Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci 60.000 Bakımı

Mertcan Çelik

Önerilen Mesajlar

60.000 Bakımı, 9 civarı bıraktım, 12 buçukta aldım, fren hidroliği değişimine 100 kaat veresim gelmedi, o hariç, ekstra olarak 10 tl'lik h7 ampül var, toplamda 700 tl tuttu. 750 idi başta 50 tl indirim oldu.

Allah bir daha düşürmesin...

Bu arada hava filtresi sökükken kontağı açarlarsa bu oluyormuş:

8m7x.jpg

3'er 5'er yüksele yüksele normale dönüyor da servis elemanının bunu normal karşılamasını anlamadım ben. Filtre yokken niye kontağı açtılar acep?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60.000 Bakımı, 9 civarı bıraktım, 12 buçukta aldım, fren hidroliği değişimine 100 kaat veresim gelmedi, o hariç, ekstra olarak 10 tl'lik h7 ampül var, toplamda 700 tl tuttu. 750 idi başta 50 tl indirim oldu.

Allah bir daha düşürmesin...

Bu arada hava filtresi sökükken kontağı açarlarsa bu oluyormuş:

8m7x.jpg

3'er 5'er yüksele yüksele normale dönüyor da servis elemanının bunu normal karşılamasını anlamadım ben. Filtre yokken niye kontağı açtılar acep?

Yapilan islemleri de tazsaydin keske.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oha 100 kağıt sadece polen filtresi, mazot filtresi anasının nikahı, 160 tl filtre işçiliği... hepsi +KDV bide

soygundan başka birşey değil. Temmuzda ankarada olmazsam sağlam kavga edicez gibi görünüyor... polen filtresini değiştirtmem, yakıt filtresini değiştirtmem, yağı kendim götürcem, hadi şimdiden hayırlısı.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60bin bakımını kendim yaparım Artıkın...

1 ay önce 95 tlye aldım yakıt filtresini servisten enjektör arza yapınca değiştirdiler bunlar neyin kafasındalar...

oha 100 kağıt sadece polen filtresi, mazot filtresi anasının nikahı, 160 tl filtre işçiliği... hepsi +KDV bide

soygundan başka birşey değil. Temmuzda ankarada olmazsam sağlam kavga edicez gibi görünüyor... polen filtresini değiştirtmem, yakıt filtresini değiştirtmem, yağı kendim götürcem, hadi şimdiden hayırlısı.

Al bendende o kadar 58 bin oldu benimki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

60bin bakımını kendim yaparım Artıkın...

1 ay önce 95 tlye aldım yakıt filtresini servisten enjektör arza yapınca değiştirdiler bunlar neyin kafasındalar...

Al bendende o kadar 58 bin oldu benimki :)

benim durum daha beter yaw 20binde şuan temmuzda yıldan dolayı girecem o zamana kadar ancak 25bin olur ancak yukardaki faturayı aynen geçirmeye çalışacaklar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim durum daha beter yaw 20binde şuan temmuzda yıldan dolayı girecem o zamana kadar ancak 25bin olur ancak yukardaki faturayı aynen geçirmeye çalışacaklar :)

Yarın trafik ve kasko poliçeside var mtv ödedik bu ay heryerden vuran vurana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarın trafik ve kasko poliçeside var mtv ödedik bu ay heryerden vuran vurana :)

bu hesaplara girince insan arabaya binmekten soğuyor, durduğu yerde masraf.

Butun filtreleri Erol otomotivden alip goturmek lazim. Benim bir de balatalar cikar 60 bin bakimina. :) 1000 kagit gitti. En iyi ihtimalle. Binmiyorum ya focusa. Europa ya bincem artik. :)

normal diyodun, hala diyomusun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Butun filtreleri Erol otomotivden alip goturmek lazim. Benim bir de balatalar cikar 60 bin bakimina. :) 1000 kagit gitti. En iyi ihtimalle. Binmiyorum ya focusa. Europa ya bincem artik. :)

Ben balatayı unutmuştum ki 5 ay oldu değiştireli sıkıntı yok şuan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

normal diyodun, hala diyomusun :D

Bu zamana kadar 3 bakim icin odedigim para bence normal. Ancak 3. Bakimda fren hidroligi kazigini 100 tl olarak malum yerde hissettim. Asil sorun o daha baslangicmis.

600 tl ye falan yaptirmam diyorum ama seve seve yaptiracagiz. :) Balatalarla beraber 1000 tl tutar benim 60 bin bakimi ya. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu zamana kadar 3 bakim icin odedigim para bence normal. Ancak 3. Bakimda fren hidroligi kazigini 100 tl olarak malum yerde hissettim. Asil sorun o daha baslangicmis.

600 tl ye falan yaptirmam diyorum ama seve seve yaptiracagiz. :) Balatalarla beraber 1000 tl tutar benim 60 bin bakimi ya. :(

Büyükşehirler de özel zam oluyor ya başka bayiler bu kadar pahalı olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.