Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Corolla Üstelik Türkiye'de Üretilecek Yeniden

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Türkiye'de üretilmesi çok güzel.

Ekonomimize önemli katkıları olan bir marka Toyota.

Bu sebeple ayrıca severim.

Mevcut kasa ile kıyaslarsak fena değil.

PSA'ya yaptırdığı 1.4 D-4D makinadan ne zaman vazgeçecek merak ediyorum doğrusu !?

Yaris için devam edebilirler buna ancak corolla ile iddiasını sürdürmek istiyorsa yeni bir dizel makineye ihtiyaçları var ! (TR için)

Global olarak bakacak olursak yine çok satacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Her geçen gün dahada iğreniyorum şu markadan. İnşallah sustalı anahtar ve hız sabitleyici devrimini yaparlar!

epeyce geriden geliyorsun sanki,

dedemin 2010 yani makyaj öncesi, corollası anahtarsız, anahtarın boyutuda ufacık, dedem kaybolmasın diye anahtardan büyük anahtarlıkla taşıyor. ayrıca hız sabitleyici var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

epeyce geriden geliyorsun sanki,

dedemin 2010 yani makyaj öncesi, corollası anahtarsız, anahtarın boyutuda ufacık, dedem kaybolmasın diye anahtardan büyük anahtarlıkla taşıyor. ayrıca hız sabitleyici var.

Dizellerin hiçbirinde hız sabitleyici yok. Baz donanımdakine anahtar demeye bin şahit lazım zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizellerin hiçbirinde hız sabitleyici yok. Baz donanımdakine anahtar demeye bin şahit lazım zaten.

toyota dizelde neden böyle yapıyor çözemedim zaten, anahtarsız giriş ve çalıştırmanın dizelde olmadığını biliyordum ama hız sabitleyici var sanıyordum.

benim corollada en çok eksikliğini hissettiğim mute tuşunun olmaması idi, focustada yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

toyota dizelde neden böyle yapıyor çözemedim zaten, anahtarsız giriş ve çalıştırmanın dizelde olmadığını biliyordum ama hız sabitleyici var sanıyordum.

benim corollada en çok eksikliğini hissettiğim mute tuşunun olmaması idi, focustada yok :D

Eğer yanlış hatırlamıyorsam 2012 elentrada geri görüş kamerası vardı full donanımda bile hız sabitleyici yoktu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her ne kadar beğenmesemde güncel corollalardan daha kaliteli duruyor.Bu aracın ülkemizde hitap ettiği kemikleşmiş bir kitle var.Özellikle memur kesim toyota düşkünü.Çalıştığım okulda tam 6 öğretmen corolla aldı.Sonuncu arkadaşı baya vazgeçirmeye çalışıp dsg elegance octavia aracı denemesi konusunda ısrarcı olmuştum hakikaten gidip denedi ama yine corolla alıp geldi.Onlara göre ise ford tam bir felaket:))Dediğim gibi corolla yine çok satar ancak auris için aynı şey geçerli değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her ne kadar beğenmesemde güncel corollalardan daha kaliteli duruyor.Bu aracın ülkemizde hitap ettiği kemikleşmiş bir kitle var.Özellikle memur kesim toyota düşkünü.Çalıştığım okulda tam 6 öğretmen corolla aldı.Sonuncu arkadaşı baya vazgeçirmeye çalışıp dsg elegance octavia aracı denemesi konusunda ısrarcı olmuştum hakikaten gidip denedi ama yine corolla alıp geldi.Onlara göre ise ford tam bir felaket:))Dediğim gibi corolla yine çok satar ancak auris için aynı şey geçerli değil..

Ben de beğenmedim. Zaten memur ve emekliden başkasına satamazlar şu teneke yığınını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Enes Duman, Enes siz bence biraz şansız bir kasaya binip genel yorum yapıyormuşsunuz geldi . doğrudur sizin modelin  kasaları corollanın en kötüsü ... ama diğer modelleride bana göre taş gibi araba valla. bende son corollayı hiç beğenmem oyuncak falan yok içinde pek. babamı zar zor vazgeçirmiştim ama araba ben çok sağlamım diyor resmen.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Enes Duman, Enes siz bence biraz şansız bir kasaya binip genel yorum yapıyormuşsunuz geldi . doğrudur sizin modelin kasaları corollanın en kötüsü ... ama diğer modelleride bana göre taş gibi araba valla. bende son corollayı hiç beğenmem oyuncak falan yok içinde pek. babamı zar zor vazgeçirmiştim ama araba ben çok sağlamım diyor resmen..

Evet biraz şansızım. Araba eve geldiği gece bakayım camdan dedim. Şöyle iç geçirdim: Nalet olsun içimdeki araba sevgisine. :D

Sağlam falan da değil bence. Sanırım 2 yıldız almış ncap'ten! 1 Tane airbag'i olan, kaputunu esnetebildiğim bir araba kırmasıdır kendileri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.