Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Iii Titanium Makyajlı Mı Yoksa Titanium Makyajsız Mı Alayım? Yardım

Selman Gündağ

Soru

Merhabalar;

Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Yardım ederseniz sevinirim. Aslında Focus III Makyajsız kasa titanium+ Smart paketli olanını almayı planlıyordum. Ama bir kaç kişi almışken makyajlı kasayı al dediler. Normalde bulunabilse 4 bin tl farkla makyajlı titanium paketi alabiliyorum. Ama maalesef ellerinde yok sadece teşhirde ki en full modeli var o da 84.000 e falan geliyor.

Sorularım şunlar:

- Makyajlı kasa ile makyajsız kasa çok fark ediyor mu?

- Makyajlı kasaya 84.000 gibi bir rakam vermeye değer mi?

- İkinci elde makyajlı daha fazla tercih edileceği için makyajsız kasadan daha mı fazla zarar ederim?

Bu arada makyajlı kasa ile test sürüşüne çıktım. Makyajsız kasa ile mototr ve konfor olarak hiç farkı yok dediler. Lütfen yardım.

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Değişen ne var diye sormadan önce bu siteyi güzelce inceleyin, genel başlıklar oradaki linkler vs herşeye bakın siz karar verin. Ayrıca çokca yabancı inceleleri de Türkçe yaparak yayınladık mutlaka bakın.

Test: 

Birşey değişmemiş diyen size satıcı ise, elinde aracı vermeye çalışıyordur.

2 Titanium kıyaslanır ise, Makyajlı liste fiyatı 74.500 diğeri 69.500. Arada 5 kağıt var duruma göre indirim ile bu artabilir de. Ekstra donanımlar ile fiyat kıyaslaması yapmayın, hee siz elde bu var makyaj olacaksa o olmalı diyorsanız ayrı mesele. Şuan teşhir ürününü almayın, bu da benden size mini tavsiye.

Soru başlığına göre ben makyajlı alırım. Zarar konusunda; eski olan tabiki değer kaybı daha çok olur ama siz kafadan ucuz alacaksınız bu da var.

Motor farkı için, Nisan-Mayıs ayını bekleyeceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Değişen ne var diye sormadan önce bu siteyi güzelce inceleyin, genel başlıklar oradaki linkler vs herşeye bakın siz karar verin. Ayrıca çokca yabancı inceleleri de Türkçe yaparak yayınladık mutlaka bakın.

Test: 

Birşey değişmemiş diyen size satıcı ise, elinde aracı vermeye çalışıyordur.

2 Titanium kıyaslanır ise, Makyajlı liste fiyatı 74.500 diğeri 69.500. Arada 5 kağıt var duruma göre indirim ile bu artabilir de. Ekstra donanımlar ile fiyat kıyaslaması yapmayın, hee siz elde bu var makyaj olacaksa o olmalı diyorsanız ayrı mesele. Şuan teşhir ürününü almayın, bu da benden size mini tavsiye.

Soru başlığına göre ben makyajlı alırım. Zarar konusunda; eski olan tabiki değer kaybı daha çok olur ama siz kafadan ucuz alacaksınız bu da var.

Motor farkı için, Nisan-Mayıs ayını bekleyeceksiniz.

Teşekkür ederim.  Videoları izledim. Teknoloji meraklısı biri olarak galiba 84 000 e kıyacağım.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O paralara kadar çıktıysanız en güncel kasayı almanız daha mantıklı. Otomatik olsun, nispeten daha az yaksın ve az da olsa daha güçlü olsun diyorsanız birkaç ay daha beklemelisiniz.

Focus'a 1.5 dizel çift kavrama otomatik gelecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maalesef fazla zamanım yok. Bir an önce almam gerek. Aslında otomatik istiyordum ve focus ta dizel motorda otomatik olmadığını gördüğümde çok şaşırdım. Teşhir yıpranmış olur mu dersiniz.

İlgili başlıklarımızda da satışına dair cevapları almışsınızdır.

Tüm Türkiye çapında araç sordurun bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kardeş teşhir aracı biraz yıpranmış olur okadar yılbaşından sonrayı beklersen 2015 lerin fiatı farklı olur .Motor seçenekleride daha değişik olur, Ama bana kalırsa eski kasa focus almayın,yenilerinde epey iyileştirmeler var iyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kardeş teşhir aracı biraz yıpranmış olur okadar yılbaşından sonrayı beklersen 2015 lerin fiatı farklı olur .Motor seçenekleride daha değişik olur, Ama bana kalırsa eski kasa focus almayın,yenilerinde epey iyileştirmeler var iyi akşamlar.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benim aracım teşhirdeydi, far kumandasının altındaki gözün tırnağı zarar görmüştü onu değiştirttim başkada bir sıkıntısı olmadı. ancak Yakup öyle dediğine göre bir bildiği var, genel değil özel bir durum olduğunu düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşhir aracı alınmaz diye bir şey yok. Normaline göre iyi bir indirim almak lazım. Yani teşhirde olmayana göre bir cazibesi olmalı bence.

Ha teşhirdeki araç yıprar, eskir, vs gibi bir derdim yokta, böyleymiş gibi biraz burun kıvırmak sanki indirim olarak geri yansır gibi geliyor. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende makyajlı kasayı tercih ederdim ama şöylede birşey var ;

Bmw 1.16d manuel joyedition paketli xenonlu vs. Borusanda 84.400

Bmw 1.16i 8 ileri otomatik benzinli joyedition paketli xenonlu vs. Borusanda 84.400

Bunlarıda gözardı etmezdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben de teşhir aracını almak istemem. O kadar para vermişsem ilk dokunanı ben olmalıyım.

Benden önce onlarca belki de yüzlerce elin dokunup kurcalamış olduğu bir araç bana sıfır hissiyatı vermez.

Titizlik konusunda biraz kılım. İçine biner binmez kılcal çiziklerine kadar ufak tefek bütün kusurlar gözüme takılır. Gerekirse birkaç ay bekler yine almam:)

Gebze Center'ı her gezişimde VW araçlarına bakardım. Araçlarla güreşenleri gördükten sonra bütün araçları kilitlemeye başlamışlardı.

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.