Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Cyclone Navigasyon

Özgür Ş.

Önerilen Mesajlar

Güncellemeyi siz yapamazsınız. Cihazın takıldığı yerden destek almanız lazım. Otomatik park ve sesli komut güncelleme sonrası gelmesi lasım. Aslında otomatik parkın gitmesi garip geldi bana.

Dogan bey ilgilendiginiz icin tesekkur ederim Aracimi 2.el aldim gecen hafta ford servisinde takilmis bu sistemde calismadigini soylediler orijinal teyibinide verdiler... Ama biraz arajtirdim internette sorununun versiyonla ilgili olduğunu tahmin ediyorum sizde skin tema değişirse calisiyor demissiniz yukarda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dogan bey ilgilendiginiz icin tesekkur ederim Aracimi 2.el aldim gecen hafta ford servisinde takilmis bu sistemde calismadigini soylediler orijinal teyibinide verdiler... Ama biraz arajtirdim internette sorununun versiyonla ilgili olduğunu tahmin ediyorum sizde skin tema değişirse calisiyor demissiniz yukarda

Cihazın teması orj ise mavi olan çalışır. Ama versiyonu çok eskiyse çalışmıyor. Cihaz serviste takıldıysa güncellemesini yapmaları lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen üyeliğinizi kurallara göre ve size gelen özel mesaja göre tamamlayınız, aksi hallerde ileti yollamanız engellenebilir.

Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Cep telefondaki müziği çalmaya başlayınca cyclone da çalmamasi bluetooth bağlı iken normalmi kullanicilardan bilgi rica ediyorum.orjinalinde telefondan çalmaya başlayınca hoparlore aktarma oluyordu.telefonun bluetooth menüsünde ses video aktar menüsü var ve aktif.akat araç hoparlöründen ses çıkışı olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Bir saat önce, Erhan Gun said:

Merhaba cyclone kullanırsak resimdeki komutlardan hangilerini kaybederiz ?

Hepsini kaybedersiniz. Fakat cyclone un sunduğu sesli komutları alırsınız bunlar yerine.Cyclone ile sesli komut ve sync sistemi araç üstündeki yani iptal oluyor.Cyclone cihazı ile ne veriliyorsa o geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki doğan abi cyclone da kullanılamayan sesli komut sadece klima mı,ses algılama da sorun varmı yani örneğin sizin paylaştığınız video da anlaşılmadı falan diyor bu sorunlar ve o ses tonu:) sence güncellemeyle düzelirmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Erhan Gun said:

Peki doğan abi cyclone da kullanılamayan sesli komut sadece klima mı,ses algılama da sorun varmı yani örneğin sizin paylaştığınız video da anlaşılmadı falan diyor bu sorunlar ve o ses tonu:) sence güncellemeyle düzelirmi?

Aracının sesli komut özelliği tamamen iptal oluyor.Cyclone ile ne geliyorsa o kadar oluyor özellik.Donanımsal olay yani.Arabadaki sync sistemi devre dışı kalıyor.Cyclone un güncellemesiyle farklı kontroller gelebilir ama klimaya kontrol ettirmez sanmam.En fazla ses i düzeltirler.Cihazda biraz iyileştirme yaparlar o kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cyclone telefon kontrolü Fordun orjinalinden çok çok daha iyi..Klima falan iptal oluyor onlrda zor geliyordu zaten.müzik olyıda direksiyondan hal olduğu için genel anlamda çok büyük bir eksikliği yok bana göre fazlalığı var ..tabi bana göre..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kuga aracıma Cyclone sistem montajı yaptıralı henüz 3 gün oldu. Şimdilik çok memnunum  Sadece TV iyi çalışmıyor, o da benim için gereksiz bir özellik. Bu ara her ne kadar Doğan bey tarafından bilgilendirilmiş olsam da üzerinde gelen don't panic navigasyon  yerine  igo9 yükledim. Şimdilik herhangi bir kasılma ,donma vs uygunsuzlukla karşılaşmadım.Özellikle dokunmatik hassasiyeti beklentimin üzerinde çıktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Doğan Kurban said:

Hayırlı olsun abi. Güzel günlerde kullan.

Teşekkür ederim. Bu cihaz en iyi video performanısnı ( netlik, kasılmama vs ) hangi format da veriyor Doğan Bey. Biraz müzik videosu hazırlamak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Turhan Onat said:

Teşekkür ederim. Bu cihaz en iyi video performanısnı ( netlik, kasılmama vs ) hangi format da veriyor Doğan Bey. Biraz müzik videosu hazırlamak istiyorum.

Abi sanırım hepsini açıyor. Ama büyük dosyalar kasabilir. Ekran çözünürlüğü 800-480 mp4 formatı hep az yer kaplayacaktır hem de yeterli gelir bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.