Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Focuslar Türkiye'ye Geldi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Genelde makyaj her arabada güzelleştirme amaçlıdır. Eksikler giderilir ama burda dış güzellikten çok iç yapılmış.

Yolda görsem Ford dışında bir arabam olsa Fordla ilgili bilgim olmasa ne biçim yapmışlar derim.

Ama daha görmedin ? Bana ve bu arabayı tipi için almamış bir çok kişiye göre bu daha başarılı. Güncel tüm review'lerde tip konusunda soru işareti konulduğunu bilmeyen yoktur heralde :) Özellikle işlevsiz 2 ön üçgen parçalar.

Bence yerinde nokta atış yapıldı zaten rakamlar bunu gösterir.

y7cpfX9.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama daha görmedin ? Bana ve bu arabayı tipi için almamış bir çok kişiye göre bu daha başarılı. Güncel tüm review'lerde tip konusunda soru işareti konulduğunu bilmeyen yoktur heralde :) Özellikle işlevsiz 2 ön üçgen parçalar.

Bence yerinde nokta atış yapıldı zaten rakamlar bunu gösterir.

y7cpfX9.jpg

Tabi daha görmedim. Haklısın tipi için almayan biri için bu daha başarılı ama alanın %90ıda bakıyordur yani :)

Ben bizim kasaya o saçma üçgenler yerine Fiestadaki ve makyajlıdaki ızgara olsa yeterdi tek eksiği oydu bence

Zaten yanyana koy STvari bir tampon bu Ford amblemi tampon üzerinde bizde krom bi parça üzerinde 

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hb olanı 5 ileri yani trend donanım. mercekli farlara, multimedia ekrana, dijital klima ve renkli gösterge ekranına sahip. showroom'a özel olsa gerek böyle bi donanım. vazgeçilemeyen anten çubuğu, elektronik olmayan el freni ve kaput üzerindeki püskürtme memeleri. neden bu konuda direndiklerini anlayabilmiş değilim.

edit: benzinli olan versiyonu 5 ileriymiş yanılmışım. 

Anıl Polat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hb olanı 5 ileri yani trend donanım. mercekli farlara, multimedia ekrana, dijital klima ve renkli gösterge ekranına sahip. showroom'a özel olsa gerek böyle bi donanım. vazgeçilemeyen anten çubuğu, elektronik olmayan el freni ve kaput üzerindeki püskürtme memeleri. neden bu konuda direndiklerini anlayabilmiş değilim.

5 ileri ile trend'i nasıl bağladınız bilmiyorum ama bu bildiğin full model :D 1.6 benzinli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fotolar, ekranda da görüldüğü üzere 3-4 gün önce bölge müdürü (hangi bölge bilmiyorum :D ) tarafından çekilmiş.

iç anadolu ford bölge müdürü tarafindan çekilmiş bayram dolayisiyla arayamadim ilk firsatta arabalarin nerde olduğunu sorcam ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.