&marka=Ford&model=Ford Focus III ( 2011> )

Beyler ben krom cam çıtaları almak istiyorum. OMSAya güvenirim golfe de almıştım. Makyajsızın olan cam çıta seti makyajlıya uyar mı ? 

yan yana incelediğimizde kapılarda (genel olarak yanlarda) bi fark göremedik biz. Yani uyması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.