Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Opet'ten %5 İndirimli Yakıt Almanın Yolu

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Opet online yakıt alanlar ve kartında puanı olanlar için, 31.03.2014 de yani bu ay sonunda kartlardaki puanlar sıfırlanacakmış, bilginize..

Bana gelen mesaja göre 01.01.2013 ten önce kazanılan puanlar sıfırlanacak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımı 6 gün önce aldım. İlk hafta boyunca biraz yüksek devirde kullanıyorum. (3bin devir civarında vites değiştiriyorum). Şu anki trip ortalamam 7l/100 km.İşe arabayla gidip geldiğimden günde 50 km ve ayda yaklaşık 1500 km yapıyorum. Mevcut kullanımımla mazot sarfiyatım 105 l/ay gibi görünüyor. Bu da 4.40 TL/l'den 462TL eder ve puanların bana aylık katkısı %0,5 için 2,31TL, %1,5 için 6,93TL olur.

Velhasıl kelâm her yakıt alışverişinde puan kartı çıkart, okut, onun takibini yap, puan var mı yok mu sor; ya da internete gir kartından yükleme yap, onun limitini takip et vs. Kayda değer bir katkısı yok gibi geliyor.

Ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Opet'in mazotundan bende memnun değilim. Motor daha gürültülü çalışıyor. Ayrıca DPF daha çabuk tıkanıyor. Total öneririrm her ne kadar fransızlara gıcık olsam da :)

Aylık mazot aldığımdan şimdi haberim oldu. Benim için % 5 zam geldi o zaman :(

Lukoil denediniz mi? Opet'in mazot kalitesinden farkı yok tabii onların mazot kalitesinden memnunsanız...

Ayrıca gece kampanyası ile 4,06 tl katkılı eurodiesel'in fiyatı... Opet'e o kadar vermeye gerek yok yani...

Berk Ş. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

İstemesem de yakıt güvence sistemi garantisi için arabamın garantisi bitinceye kadar Opet'e devam. 

defalarca yazıldı. Yakıt güvence sisteminin, normal sistemden pekte farkı yok. Başka bir yerden de alsanız yakıt fişlerini saklamanız yeterli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...
İndirim oranını %3 e çıkarmışlar.Bilginize

Geçen günlerde Opet, Twitter' de (@444Opet) yaptığı açıklama ile yönetimlerinin aldığı bir kararla Oline Yakıt Sisteminin artık hizmet vermeyeceğini açıkladı. 

Zaten uzun zamandır sitede bakım çalışması yapıldığı gerekçesi ile hizmet vermiyorlardı. Kullananlar için iyi bir avantaj olduğunu düşünüyordum ve kendim de kullanıyordum,

"Taş attım da kolum mu yoruldu misali". %3 puan avantajının çokta az olmadığını düşünüyorum. Bu durumun oluşmasında EPDK 'nın tavan fiyat uygulaması etkisi oldu kanımca.

Ahmet Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.