Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Deri Direksiyon Kaplama

Önerilen Mesajlar

150 TL,normal yerine delikli deri de kullanılabilir yani direksiyon bu tarz olabilirmiş

post-2479-0-10977600-1389476401_thumb.jp

Orijinali de pahalı değil ben olsam onu alırdım sanırım.

Aslında en güzeli o fakat hava yastığını sök tak göze alınır mı bilmem.

Gerçi bunu nasıl yapıyorlar onu da bilmiyorum tam olarak  :)

Oğuz Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önce bir yıpransın sonra yaptırırız belki. bu işlem için direksiyon sökülüyor değil mi?

orjinali bayağı pahalıdır sanırım. direksiyon komple değişmiyor mu orijinal olursa?

Evet sökülüyor,hava yastığı komple göbekle beraber yeni simide takılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaliteli kaplama 150tl

orjinal kaplı son zamanlarda sormadım ama civardadır, sadece simit, diğer parçalar aktarılır. STde vardı EZPARda.

Her iki durumdada simit sökülür. simit sökülmedende yapılır ama güzel olmaz yapan yer varmı bilmiyorum ama kendin yap şeklinde satılan parçalar var.

Titanium alamasaydım yapacağım ilk değişiklik olurdu heralde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki bir artısı var mı bu deri direksiyonların görüntüden başka hiç kullanmadığımdan soruyorum.. mesela kışın direksiyona ilk dokunduğumda deride buz gibi oluyo mu? 

oluyor tabi, ancak dokunmadaki his plastikten daha iyi oluyor :) birde focus IIIte yumuşak deri kullanılmış daha konforlu oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

orijinal direksiyon simidi fiyatı mı bu?Eğer böyleyse ucuzmuş.

evet orijinal demişti sanırım sadece simidin fiyatı ama dediğim gibi tam emin değilim 250.00TL olabilir. dünde gitmiştim oysa oraya konuyu görseydim sorardım yine :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet orijinal demişti sanırım sadece simidin fiyatı ama dediğim gibi tam emin değilim 250.00TL olabilir. dünde gitmiştim oysa oraya konuyu görseydim sorardım yine :)

Orjinal deri direksiyon ise fiyat güzel.Ama hız sabitleyici vs. kontrolleri var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.