Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusclubtr Logolu Navigasyon Programı

Önerilen Mesajlar

Doğan bey çok kısa süre önce bende bu konuyla ilgilendim belki hatırlarsınız. Haritayı çözdüm igo pro 2.4 yüklü poi leri speed cameraları cok guzel calısıyor. Sizden örnek alarak logo değştirmei deneyeceğim. Birde ilk sayfadaki link ile 2. sayfadaki resmin altındaki link aynımıdır?

Belirtmek istediğim 2 konu var.

1. Sizdeki navigasyon haritası sürümü ve haritaların tarihi nedir? Eğer güncel değilse ben upload edip kendi sistemi yüklerim.

2. Benimkinde şöyle bir durum oluştu. Navigasyondaki saat aynı fakat, cihazdaki saat 6 saat ileri.. Acaba sizde böyle bir durum söz konusu mu?.

Teşekkürler

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bey çok kısa süre önce bende bu konuyla ilgilendim belki hatırlarsınız. Haritayı çözdüm igo pro 2.4 yüklü poi leri speed cameraları cok guzel calısıyor. Sizden örnek alarak logo değştirmei deneyeceğim. Birde ilk sayfadaki link ile 2. sayfadaki resmin altındaki link aynımıdır?

1. Sizdeki navigasyon haritası sürümü ve haritaların tarihi nedir? Eğer güncel değilse ben upload edip kendi sistemi yüklerim.

2. Benimkinde şöyle bir durum oluştu. Navigasyondaki saat aynı fakat, cihazdaki saat 6 saat ileri.. Acaba sizde böyle bir durum söz konusu mu?.

Teşekkürler

Haritalar poi ler radar dosyaları felan hepsi 2014 yılsonunda çıkmış.Navigasyon programını açınca saat ayarlarını otomatik yapın gps den otomatik alıyor saatleri.Son eklediğim programı ilk sayfaya ekleyemedim.FocusclubTR logosuyla açılan program 2. sayfadaki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler

Haritalar poi ler radar dosyaları felan hepsi 2014 yılsonunda çıkmış.Navigasyon programını açınca saat ayarlarını otomatik yapın gps den otomatik alıyor saatleri.Son eklediğim programı ilk sayfaya ekleyemedim.FocusclubTR logosuyla açılan program 2. sayfadaki.

Aynı, ben eklemiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saat olayi sanirim programla alakali. Otomatik olsada manuel olsada cihazın saati çine gore ama nav programi Türkiye saati. Nasi yapacagimi bulamadim

Cihaz saat bilgisini gps uydusundan alır ama saat ayarı bölümünde saat farkı girilen bir yer var. Yani bulunduğunuz yerin adını ve/veya saat dilimini girmeniz gerekmektedir. 6 saat fark varsa Çin saatidir. Navu programından ayrı cihazı da +2 saat dilimine ayarlamak gereklidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

İkisi arasında yarı yarıya boyut farkı var ...eksik olan veya fazla olan nedir ?

Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İkisi arasındayarı yarıya boyut farkı var ...eksik olan veya fazla olan nedir ?

İlk linkin haritaları eski olabilir ilk attığım linkti o.Sonraki yani ikinci link en güncel harita poi ve hız kameralarının olduğu güncel program.O yüzden tek link daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi geceler arkadaşlar tamda aradığım konu diyebilirim.yeni almş olduğum 2014 focus 3 style aracıma navigasyonlu multimedia takmak istiyorum.açılan konudaki nasıl ve fiyatı ne kadar.garanti ile sorun yaşarmıyım.birde formda servis çalışanı varsa serviste takılanın fiyatı ne kadar.(garantiyi bozmamak için)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Merhabalar,

Konu biraz eski fakat sorunum yeni oluştu. Navigasyon programını (karta sorunsuz aktardım çalıştı...)

