Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Avrupa Yakasında Kauçuk Paspas

ufuk özdemir

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aracıma kauçuk paspas almak istiyorum.İnternette bulabiliyoruz tamam ama deneyerek almak istiyorum.İstanbul Avrupa yakasında bizim araca uyumlu kauçuk paspas alabileceğimiz bir yer var mı?Kartal'da Elif Tuning var ama bana uzak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ford GarajıFocus IIIMk3- Sorular ve Sorunlar" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.Focus 3 aracınızın olması her başlığı orada açacağınız anlamına gelmez.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 50 liraya servisten almistim ve çok güzel ve kaliteli uyum sorunu yok.

Fiyat size uygunsa size en yakin servise sorun

Servisten aldığın paspas pedal altlarını ve debriyajın solundaki ayak koyma yerini kapatıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Halı paspaslar sonbahar, kış ve ilkbahar gibi çok yağışlı mevsimlerde çok fazla kirlendiğinden dolayı aynı ihtiyacı karşılasın diye ben yorumları okuyarak internetten 3D havuzlu paspaslardan aldım. :P

Plastiği diğer ucuz markalar gibi atık plastikten yapılmış falan değil, yani aracın içinde koku asla yapmıyor ve araca %100 uyumlu. :yazyaz:

Pedalın altını ve ayak dayamayı falan da destekliyor.

Paspaslar 3D havuzlu olduğundan kış aylarında ayakkabı altından eriyip süzülen suları tepsi gibi topluyor, bu sayede paspası yerinden alıp dışarıya dökmek mümkün. Tabiiki paspası kaldırınca altı tertemiz çıkıyor  ^_^

Hatta tüm bu yaz bile sürekli bunları kullandım. Tozlanıp kirlenince yıkama tabancasını tuttum tertemiz oldu. :muha:

Gayet memnunum, tavsiye ederim  :yeah:

http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778&SKU=OTELF17441

OA_2945584.jpg

Serkan Sümer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

O ELF yazandan ben de yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, hiç tavsiye etmem, kenarları kıvrılıyor, kayıyor, bozuluyor, kötü duruyor. Altına ve kenarlarına cırt cırt yapıştırdım ama yapıştırmadığım yerler sarktı şimdi de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.