Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cruise Control, Sis Farı, Tft Ekranlı Gösterge Montajı (Ankara)

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Merhaba bugünkü şaşmaz turu sırasında güzel fiyatlar aldım, az biraz pazarlık olabilir.

parça + işçilik fiyatıdır.

Cruise Control (deri simit ile birlikte) 500 tl

TFT Ekranlı Gösterge (km ayarlaması dahil) 350 tl (400 dedi ama ben 350ye indirdim 350den fazla vermeyin)

Sis Farı (orjinal düğmesi ile birlikte) 400 tl

Ali Usta daha önce servistede çalışmış bilgisi ve işçiliği iyi olan bir usta tavsiye ederim.

Şaşmaz Ford Clinic

https://maps.google.com/maps?q=39.941783,32.718089&num=1&t=h&vpsrc=0&ie=UTF8&z=18&iwloc=A 

not: bizim aklımıza gelen, talep görecek işlemler bunlar oldu, başka işlemler varsa onlar içinde fiyat alırım.

not2: navigasyon, sony vs henüz yok bekliyoruz.

Ayrıca bakım vs içinde tercih edilebilir, fiyatları uygun.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizelinden gosterge alsam burada halledebilir miyiz ki Ozan. Yoksa Ankara ya gelmem sart mi? Artik gostergenin zamani geldi galiba. Cok fazla inmez bu saatten sonra o gosterge. :) Alalim artik diye dusunuyorum.

montajı basit, km ayarlatma için cihaz lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizelinden gosterge alsam burada halledebilir miyiz ki Ozan. Yoksa Ankara ya gelmem sart mi? Artik gostergenin zamani geldi galiba. Cok fazla inmez bu saatten sonra o gosterge. :) Alalim artik diye dusunuyorum.

Ya neden bu kadar yuksek fiyati anlamadim zaten. Atla deve değil ki 350.00 TL bence hala yüksek bi fiyat! ederi bence 150.00-200.00 TL civari olmali. Herkes de taktirir bu fiyatlara.ama 350 TL yi hayatta vermem..seri üretim de ne olacak ki bunun maliyeti!..(zaten ekranların öyle gelmemesi bile büyük terbiyesizlik)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya neden bu kadar yuksek fiyati anlamadim zaten. Atla deve değil ki 350.00 TL bence hala yüksek bi fiyat! ederi bence 150.00-200.00 TL civari olmali. Herkes de taktirir bu fiyatlara.ama 350 TL yi hayatta vermem..seri üretim de ne olacak ki bunun maliyeti!..(zaten ekranların öyle gelmemesi bile büyük terbiyesizlik)

Ekranlarin oyle gelmesi de sony gelmemis olmasi da terbiyesizlik ama 350 bence uygun fiyat. Sonucta tofas gostergesi bile alsaniz sifir orjinal bisey 200 u vermeniz gerekir. Ki bu gostergeler tamamen elektronik. Yani 300-350 gibi rakamlar bu gostergeler için çok da pahalı değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey, bu TFT Ekranlı Göstergelı göster ile normal gösterge arasında nasıl bir farklılıklar var 

ekran kısmı farklı sadece, onunda işlev olarak artısı ortalama hız, ortalama yakıt tüketimi, anlık yakıt tüketimi ve menzil tek ekranda görülebiliyor. Onun dışında görsellik. Forumda detayları mevcut.

Nasıl değerlendiriyorsunuz bilemem ancak parça komple gösterge, sadece ekran değişmiyor, otosandaki fiyatı 2000tllerde idi... şuana kadar daha düşük fiyat bulduğumu hatırlamıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.