Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bakalim hocam.Gun ola hayrola.Benim zaten bu ihtiyacim su an icin uzun vadede dogacak,aciliyeti bulunmamakta.Merak ettigim noktalar mevcuttu,bu yuzden sordum.

Birde hocam tam randimanli calisiyor degil mi?

Kusura bakmayin gece gece de yazip duruyorum:/

Titaniumdaki neyse o. Bi sorun duymadım/yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu ford nasıl bir marka aynı model aynı donanıma ait araçlarda bile çok farklılık var(veya öyle sanıyorum)aracım 2014 9.ayda alına focus3 stayle.formlarda bakıyorum kimi lastik basınç göstergesi,kimi hil holder mi nedir.kimi bilmem ne yazıyor.bendeki araçta lastik basınç göstergesi yok.yokuşlarda özellikle deiyorum geri kaçıyor.geçen gün servise gittim yazılım kontrolu yaptırdım en son yazılım yüklü dediler anlamadım bu işi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bu ford nasıl bir marka aynı model aynı donanıma ait araçlarda bile çok farklılık var(veya öyle sanıyorum)aracım 2014 9.ayda alına focus3 stayle.formlarda bakıyorum kimi lastik basınç göstergesi,kimi hil holder mi nedir.kimi bilmem ne yazıyor.bendeki araçta lastik basınç göstergesi yok.yokuşlarda özellikle deiyorum geri kaçıyor.geçen gün servise gittim yazılım kontrolu yaptırdım en son yazılım yüklü dediler anlamadım bu işi

Konuyu bence baştan itibaren bir göz gezdirin.Bu konu içinde Fabrika çıkışında olmayan fakat sonradan açılan özellikler ve açılamayacak araç bilgileri mevcut.Servislerin birçoğunun yapmak istemediği uğraşmak istemediği şeyler bunlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizde sorun var birazcık :) Böyle bir hata veya durum yok. Dikkatli inceleyiniz ve araştırınız ayrıca model yılı ile yorum yapmamalısınız
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğru görünüyor.

Ozan Bey peki Benim araçta neleri açabiliyoruz...Lastik basınç sistemi aracımda yok...hill holder zaten mevcut..otomatik kilit yok ama Çocuk kildiyle herhangi bir çakışması yapabilirmi ? Bride Backup şeceneğin varmı yani aracın bu ayarlarını Elm327 İle yedekleyebilirmiyiz kötü ihtimallere karşın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan Bey peki Benim araçta neleri açabiliyoruz...Lastik basınç sistemi aracımda yok...hill holder zaten mevcut..otomatik kilit yok ama Çocuk kildiyle herhangi bir çakışması yapabilirmi ? Bride Backup şeceneğin varmı yani aracın bu ayarlarını Elm327 İle yedekleyebilirmiyiz kötü ihtimallere karşın..

Lastik basınç uyarısı aracınızda olmalı eminmisiniz olmadığına?

Otomatik kilit yapabilirsiniz, çocuk kilidi ile çakışma derken anlamadım. Orijinal değerler fordda var zaten, ilk mesajdaki linkten bilgisayara yedekleyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizde sorun var birazcık :) Böyle bir hata veya durum yok. Dikkatli inceleyiniz ve araştırınız ayrıca model yılı ile yorum yapmamalısınız

model yılından kasıt formda da raslamıştım.2012 model style ile 2013 modeller 2011 ve 2014 modellere göre şehiriçi aktif güvenlik sistemi standart oluyordu sanırım.model yılı yükseldikçe donanımlar azalıyor.2015 lerde ise 2012 ve 2013 ler ile 2014 lere göre standart donanımda azalma var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

model yılından kasıt formda da raslamıştım.2012 model style ile 2013 modeller 2011 ve 2014 modellere göre şehiriçi aktif güvenlik sistemi standart oluyordu sanırım.model yılı yükseldikçe donanımlar azalıyor.2015 lerde ise 2012 ve 2013 ler ile 2014 lere göre standart donanımda azalma var.

O ayrı mevzu ona göre fiyatlar da değişti lakin yukardaki konu bu değildi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastik basınç uyarısı aracınızda olmalı eminmisiniz olmadığına?

Otomatik kilit yapabilirsiniz, çocuk kilidi ile çakışma derken anlamadım. Orijinal değerler fordda var zaten, ilk mesajdaki linkten bilgisayara yedekleyebilirsiniz.

Lastik basınç kesinlikle yok ..çakışmadan kastım çocuk kildi sonradan açılan oto kilitle eş zamanlı çalışırsa bir sorun verirmi ve ya bir diğerin devredışı bırakırmı..?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastik basınç kesinlikle yok ..çakışmadan kastım çocuk kildi sonradan açılan oto kilitle eş zamanlı çalışırsa bir sorun verirmi ve ya bir diğerin devredışı bırakırmı..?

Onuda açabilirsiniz o zaman. Şase noyu özelden bana atarmısınız. Öyle bir durum olmaz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende oto kilitde çocuk kilidide aktif. Bir sorun olmuyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.