Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ultragrip 8

Ali Patat

Önerilen Mesajlar

kış latiği almak mecburimi ? bende spider spikes var , onun aparatını takıp bagajımda da parçasını gezdirecem ...

benim anlamadığım kış lastiği olmayan arabalara cezamı kesilecek ? eğer öyleyse 4 tane deve gibi lastiği nereye koyacam ben ?

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kış latiği almak mecburimi ? bende spider spikes var , onun aparatını takıp bagajımda da parçasını gezdirecem ...

benim anlamadığım kış lastiği olmayan arabalara cezamı kesilecek ? eğer öyleyse 4 tane deve gibi lastiği nereye koyacam ben ?

Ticarilere mecburi abi. Sende kış lastigi taktirdigin yere birakicaksin onlar depoya koyacak senin yazliklari

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Spikes Spider'ı çok övüyorlar abi hiç test etme şansınız oldu mu?

Bir de karda iyi de ana yollarda asfalt üzerinde sıkıntı yaratmıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jant'a bir aparatı takılıyo sabit kalıyor o , sonrası zaten çek tak klips gibi 20 - 40 saniye de takılıp sökülüyor ... araba kaldığı yerde takılıyor , sonrada çıkartabiliyorsun ... at bagaja yallah ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bilmiyorum da aşağıdaki şey ilginçmiş. Kamyon vs ticari araçlar için süper.

i

Valla bu videoda montajı felan da var ilginç bir şey iş görür gibi duruyor da 3 gram güven vermedi bana.

Bence çok pahalı Sabri, 2 hafta önce 205tlydi ankarada dolaşsan 200e bulunurdu kesin. Ama 2 gündür çok hafif kar yağıyor ankaraya fiyatlar fırlamış olabilir.

Kar yağmaya başladığı veya sıcaklık 0'ın altına düştüğü an +30 tl net zam geliyor.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.