Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

4X4 Önerisi

Burak M.

Önerilen Mesajlar

Ailemize yeni bir araç alacağız Ford Kuga 1.6 Ecoboost düşünüyoruz ama henüz tam karar veremedik.

Kriterlerimiz Şunlar;

Fiyat:Max:105.000TL

Kasa Tipi:Jip

Çekiş:4x4

Yakıt:Benzin

Şanzıman Tipi:Otomatik

Bu kriterlerde olan uygun araç tavsiyeleriniz var mıdır? Yorumlarınızı bekliyoruz iyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Honda CRV bence

Bu videodan sonra CRV yi eledim :D

Yenilenmiş motoru ile Kuga olabilir. 4x4 deyince işinize yarar sistem burada, diğer 4x4'lere fark atar. Ama kullanmam diyorsanız da gereksiz yük.

Evet Kuga yı bizzat görme fırsatım oldu.Videolarınıda uzun zamandır izliyorum.Bana mantıklı geldi

Kuga en güzel seçim kriterlerinize göre eğer yakıt sizin için önemli değil ise...... Yeni Kugalar 1.5 ecoboost 182ps hemde daha ekonomik 1.6 ya göre

Yakıt önemli değil.1.5 Ecoboostların ne zaman geleceğinden haberim yok.Fiyat Biraz Kabarık olabilir :)

Burak M. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga diyelim diye açılmış bir konuya benziyor. [emoji3]

Qashqai yeni kasa 1.6dci çok iyi motor. Bu devirde benzinli motor mu alınır.? Üstelik ağır,otomatik ve rüzgar direnci yüksek araç olacak. 12-13lt yakar sonra. Paran olsa da israf.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Qashqai yeni kasa 1.6dci çok iyi motor. Bu devirde benzinli motor mu alınır.? Üstelik ağır,otomatik ve rüzgar direnci yüksek araç olacak. 12-13lt yakar sonra. Paran olsa da israf.

Qashqai yeni kasa 1.6dci aslında mantıklı bir araç ama.Kriterlerde belirttiğim gibi 4x4 arıyoruz.Yeni kasa 1.6dci 4x2 olarak sunuluyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yenilenmiş motoru ile Kuga olabilir. 4x4 deyince işinize yarar sistem burada, diğer 4x4'lere fark atar. Ama kullanmam diyorsanız da gereksiz yük.

Fiyat ve tüketim bilgisi;

Otopark.com Kuganin testini yapti akıllı 4 çekere bayıldılar. Şehiriçi kullanımda arka planda kalır zaten
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.