Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1999 Model Hatcback Focusuma Recaro Koltuk

Önerilen Mesajlar

Slm 
Arkadaşlar 1999 model focus ghia aracım var aracım kırmızı ve ben hiç olmazsa ön koltuklarımı recora yaptırmak istiyorum.
ayrıca aracıma çelik jant atıp kamber ayarı yaptıracağım bu işlemleri yapaca bir işletme varsa veya tanıdıgınız bir yer beni yönlendirebilir miisniz bir fiyat olarak ne cıkar tahmınen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamiyle gereksiz bi uğraş olur... Koltuklar zaten tam bir hayal kırıklığı... Gamber verilcek.. aracın tüm dengesi şaşıcak ;) Mühendis en iyi şekilde vermiş gamber'i zaten :) İllede bişeyler yapıcam derseniz... İyi bi lastik... 3,5 mm helezon, kule gergisi... iş bitmiştir :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Slm 

Arkadaşlar 1999 model focus ghia aracım var aracım kırmızı ve ben hiç olmazsa ön koltuklarımı recora yaptırmak istiyorum.

ayrıca aracıma çelik jant atıp kamber ayarı yaptıracağım bu işlemleri yapaca bir işletme varsa veya tanıdıgınız bir yer beni yönlendirebilir miisniz bir fiyat olarak ne cıkar tahmınen.

Recaro bir Alman koltuk üreticisidir ve genelde yarış otomobillerine ve üst düzey spor araçlara koltuk üretir.

Fiyatları yüksektir.

Türkiye'de piyasada kötü kopyaları var, 1500 TL fiyatla satılıyor, ama uygun oturma pozisyonu bulunur mu, rahat edilir mi, hepsi soru işareti. 

Çelik jant ifadesi yanlış, doğrusu alaşım jant olacak. Ucuz Çin malları var, sağlamlığı tartışılır, ağrılığı da tatmin edici olmayabilir, ama görsel olarak mutlu edebilir. Ankara'daki satış noktalarına pek hakim değilim ama Ankara'lı arkadaşlar yol gösterir.

Kamber ayarı rot ayarının bir bölümüdür ve rutinde kontrol edilir zaten. Kastınız negatif kamber verdirmekse hata olur, viraj dengesini düzeltir sanılsa da aracın düz gidişini ve fren performansını olumsuz etkiler, dengesizleştirir, lastik aşınmasının hızlanmasına ve düzensiz olmasına neden olur. Kesinlikle tavsiye etmem. 

İyi bi lastik... 3,5 mm helezon

Bu önerilere katılıyorum, sadece yayların 35 mm ya da 3,5 cm olması doğru olur.   

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

teşekkürler arkadaşlar.
Ancak bu konuda sanırım bana yardım edebilecek kimse yok :( 
bir arkadaşım BATUM da bu işleri halledebileceğimi, söyledi, şimdi bunun araştırmasına girdim , gelişmelerden haberdar edeceğim sizleri.
Bİr sorumda şöyle olacak ofsetsiz janta kamber ayarı verile bilir mi ?

Hasip Yenilmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.