Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus St Far Ve Ampül

Buğra T.

Soru

Arkadaşlar Er-ol da satılan mercekli far titanium-x teki gibi bi-xenon olabiliyor mu?

Bir de ampül h7 zannedersem doğru muyum?

Şunu da eklemek isterim, bu işlemi daha önce yapmış olan var mı? Mercekli de olsa Çakma olacak sonuçta... İnsanların gözünü alarak kimseyi tehlikeye sokmak istemiyorum.

Philips 4300k düşünmekteyim.

Teşekkürler...

Buğra T. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

evet bi xenon 

yanlış bilmiyorsam da kit üzerinde geliyor ( tam olarak emin değilim )

far yükseklik ayarın çalışmıyor yanlız bilgin olsun 

mercek zaten göz almaması için ve ışık verimini arttırmak için çok  göz alacağını sanmıyorum ben de kullanıyordum 

Arkadaşlar Er-ol da satılan mercekli far titanium-x teki gibi bi-xenon olabiliyor mu?

Bir de ampül h7 zannedersem doğru muyum?

Şunu da eklemek isterim, bu işlemi daha önce yapmış olan var mı? Mercekli de olsa Çakma olacak sonuçta... İnsanların gözünü alarak kimseyi tehlikeye sokmak istemiyorum.

Philips 4300k düşünmekteyim.

Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet bi xenon

yanlış bilmiyorsam da kit üzerinde geliyor ( tam olarak emin değilim )

far yükseklik ayarın çalışmıyor yanlız bilgin olsun

mercek zaten göz almaması için ve ışık verimini arttırmak için çok göz alacağını sanmıyorum ben de kullanıyordum

Kit üzerinde gelmiyormuş malesef... Far ayarı düzgün yapıldıktan sonra çalışmasına gerek yok.. Zaten pek kullanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Far ayarı düzgün yapıldıktan sonra çalışmasına gerek yok..

O zaman her 3 kişi üstünde taşıdığında yeniden far ayarı yapacaksın demek oluyor bu.Arkaya yük bindikçe burun yukarı çıkacaktır bunu da hesaba kat bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O zaman her 3 kişi üstünde taşıdığında yeniden far ayarı yapacaksın demek oluyor bu.Arkaya yük bindikçe burun yukarı çıkacaktır bunu da hesaba kat bence.

Onu hesaba almamıştım işte... Söylemeniz çok iyi oldu.. Spor yay kullandığım için standart gibi bariz çökme olmayacağından pek sorun çıkarmaz heralde?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.