Herşey bundan sonra başladı, 600 km lik yolumun 300 km si sessiz bitti. Ne müzik ne navigasyon ne geri kamera hepsi durdu. Ne zaman sd kartı çıkardım sistem düzeldi. 300. km de dinlenmek için durduğumda kontağı kapattım ve sonrasında teyp açılmadı. Düzelir dedim yola çıktım 30-40 km gittim gitmedim (ara ara power tuşuna basıyorum) teyp açıldı. 2. mola da teyp bu sefer kapanmadı. (power tuşuda kapatmadı) aküyü sökmeyi bile düşündüm. Ara sıra navigasyon programı hata verdi, arka plannda çalışırken ses gitti geldi, flash bellekten müziklerde takılmalar. Bu şekilde yolculuk sonlandı. Aklıma ben bu cihazda en son değişikliği sd karta buradaki navigasyon programını yüklemiştim geldi... SD kartı çıkardım tüm sorun ortadan yok oldu. 

Şu anda cihazın üzerinde gelen navigasyona geri döndüm sorunum yok. Tabi yok ama bu seferde sadece Türkiye haritasına mahkum kaldım. 

Üzerinde gelen navigasyona diğer ülkelerin haritalarını yüklemenin ve çalıştırmanın bir yolunu paylaşacak birisi olursa memnun olurum.

Biraz uzun oldu ama bu sorunu başkasının yaşamış olma ihtimalide olabilir mi ? 

Bilgilerinize ihtiyacım var.

Ayrıca bu cihazda tv izlenebiliryor mu ? 1. sayfada tv görüntüleri paylaşılmış.

Şimdiden teşekkürlerimi borç bilirim.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
08.01.2015 - 15:43 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Arkadaşlar merhabalar

Yaklaşık 1 ay kadar önce aracıma Navitech nx-232R modelli multimedya cihazı takıldı.Gayet memnunum herhangibir sorunum yok.Fakat programsal olarak navigasyonundan memnun değildim.Araştırmalarımı yaptım yaklaşık 1 hafta araştırdım.Sonunda orj üstünde gelen navigasyon programının aslında daha yeni versiyonlarla kullanılabileceğini öğrendim.Bu seferde en kullanışlı program arayışına girdim.İgo primo adlı navigasyonu bulup indirdim.Yaklaşık 1 hafta üstünde çalıştım güncellemelerini yaptım gayet başarılı çalıştı.Sonrasında dedim biraz oynayayım programla.Başlangıç fotoğrafını değiştirmeye çalıştım.Fakat bu işlem benim cihazımda olmadı.Eklediğim fotoğraf devreden çıkıp orj fotoğrafa döndü sürekli.Programı verdiğim 3 arkadaşımın cihazlarında bendeki sorun olmamış fotoğraf gayet güzel her açılışta çıkmış. Aklıma geldi dedim neden Ford ve FocusclubTr logosuyla açılan program olmasın.Dün programı tamamladım sadece upload ı kaldı.Akşam eve geçince uploadı tamamlayıp linki ekleyeceğim.

Programa ait birkaç fotoğraf ekliyorum.Umarım beğenirsiniz.

Bu program daha önceki uploadlarımdan kullanıyorum çok güzel.

Evet forumumuzun logosu olan program linki buyrun.

http://turbobit.net/r6il64eau9rf.html

817bf93d57003f07c11a29576bab3d03.jpg
24d93c66088196005dff49ef877584d9.jpg
6985122f05ac525365344e71c31c2c44.jpg
5558ce897d1a7555e996466a3cfc1c5d.jpg
08683fa7f8c0fa89878390b8f224412e.jpg
067faf5ee9142b06b8be6b08da22f1e1.jpg

Bu da kendi aracım için hazırladığım açılış fotosu
61c4c938bdcc6b2503ee11ff28dee0b6.jpg

Doğan bey ekran görüntülerini nasıl değiştirdiniz? Arayüzü ve temaları? Bendede navitech nx232r var. Yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.