Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Süleyman Altın

Soru

Aracımın içersinden kötü bir koku var bunu binen herkes söylüyor ve bu koku sigara kokusu gibi değil sanki rutubet var gibi,ben aracım çok fazla güneşte kalıyor plastik aksamlardan gelen koku diye yorumluyordum ama aaraca binen herkes aracta rutubet gibi birşey kokuyor diyor.Aracımı koltuklarını v.s temizlettim yinede koku devam ediyor.Önerebileceğiniz bir yöntem ya da koku giderici sprey v.s var mıdır,koku neden olabilir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

koltuk temizletme işleminden kalan bişiler olabilir mi acaba? bende temizletmek durumunda kalmıştım 2-3 gün pril gibi ama daha kötü bişi kokmuştu araç sonra geçti.. ya da koltuk temizlenirken tam kurutulmamış falan olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracı 2.el aldım o zamanda vardı ama dedigim gibi ben hep plastik kokusu diyordum sıfır araba gibi kokuyor diyordum ama şimdi araca binenler rahatsız olmaya başladı temizlik yaptırdım (Profesyonel bir temizlik değil) yıkamacıda kuaför yaptılar hala geçmedi

Sizlerde de aynı koku var mı araç gün boyu sıcakta kalıyor buna bağlı plastiklerde koku olabilir mi? Söylediğim gibi sigara kokusu gibi değil daha çok rutubet gibi?Aracımın ilk sahibi araçta sigara içmiş bazı yerlerde sigara izleri var koku zamanla bu hale mi geldi onuda bilmiyorum bu kokudan nasıl kurtulabilirim?bulundugum ilde sonax filanda yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maalesef ama ulaşmak mümkün yanlız cevap alabileceigimi sanmıyorum istanbulda galerici :( yinede yarın ulaşayım bu arada arac sonradan ogrendigim kadariyla 2-3 ay kadar yediemin otoparkında kalmış(aldıktan sonra ogrendim)

Sabah servise direksiyon krom kaplaması degisimi icin gidecegim o zaman servise bi soracagim bakalım onlar ne der

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bunun sebebi klima.bende de aynı problem vardı.yaz basında klımayı kullanmaya basladıgınızda arabayı yıkatmıstım bır koku olustu araba rutubet yada ıslak bez kokusu .sonra bı baktım aracın havalandırmasından geliyor.yanlız klimayı kullandıgında problem yok klima kapandıktan 10 dakika sonra falan bu kotu koju yayılmaya baslıyo.tafsıyem ozon dezenfeksiyon veya polen filtresı degısımı.cunku klıma kullanımından kaynaklı filtrelerde bakteri olusumundan kaynaklı koku oluyor... saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bunun sebebi klima.bende de aynı problem vardı.yaz basında klımayı kullanmaya basladıgınızda arabayı yıkatmıstım bır koku olustu araba rutubet yada ıslak bez kokusu .sonra bı baktım aracın havalandırmasından geliyor.yanlız klimayı kullandıgında problem yok klima kapandıktan 10 dakika sonra falan bu kotu koju yayılmaya baslıyo.tafsıyem ozon dezenfeksiyon veya polen filtresı degısımı.cunku klıma kullanımından kaynaklı filtrelerde bakteri olusumundan kaynaklı koku oluyor... saygılar

Bu klima kokusu bende de var ama ilk acista oluyor, 5 saniye kadar. O sirada hafif sicak ve nemli bir hava ufluyor zaten. Sonra hemen kendine geliyor, devamli olan, kalici bir koku degil ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.