Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2. El Focus 3 Bursa'da Ekspertiz

Oğuz Çevik

Önerilen Mesajlar

Cuma günü büyük ihtimal Bursa'dan bir araç alacağız ama aracı Bursa'da nerelere baktırabiliriz rapor için? Servisler bu konuda yeterli olur mu? Daha önce Ford kullanmadık,araçta hangi noktalara dikkat edilmesi gerekli.Teşekkürler.

1.6 TDCI Style

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor-direksiyon kutusu-şanzıman bu üçü dışında birde kaporta durumuna baktırırsanız yeterli bence.

Ancak yetkili servisler otosanın aldığı karar gereği expertiz yapmıyorlar artık.İkinci el check up merkezlerine bakmalısınız.Hayırlı olsun şimdiden

hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler,bu servis kararı ne zaman alındı acaba? Geçen sene böyle birşey yoktu.

ben haziranda aldım aracımı ..Aracın alındığı servise expertiz yaptırma amacım vardı iyiki önceden aramışım otosan böyle karar aldı rapor veremeyiz ama orasına burasına bakar bişeyler söyleriz gelin dediler bende kabul etmedim tabi böyle saçma bişeyi..2. el otoexpertiz diye bir yer vardı oraya baktırdım aracı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bursa'daki ozel yerlere gidecegiz artik.Ayrica bu otokoc ve diger servislerde farkli kilometre cikmasi durumlari yasanabiliyormus.Bunun icin bir otokoca bir de baska nereye gitmemiz gerekiyor? Herhangi bir servis uygun mu?

Aynen öyle ikisinin sistemi farklı. Herhangi bir otokoç olmayan yetkili servis ve otokoç :yeah: 

Telefon açıp güzelce izah ederseniz gitmeden de yardımcı olabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Arkadaşlar merhabalar Ankaradan bir araç alacağız Fod Focus Trend x 2012 model araç 69000 km de aracın servis bakımları tam expertizde arka sol çamurluk değişmiş 4 parça boyalı deniyor bu işlemler yetlili servistede çıkıyor aracın güncel değeri nedir acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhabalar Ankaradan bir araç alacağız Fod Focus Trend x 2012 model araç 69000 km de aracın servis bakımları tam expertizde arka sol çamurluk değişmiş 4 parça boyalı deniyor bu işlemler yetlili servistede çıkıyor aracın güncel değeri nedir acaba yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Burası oto galerisi değil ki :) lütfen uygun başlıkları kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.