Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mustang Türkiye İçin Bazı Detaylar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2.3L EB'lerin yaklaşık belirlenmiş bir fiyatı var mı?

kurlara bağlı ama (tahminim) EB Mustang 220k - 230k gibi bir rakam'a bize mal olacak sanki ... (+trafik ve kasko) , kabaca anahtarı çevirmek 250k denebilir ; bu soruyu Ağustos'un ikinci yarısında sorarsan kesin cevap veririm ama an itibarı ile görüntü bu şekilde.  

Söyleyeyim, bir ara çayını içmeye gelsin

...araba şart değil ... arkadaşlar için çay - çorba teklifi her zaman açık.  Mustang konusunda ben ne biliyorsam siz de aynısını biliyorsunuz, detaylar zaman içinde belli olacaktır. Olduğunda da paylaşıyoruz zaten. İddialı olacak ama bu forumda ki kadar güncel bilgiyi bulmak cidden zor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.3 lt. motor olduğu için %145 ÖTV bandına giriyor. Yani arabanın gelişi kuru 100bin TL.nin altında !!!  145bin lirası vergi  :naughty:

Keşke 2.0 motorlu ama güçlendirilmiş birşey olsaydı o zaman 180bin gibi rakamlar konuşulabilir ve satışları çok daha iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Türkiye'de satılan en ucuz Mustang (satışa hazır) 360 bin lira civarı, Ford bunu 250'ye çektiğini düşünün; yeterince satar. 

Ford, Avrupa'ya mal satmak için getirmedi ki bu ürünü adamlar burada 1 yılda sattığını 30 günde satıyor nerdeyse. 

Sonuç olarak parası olan tıkır tıkır, takır takır, cazır cazır alır biner. Bu saatten sonra parası olan konuşur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabanın Amerika satış fiyatı 23 bin dolardan başlıyor. Bu tutara ötv ve ötv li fiyattan kdv ekleyince 66 bin dolar civarı yapıyor. Tabii ki amerika versiyon ile avrupa versiyonu arasında donanım farkları olacak bu çok normal. Fiyat farkı olması da öyle ama bana göre çok fiyat farkı var. En fazla 75 bin dolar olmasını bekliyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arabanın Amerika satış fiyatı 23 bin dolardan başlıyor. Bu tutara ötv ve ötv li fiyattan kdv ekleyince 66 bin dolar civarı yapıyor. Tabii ki amerika versiyon ile avrupa versiyonu arasında donanım farkları olacak bu çok normal. Fiyat farkı olması da öyle ama bana göre çok fiyat farkı var. En fazla 75 bin dolar olmasını bekliyordum.

Bahsettiğiniz 23800 olan V8 o versiyon yok burada.

2.3 ecoboost 25300den başlıyor bu da bomboş.

2.3 ecoboost premium 29300 dolares.. işte bize gelen bu.

sizce amerikadan bir arabaya türkiyeye ne kadara gelir. Bence en az 3000 dolardır. 

oldu mu 32300 dolares. 

buna da abdden geldiği için %10 gümrük var mı ? (avrupadan gelse yoktu ) Ne oldu 35 bin dolar

Hesabı maliyet 35 bin ile tekrar yapınız ..

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bahsettiğiniz 23800 olan V8 o versiyon yok burada.

2.3 ecoboost 25300den başlıyor bu da bomboş.

2.3 ecoboost premium 29300 dolares.. işte bize gelen bu.

sizce amerikadan bir arabaya türkiyeye ne kadara gelir. Bence en az 3000 dolardır.

oldu mu 32300 dolares.

buna da abdden geldiği için %10 gümrük var mı ? (avrupadan gelse yoktu ) Ne oldu 35 bin dolar

Hesabı maliyet 35 bin ile tekrar yapınız ..

23500 V6 olan V8 mighty olan en pahalisi:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.