Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv Focus 3 Titanium 4.2 Ekran Sony Teyp Seti

Önerilen Mesajlar

Devamı gelecek mi ürünün? Bir adetmiş şimdi değil ama 1-2 ay sonra almayı düşünebilirim

Su an icin bilmiyorum malesef her zaman adetli olarak tedarik edebildigimiz bir urun degil o yuzden kesin birsey soyleyemiyorum .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Su an icin bilmiyorum malesef her zaman adetli olarak tedarik edebildigimiz bir urun degil o yuzden kesin birsey soyleyemiyorum .

merhaba sony sistemler focus 3 style a uyuyormu ekranda park mesafe görunuyormu otomatik park uyumu varmı acaba bilgilendirirseniz sevinirim. bu uygulamayı yapan çok araca var ama genelde titanium

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba sony sistemler focus 3 style a uyuyormu ekranda park mesafe görunuyormu otomatik park uyumu varmı acaba bilgilendirirseniz sevinirim. bu uygulamayı yapan çok araca var ama genelde titanium

uyar ve dediklerinizi yapar. daha önce taktım.

Tam verim için komple set gerekli yani hoparlör twitter gibi

ana ünitede kayda değer bir fark yok zaten. esas olay arka hoparlörler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef mevcut degil.

Navi kart var mı

Sıkıntı olmuyor diye biliyorum . Ozan bey zaten daha önce montajını yaptıgını belirtmis test edilmis yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Navi kart var mı

nasıl olsunki. Bu cihaz navili değil ;) f3 lerde ilk gelen sonyler. benimkinden.

yeni tip büyük ekranlı dokunmatiklerden de getirdiğizde olay tamamdır diyeceğim. beklemedeyim erol otomotiv ;)

Murat Arık tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uyar ve dediklerinizi yapar. daha önce taktım.

ana ünitede kayda değer bir fark yok zaten. esas olay arka hoparlörler.

Ozan bey çok teşkkürler.. ilerleyen zamanda bu konuda yardımıznı almak isterim 

Emre Gül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.