Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nereye Şikayet Edebilirim ?

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Ortadaki beyaz Honda bizim beyaz arabaya birşey demiyorum ama arkamiza park etmiş siyah "hayvan"i nereye şikayet etmem gerek ? 154 kapanmış 155de acil için meşgul etmek istemiyorum. Sahil kenarı olduğumuz için yazın burasi tatil günleri iğrenç oluyor nüfusun en az 3 katı yabancı araba geliyor. tuse9ytu.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bende düşündüm. Oraya park edip ceza yiyen araba görmedim tam kaldırım sayılmıyor orasi galiba siteye ait olabilir. 155i aradım tüm M.H.ler dolu dedi :D

Bende iem.gov.tr galiba foto çekip şikayet formu doldurdum :)

Annemler gösterdi bana gülelim diye ama ya çıkmam gerekti ? Allah korusun evde biri fenalaştı hemen hastaneye götürmem gerekti ? Bu tatil günleri hava sıcakken sahile gelen "ayılar"dan o kadar çok çektik ki sıkıldım artik. Hayir tamam gel gir senin hakkın ama sokakta mayo değiştirme. Çöp kutusuna maytap atma. Arabalarin aynalarini ters çevirme (benim arabama 3 kere yaptilar). O yüzden hiç saygi duymuyorum bu tiplere

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bende düşündüm. Oraya park edip ceza yiyen araba görmedim tam kaldırım sayılmıyor orasi galiba siteye ait olabilir. 155i aradım tüm M.H.ler dolu dedi :D

Bende iem.gov.tr galiba foto çekip şikayet formu doldurdum :)

Annemler gösterdi bana gülelim diye ama ya çıkmam gerekti ? Allah korusun evde biri fenalaştı hemen hastaneye götürmem gerekti ? Bu tatil günleri hava sıcakken sahile gelen "ayılar"dan o kadar çok çektik ki sıkıldım artik. Hayir tamam gel gir senin hakkın ama sokakta mayo değiştirme. Çöp kutusuna maytap atma. Arabalarin aynalarini ters çevirme (benim arabama 3 kere yaptilar). O yüzden hiç saygi duymuyorum bu tiplere

Kendin gibi 2 kişi bul önden tutup ittiriverin öteki tarafa.Acil durumda başıma gelse bu işi crv ile yapardım hiç düşünmeden

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam yaaa iki dakika bıraktık arabayı dünyanın lafını etmişsiniz : :):) :):) :):) :):) :))): :)) :)) :):)

:D :D :D Sensen sıkıntı yok abi :)

Parkeden kişi ön taraftan çıkar diye düşünmüş olabilir.

Yok malesef adamın elle tutulur bir tarafı yok ağaçın sol tarafıda aynı şekil lacivert araba komşumuz ikimizin onun yanida Dacia gibi bir araba vardi

dybe3u5e.jpg

Şuanki ve her zaman olan durum bu

İki ağacın ortasında da fluence vardı :D acaipti ya bütün gün izledim 

Kaza oldu tam önümüzde vuran adam kaçtı falan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bende düşündüm. Oraya park edip ceza yiyen araba görmedim tam kaldırım sayılmıyor orasi galiba siteye ait olabilir. 155i aradım tüm M.H.ler dolu dedi

siteye ait olacağını sanmıyorum, kaldırım yapılıp belediyeye terk edilimiş olabilir, ceza yazılmıyor diye yasak değil demek değil geniş olduğundan, fazla yaya olmadığından vs polis uğraşmıyor olabilir.

benim başıma çeşmede gelmişti bir kere, aradım ettim kornaya bastım gelen giden yok, kahve vardı hemen yanda orda bağırdım ettim yok. polisi aradım, tamam çekici gönderiyorum dedi, yarım saat sonra ne arabanın sahibi ne çekici ortada yok, en son iyice sinirlenip kahveye gidip "arabanın arkasına araba bırakan gerizekalı kim" diye bağırınca duydu vatandaş 1 saattir maç izliyormuş orda...  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ilk mesajda Sabri'nin can sıkıntısını dağıtayım adına, latifeli cevap yazmıştım ama açıkcası bende oturduğum sitede park yerleri sarı çizgilerle belirtilmiş olmasına rağmen,çizgiyi ortalayıp üstüne park eden araç sileceğini ( yanlış yapmışsın bak adına) kaldırmışlığım vardır...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir abi sanki çok kötü bir şey yapmışsın gibi yazmışsın, silecek kaldırma günümüzün standart tepkisi. Aynaları terse katlama, sileceği kaldırdıktan sonra silen kısmı sileek kısmına dik bırakma, araba tozluysa üzerine iltifat yazma, tozlu değilse pis elinin yağı kiriyle uygunsuz şeyler çizmek ön cama, lastik indirme, arabaya bırakılmış telefon kapalı olunca ı telefonu bel fıtığı diye sağa sola yazma ve benzeri gereksiz, medeniyetsiz pislik şeyler yapanlar var. Benim de bazılarını yapasım geldiyse de çok şükür hiç yapmadım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.