Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

merhaba, foruma yeni katıldım. geçen hafta 2012 TDCİ focus style aldık 10.000 km de. ilanda plus paket yazıyordu. detaylı bilgim yoktu ön park sensörü ve katlanan yan ayna olunca ben de plus paket olduğunu düşündüm ama araç 2012 ekim üretimi imiş. plus paket değil yeni style model imiş. bu hafta aynı galericide 2012, 10000 km de style plus var... sizce değiştirme li miyim...

fark...

ön cam ısıtma, aktif şehiriçi güvenlik, geniş bilgi ekranı, galiba bir de bluetooth, sesli kontrol...

yeni style ın eski plus pakete göre bir artısı var mı bilmiyorum..

teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba, foruma yeni katıldım. geçen hafta 2012 TDCİ focus style aldık 10.000 km de. ilanda plus paket yazıyordu. detaylı bilgim yoktu ön park sensörü ve katlanan yan ayna olunca ben de plus paket olduğunu düşündüm ama araç 2012 ekim üretimi imiş. plus paket değil yeni style model imiş. bu hafta aynı galericide 2012, 10000 km de style plus var... sizce değiştirme li miyim...

fark...

ön cam ısıtma, aktif şehiriçi güvenlik, geniş bilgi ekranı, galiba bir de bluetooth, sesli kontrol...

yeni style ın eski plus pakete göre bir artısı var mı bilmiyorum..

teşekkür ederim...

Selamlar, hoş geldiniz; iyi forumlar.

Km farkı yoksa ve kazalı-boyalı vs. değilse değiştirin derim; ama Style plus paketliler 2012 1 ve/ya 2. çeyrek üretimi oluyordu sanırım (benimkisi Mart üretimi mesela). Yeni style paketlerde bluetooth, ön cam rezistansı, aktif şehir içi güvenlik, otomatik park sistemi ( otomatik park sistemi, park sensörleri olduğuna göre olabilir ) yok, ekran da küçük; ha! tabi sorarsanız bu oyuncaklardan hangisi gerekli diye aslında hiç biri ama kış gününde buğu yapmış camı hemen çözüyor ön cam ısıtma; bluetooth'u sürekli kullanıyorum; büyük rahatlık ve güvenlik bence, aktif şehir içi de 2 defa yüz kızartıcı durumdan kurtardı beni. Oto. park da arkada korna çalan yoksa uğraştırmadan park ediyor...

Yeni style paketin plusa göre artısı yok hatta eksisi var bu durumda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar, hoş geldiniz; iyi forumlar.

Km farkı yoksa ve kazalı-boyalı vs. değilse değiştirin derim; ama Style plus paketliler 2012 1 ve/ya 2. çeyrek üretimi oluyordu sanırım (benimkisi Mart üretimi mesela). Yeni style paketlerde bluetooth, ön cam rezistansı, aktif şehir içi güvenlik, otomatik park sistemi ( otomatik park sistemi, park sensörleri olduğuna göre olabilir ) yok, ekran da küçük; ha! tabi sorarsanız bu oyuncaklardan hangisi gerekli diye aslında hiç biri ama kış gününde buğu yapmış camı hemen çözüyor ön cam ısıtma; bluetooth'u sürekli kullanıyorum; büyük rahatlık ve güvenlik bence, aktif şehir içi de 2 defa yüz kızartıcı durumdan kurtardı beni. Oto. park da arkada korna çalan yoksa uğraştırmadan park ediyor...

Yeni style paketin plusa göre artısı yok hatta eksisi var bu durumda...

teşekkür ederim...elimdeki arabada otomatik park var diğerleri yok...  motorda  Euro V motor falan gibi bi fark yoksa anlaşılan elimdeki yeni style'ın artı olarak sadece 6 ay daha sonra üretilmiş olma farkı var... 

Hakan K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim...elimdeki arabada otomatik park var diğerleri yok...  motorda  Euro V motor falan gibi bi fark yoksa anlaşılan elimdeki yeni style'ın artı olarak sadece 6 ay daha sonra üretilmiş olma farkı var... 

Evet, daha sonra üretilmiş olması artı değer. Dediğim gibi diğerleri de oyuncak zaten; siz yine en temizi hangisi ise ona bakın derim ben...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

motorda vs bir fark yok, sadece donanım farkı var birde üretim tarihi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazı arkadaşlarımız hala görünce şaşırıyor neden teyp böyle oldu falan diye BT olmayan modeller bu şekilde yani

Trend- Trend x - Yeni Style

Ek olarak aşağıdaki bardaklıklar arasında ufak parça yokmuş o eklenmiş. Torpiodaki USB aşağıdaki bölüme geldi. İlk mesajdaki tarihten itibaren gelen araçlar böyle.

IMG_1824.jpg

IMG_1825.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaliperleri boyasak uzun vadede bi sıkıntı olur mu? Deneyen var mı?  

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=586426

Bu donanım başlığı ile alakası yok lütfen ilgili başlıklar için Arama motorunu kullanın mevcut başlıklar mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.