Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

17 ya da 18 inç adedi 8 kg'mı geçmeyecek forged üretim jant bakıyorum. epeydir internette araştırıyorum ama istediğim gibi jantlar nedense focusa uygun olmuyor. bu konuda tavsiye edeceğiniz jant markası veya türkiye de bu tarz jant satan bir yer var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 ya da 18 inç adedi 8 kg'mı geçmeyecek forged üretim jant bakıyorum. epeydir internette araştırıyorum ama istediğim gibi jantlar nedense focusa uygun olmuyor. bu konuda tavsiye edeceğiniz jant markası veya türkiye de bu tarz jant satan bir yer var mıdır?

2.800 liraya O.Z. ultraleggera var isterseniz 5x108
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 ya da 18 inç adedi 8 kg'mı geçmeyecek forged üretim jant bakıyorum. epeydir internette araştırıyorum ama istediğim gibi jantlar nedense focusa uygun olmuyor. bu konuda tavsiye edeceğiniz jant markası veya türkiye de bu tarz jant satan bir yer var mıdır?

Forged değil ama hafif, eğrisi büğrüsü yoksa lastikli 1500'e bırakıyor idi (Lassa ama) http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-o.z-ultraleggera-5-plus108-ve-5-plus110-araliklarina-uygun-orjinal-107557020/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.800 liraya O.Z. ultraleggera var isterseniz 5x108

ultraleggera hafif ama forged üretim değil. son çare olarak düşünüyorum. oz'den forgiata ilgimi çekti ama o da focusa uygun değil. trde nerede satılır bunlar? belki başka alternatifler vardır. yada centerline rpm satan bir yer biliyor musunuz?

cem bey pazarlığı da yapmışsınız sağolun :) bu ilanı görmüştüm ama kaldırıma sürtmeden kaynaklı çizikler var deniyordu ilgilenmedim. ikinci ele çok sıcak bakmıyorum. böyle jantın üstüne lassa da olmaz zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ultraleggera hafif ama forged üretim değil. son çare olarak düşünüyorum. oz'den forgiata ilgimi çekti ama o da focusa uygun değil. trde nerede satılır bunlar? belki başka alternatifler vardır. yada centerline rpm satan bir yer biliyor musunuz?

http://www.ozracing.com/dealer/importer.aspx

BIRLAS PERFORMANCE

FAZIL KAFTANOGLU CAD.NO:2/1
SISLI - ISTANBUL
TURCHIA

Phone: 00902122810843
Fax: 00902122835857
Email: [email protected]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.