Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Aux Girişi Kullanımı

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

konuyu arastirip kendi cözümümü buldum, fordun bizden esirgedigi kablo bile degil, sadece jackmis ve bunun fiyati 4,90€. tabiki eger onlara yaptirmis olsaydim bana 150€gibi bir fiyata patlayacakti. buradaki diger özel serrvislerde hemen hemen 50€ gibi bir fiyat cekerdi. jacki ismarladim torpidoyu deldim, kirmizi soket jackin arkasina uyumlu, onuda taktim bitti:) iyi bir tanismamiz ve site icinde iyi bir baslangic olmadi ama sonrasi böyle olmaz insallah:)

bu arada konulari toplayip bir anlatim yaptim...

link:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

369.jpg

Arka bagaj çıtasına yaptırdığım Nikelaj

500.jpg

Kolçağın arkasına monte ettiğim Aux girişi

556.jpg

Torpidodan kablo geçişi

bugun tek tarafı dişi tek tarafı erkek olan kablo aldım 1,5 metresi 5TL

arabama henüz bağlamadım ama , şuan seyyar gibi kullanıyorum..Aracıma arka resistans düğmesi yanına monte etmeyi düşündüm ama orasıda pek uygun gibi değil en iyi lazım olduğunda seyyar kullanmak.

Benim kullanım amacım mp3 den müzik dinlemek değil ; bazen arka koltuğa otururp film izliyorum minibookda...Bağlayıp öyle ses almak istedim.

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi bakınız...Bizim teyplerin arkasında da bu yerden mevcut mu acaba..Teybi sÖken varsa...

Merhabalar,gerçekten ilginç ve kullanışlı bir ÜrÜn bulmuşsunuz fakat bizim cd6000 lerde usb girişi olmadığı için kullanımı pek mÜmkÜn değildir sadece aux girişi kullanılabilir.Yani bizdeki cd çalarların arkasında resimde gÖrÜlen usb girişi yok maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...
Mp3 girişi hmmm sizin dediğiniz şey AUX girişi

Torpido gözünde yoksa yoktur. Açınca sol yukarda kalıyor.. 

aux girişi var torpitoda

var da,

torpitodaki ne işe yaradığını bile bilmediğim bu girişin bana faydası ne bunu bilmiyorum.

F.Emre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aux girişi var torpitoda

var da,

torpitodaki ne işe yaradığını bile bilmediğim bu girişin bana faydası ne bunu bilmiyorum.

3.5 mm iki tarafı erkek aux kablosu alıyorsunuz aşağıdaki gibi.

Müzikçalar aygıtlarınıza kulaklı gibi bağlayıp arabanın hoparlöründen müziği dinliyorsunuz.. Bukadar.

Fazla kalite beklemeyin eğer mp3 çalar gerçekten iyi değilse.. iphone ipod gibi cihazlar iyi ses verirken diğerleri cd kalitesine yaklaşamıyor bile buna göre tercih edin. Kablonun ve ucunun kaliteli olmasına dikkat edin.. 

artık öğrenmiş oldunuz inş :) 

3-5-mm-Disi-Jack-Audio-Kablosu-.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.