Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Için Direksiyon Deri Kılıfı

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır deri kılıflı çıkma direksiyon bakıyordum 200 tl den başlıyordu..Sonra yurt dışından deri focus 3 kılıfı getirip dikiş işinden anlayan bir arkadaşımla yaptık...13 dolar satın aldım..18 günde geldi..

bu şekilde geldi

qqRvaR.jpg

lY9Z6Q.jpg

275abd.jpg

W2EDMN.jpgQXWLEA.jpg

vzRPOD.jpg

8754incid1069980.jpg

5006incig5256871.jpg

5820incif2316029.jpg4861incib1693809.jpg

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinali gibi olmuş, güzel. 

Dikiş rengini seçebiliyor olması daha güzel.

:nazar:

kırmızı ve mavi seçenek de vardı..zevk meselesi tabii ben siyah aldım..

güzel olmuş ürünün linkini alabilirmiyiz :)

ürünü bir başkası alıp bana verdiği için tam aldığım linki veremiyorum..ama benzer kılıflar aliexpres de olacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kırmızı ve mavi seçenek de vardı..zevk meselesi tabii ben siyah aldım..

ürünü bir başkası alıp bana verdiği için tam aldığım linki veremiyorum..ama benzer kılıflar aliexpres de olacak..

Valla ne yazıp arattırıcaz ben aradım çıkmadı meret :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orjinal gibi olmuş ..Maaşallah güzel işçilik :) güle güle kullan...

verdiğiniz link te deri dümdüz ama oğuz un ki kıvrımlı focus simit için yapılmış..fiyatı da uygun..

Ali Güven tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orjinal gibi olmuş ..Maaşallah güzel işçilik :) güle güle kullan...

verdiğiniz link te deri dümdüz ama oğuz un ki kıvrımlı focus simit için yapılmış..fiyatı da uygun..

gözümden kaçmış link bu garanti http://www.aliexpress.com/item/Focus-maverick-classic-fox-1-8-sew-on-genuine-leather-steering-wheel-cover-mondeo-zhisheng/1772397355.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyi de focus 3 için uyumlu değil , oğuz bey in simit kolları için resimde kıvrımlar var..sizin gösterdiğiniz dümdüz..

abim öyle  diyordun da  tek tek  model sorması bence saçma  sedan mı  sw     hepsini soruyor  bence  budur  ben alıp  beklemeye geçeceğim bakam ne çıkacak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinizi sağlık gayet iyi olmuş,radyo kontrolü tarafında hafif bir sıkıntı var gibi ama oda nazarlık olsun onun dışında gayet iyi  :yeah:

Birde kornayı sık kullanıyorsunuz galiba,bir aşınma var o bölgede sanki  :D

küçük nazarlıklar var. :)Aslında kornayı hiç kullanmam  yıkamacıya aracı bıraktım sonra bu şekilde teslim aldım..artık direksiyonu neyle sildilerse : :)

abim öyle  diyordun da  tek tek  model sorması bence saçma  sedan mı  sw     hepsini soruyor  bence  budur  ben alıp  beklemeye geçeceğim bakam ne çıkacak 

bu daha güzel duruyor..

http://www.aliexpress.com/item/Focus-maverick-classic-fox-1-8-sew-on-genuine-leather-steering-wheel-cover-mondeo-zhisheng/1772397355.html

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.