Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Başardığınız An’Ları Yeni Ford Focus’La Paylaşın!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar, aramızdan hediye alanları görmeyi çok isterim :)  Katılım görüntülerini bizlerle de paylaşmak isteyenler buradan yayın yapabilir :)

Yeni Ford Focus’un www.basardigiman.com adresindeki uygulamasıyla imkansızı başardığınız anları sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz!

Mezun olduğunuz, evlendiğiniz, havalı bir yemek yaptığınız, yamaç paraşütüyle atladığınız ya da uzun süredir düşlediğiniz bir geziye çıktığınız, yani kısacası size imkansız görünen her şeyi “Başardığım An!” dediğiniz en güzel 10 kareyi, Facebook ya da Instagram üzerinden www.basardigiman.com adresine yükleyerek, eğlenceli bir videoya sahip olabilir, sosyal medya hesaplarınızdan bu videoyu paylaşabilirsiniz.
Ayrıca, Başardığım An uygulaması bittiğinde yapılacak çekilişte 1000 kişi kendi basılı fotoğraf albümünü kazanacak. Bu uygulama 30 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecek.

YeniFordFocus.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bişey anlamadım yahu :) tek manevrada geri geri parketmeyi başardığım an yazıp fotosunu çekip forda mı atacağız :)

Yaratıcılığına kalmış :)  Pc başında isen verilen linkte örnek fotolar hikayeler mevcut. 

Bir öğretmen, öğrencilerine okuma/yazmayı öğrettiği an'ı koyabilir misal, attım şuan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaratıcılığına kalmış :) Pc başında isen verilen linkte örnek fotolar hikayeler mevcut.

Bir öğretmen, öğrencilerine okuma/yazmayı öğrettiği an'ı koyabilir misal, attım şuan :)

Karede ford olmak zorunda değil yani :) o zaman spontane gelişen kare olursa paylaşırım :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karede ford olmak zorunda değil yani :) o zaman spontane gelişen kare olursa paylaşırım :)

Yeap. 10 tane bul işte kafana göre :) 1000 kişiye hediye olduğu için katılım ne olabilir ki? :P Elbet çıkar diye düşünüyorum :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bişey anlamadım yahu :) tek manevrada geri geri parketmeyi başardığım an yazıp fotosunu çekip forda mı atacağız :)

Senaryo şu : aylardır peşinde koştuğun kızı focusunla nihayet eve atıyorsun. Camdan kızın ensesinden park yerindeki focusu çekiyorsun. Resimde kızın saçları ve focus..

Nasıl hikaye ;)  

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senaryo şu : aylardır peşinde koştuğun kızı focusunla nihayet eve atıyorsun. Camdan kızın ensesinden park yerindeki focusu çekiyorsun. Resimde kızın saçları ve focus..

Nasıl hikaye ;)

Abi niye herkes kız meselesi açıyor ya :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.