Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

On 13.01.2016 at 19:39, Turhan Onat said:

Kuga aracıma Cyclone sistem montajı yaptıralı henüz 3 gün oldu. Şimdilik çok memnunum  Sadece TV iyi çalışmıyor, o da benim için gereksiz bir özellik. Bu ara her ne kadar Doğan bey tarafından bilgilendirilmiş olsam da üzerinde gelen don't panic navigasyon  yerine  igo9 yükledim. Şimdilik herhangi bir kasılma ,donma vs uygunsuzlukla karşılaşmadım.Özellikle dokunmatik hassasiyeti beklentimin üzerinde çıktı.

İgo9 nerden yüklediniz? Bilgi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Merhabalar,

3 hafta kadar önce almış olduğumuz makyajsız Ford Focus 3 Trend X aracın iç konsolu yetersiz geldiği için değiştirip yerine multimedia bi' cihaz takmak istiyorum. Forumdan da araştırdığım kadarı ile Cyclone marka tercih edilmekte. Biraz daha araştırırken şu ürüne denk geldim;

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-ford-focus-3-android-4.4.4-multimedia-kamera-anten-hediy-252188962/detay

Cyclone için Şahsuvaroğlu 2950 TL fiyat verirken özel serviste 1700 TL'ye buldum. Bu iki ürün arasından hangisi tercih etmem akıllıca olacaktır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Tayfun Kurt said:

Cyclone için Şahsuvaroğlu 2950 TL fiyat verirken özel serviste 1700 TL'ye buldum. Bu iki ürün arasından hangisi tercih etmem akıllıca olacaktır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Konu birleştirildi. Konu açarken uygun başlık altında açmaya özen gösterelim lütfen .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, Turhan Onat said:

Kuga aracımda cyclone kullanıyorum ve memnunum. Ancak tercihim olsaydı android sistem alırdım.

İlgi ve alakanız için teşekkürler.

2 saat önce, Berat Hasbek said:

navitech :)

Bildiğim kadarı ile navitech android işletim sistemine sahip cihazı yok. Yoksa yanılıyor muyum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 14.05.2016 at 00:38, Tayfun Kurt said:

Merhabalar,

3 hafta kadar önce almış olduğumuz makyajsız Ford Focus 3 Trend X aracın iç konsolu yetersiz geldiği için değiştirip yerine multimedia bi' cihaz takmak istiyorum. Forumdan da araştırdığım kadarı ile Cyclone marka tercih edilmekte. Biraz daha araştırırken şu ürüne denk geldim;

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-ford-focus-3-android-4.4.4-multimedia-kamera-anten-hediy-252188962/detay

Kesinlikle Navimex Android Multimedya. Bugün 3. aracımıza da navimex taktırdık Ankara da. Cyclone falan bence o kadar paraya gereksiz. 1250TL ücretsiz montaj. Ekran açısı dışında her şeyi ile mükemmel 4 aydır kullanıyorum. Sonuçta android aklınıza ne geliyorsa yapabiliyorsunuz.  Sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olurum.

Alaattin C. tarafından düzenlendi
Yazım yanlışı
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Alaattin C. said:

Kesinlikle Navimex Android Multimedya. Bugün 3. aracımıza da navimex taktırdık Ankara da. Cyclone falan bence o kadar paraya gereksiz. 1250TL ücretsiz montaj. Ekran açısı dışında her şeyi ile mükemmel 4 aydır kullanıyorum. Sonuçta android aklınıza ne geliyorsa yapabiliyorsunuz.  Sormak istediğiniz bir konu olursa yardımcı olurum.

arkadaşım bende üç ay önce navimex taktırdım.aracım 2014 focus style otomatik park var.navimex destekliyor ancak park İngilizce yazıyor.sizdeki de otomatik park varmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Alparslan Özaslan said:

arkadaşım bende üç ay önce navimex taktırdım.aracım 2014 focus style otomatik park var.navimex destekliyor ancak park İngilizce yazıyor.sizdeki de otomatik park varmı.

Bende park asistanı yok. Ancak Türkçe güncelleme geleceğini söylediler(park asistanı için).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bende bu aralar multi media sistemlerine takmış durumdayım en iyisini arıyorum ücreti kafama takmayı geçtim aracım focus 3 titanium sesli komut oto park tekno sistem falan filan var bu özellerini kaybetmek istemiyorum ve kesinlikle kuracağım sistemin wifi ile internete bağlantı yapmasını istiyorum yani bunu da en iyi android sistemler ile yapabiliceğimi düşünüyorum türkiye de sadece navimex i buldum ama biraz kötü geldi bana birde bazı yerler oto park ve sesli komutun gideceğini söyledi. navimex in özelliklerinin nerdeyse 2 katı hızda olanları aliexpress te aynı fiyata(gümrük vergisidahil değil) bi kaçına mesaj attım özelliklerimi desteklicekler mi diye evet dediler ama güvenemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.