Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Benim bakıma daha bir sene var ama arkadaşlar aldığınız fiyatları toplam olarak değilde parça bazında yazabilirseniz bizde bilgilenmiş oluruz. 500 TL demiş biri bunun içinde neler değişiyor. Değişmesi gereken sarf malzemeleri dışarıdan temin edip serviste sadece montaj işlemini yaptıramıyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bakıma daha bir sene var ama arkadaşlar aldığınız fiyatları toplam olarak değilde parça bazında yazabilirseniz bizde bilgilenmiş oluruz. 500 TL demiş biri bunun içinde neler değişiyor. Değişmesi gereken sarf malzemeleri dışarıdan temin edip serviste sadece montaj işlemini yaptıramıyor muyuz?

Bu konuda detaylar mevcut: 

Bizim arabanın son bakımı 75.000 km:

KBvNBnk.jpg

Konu başlığını 15.000-75.000-105.000 olarak değiştiriyorum hepsinde yapılan işlemler aynı olduğu için.

@

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Faturanın tarihi ile olan fotoğrafı varsa elinizde paylaşırsanız sevinirim. Arkadaşım bakıma gidecek de bu fiyattan fazla fiyat verirlerse önlerine vurmayı düşünüyoruz. :)

Yukarda verilen linkte mesajın atılma tarihi var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Faturanın tarihi ile birlikte çekilen fotoğrafı lazım diyorum adamlara gidip de atılan mesajın tarihini gösteremem. Bir sene önce yaptırmıştır demesinler diye.

Bir şeyler demek isterlerse, şehirden şehire fiyat değişiyor, kur değişiklikleri fiyata yansıyor, bu dönemde stok sorunu olduğu için fiyatlar artıyor ve benzeri şeyler söyleyebilirler. Söylemek isterlerse söylerler özetle.

Ben paronayak bir adam olduğumdan hep önemli şeyleri kapatırdım, mesela tc kimlik no. kalmış üstteki resimde onu da sildim zaten de tarihin göründüğü sansürlü bir versiyonu eklerim bir kaç saate.

Linkini verdiğim diğer konuda faturalı aldığınız orjinal ürünlerle bakım yaptırabileceğinizden bahsediliyor. Ben beceremediysem de o daha mantıklı bir hareket, bir kaç üyemizin de yaptığı ve tüketici haklarının servisleri kabul etmeye zorunlu kıldığı gibi. Onu denemelisiniz bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir şeyler demek isterlerse, şehirden şehire fiyat değişiyor, kur değişiklikleri fiyata yansıyor, bu dönemde stok sorunu olduğu için fiyatlar artıyor ve benzeri şeyler söyleyebilirler. Söylemek isterlerse söylerler özetle.

Ben paronayak bir adam olduğumdan hep önemli şeyleri kapatırdım, mesela tc kimlik no. kalmış üstteki resimde onu da sildim zaten de tarihin göründüğü sansürlü bir versiyonu eklerim bir kaç saate.

Linkini verdiğim diğer konuda faturalı aldığınız orjinal ürünlerle bakım yaptırabileceğinizden bahsediliyor. Ben beceremediysem de o daha mantıklı bir hareket, bir kaç üyemizin de yaptığı ve tüketici haklarının servisleri kabul etmeye zorunlu kıldığı gibi. Onu denemelisiniz bence.

Servise gidip konuşsan öyle şey yapamayız diyecekleri kesin ama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Gizerleri ben de aradım 350 TL fiyat verdiler, yağ olarak mobil1 5w30 kullanacaklarını söylediler.

Acaba sarf malzemesi mi eklediler. Ben özellikle kullanılmayacak diye belirtmiştim. Bir de indirimler var. Acaba ondan mı fark etti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Eveeet şimdi, benim 3. Yıl bakımım geldi, aslında 45 bin ama arabam daha 37 binde,

konuya gelecek olursak, benim aracı aldığım servisteki kızlar, araç servis Bakım kısmında ki,ikisi de işten ayrılmış şimdiiii uygun fiyat almam için araştırma yapmam gerekiyor, güncel bilgiye sahip arkadaşlar ...........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

servisteki kızlar, araç servis Bakım kısmında ki,ikisi de işten ayrılmış ...........

EE abi sadece kızlar mı indirim yapıyorlar.Tabi yengem duymasa iyi olur gibi geldi bana.Gitmeden önce fiyat al istersen servislerden.Pursaklardaki kartaş tı galiba en uygun fiyatı veren o çıkacak bence :)

Hee unutmadan ecoboost bakımı için randevu aldığım ama gittiğimde ecoboot için olan 5-20 yağı olmayan serviste burası.Ama sende sorun çıkmaz dene şansını bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

EE abi sadece kızlar mı indirim yapıyorlar.Tabi yengem duymasa iyi olur gibi geldi bana.Gitmeden önce fiyat al istersen servislerden.Pursaklardaki kartaş tı galiba en uygun fiyatı veren o çıkacak bence :)

Bak yaa konuyu nereye çekip başımı derde sokacak yaw...Yok tabii Doğanım, tanıdık anlamında belirtmek istemiştim [emoji1][emoji1][emoji1]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.