İçeriğe git

Focus 3 Için Özel Koltuk Kılıfı

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

Guest_Özcan B._*

Guest_Özcan B._*
  • Misafir
  • Beğenilme: 0
merhaba.Focus 3 şeker kırmızı araç kullanıyorum döşeme rengim malum siyah kumaş,ben koltuklarımın yıpranmasını ve kirlenmesini istemiyorum,fakat piyasadaki koltuk kılıfları(eskişehir) standart,modele özel , uygun,tam oturacak pot durmayacak kılıf yok..özel focus için üretilmiş kılıf nerden bulabilirim,,ben sordugumda araca göre özel kılıf cıkarılmaz satış sorunlu olur falan dediler

Guest_Özcan B._*

Guest_Özcan B._*
  • Misafir
şeker kırmızı style için aracın üzerüinde olan orjinal siyah kumaşın aynısı(renk-desen-boyut) piyasa da üretiliyor mu

İleti Özcan B. tarafından 13 Haziran 2012 - 17:46 tarihinde düzenlenmiştir.

çetin kılıç

çetin kılıç

Style

• Üye
    • Üye No: 1.776
  • 684 İleti
  • Beğenilme: 410
  • Arabam:2011 ford focus 1.6 hb
  • Meslek:özel şöför
Kampanya & Sponsor ve Anlaşmalı İş Yerleri Başlığı altında koltuk kılıfı üretimi yapan ve forum üyelerine indirim li imalat yapan koltuk kılıfı imalatçısı bir iş yeri var burayla irtibata geçebilirsiniz.

oğuz mete

oğuz mete

Ghia

• Üye
    • Üye No: 1.214
  • 1.393 İleti
  • Beğenilme: 1.187
  • Arabam:2011 Focus 3 Style Plus
  • Meslek:Memur
ben ölçülerini alarak kendim diktirdim ..90 tl ye çıktı..paspaslarda 30 tl :) döşemecilerde ölçü alarak diktirebilirsin..

Resmi ekleyen

2011 Ford focus 3 style plus 1.6 125 Ps 4K black ..

Guest_Özcan B._*

Guest_Özcan B._*
  • Misafir
valla bana 150 tl dedi,hediye olarak da arka koltugun orta ayak koyma yerine cırt cırtlı bı malzeme göndereceğini söylediler,sahibinden comda da şirketin ilanı var o modeli ısmarladım o sitede de 150 tl..forum kullanıcılarına özel indirim var demişlerdi ama sahıbınden.com dakı ile aynı fıyat oldu.hatta sahibinden com.daki ürün ilan nosu da 84885173.. bunu ettim sipariş http://www.sahibinde...-84885173/detay ... forum kullanıcılarına normalde yüzde kaç indirim yapıyor ankara oto döşeme?

Yakup Çağatay

Yakup Çağatay

Site Teknik Sorumlusu

• Yönetim
    • Üye No: 1
  • 33.935 İleti
  • Beğenilme: 15.196
  • Arabam:'08 Focus Ti-Vct Titanium
  • Meslek:Öğrenci

valla bana 150 tl dedi,hediye olarak da arka koltugun orta ayak koyma yerine cırt cırtlı bı malzeme göndereceğini söylediler,sahibinden comda da şirketin ilanı var o modeli ısmarladım o sitede de 150 tl..forum kullanıcılarına özel indirim var demişlerdi ama sahıbınden.com dakı ile aynı fıyat oldu.hatta sahibinden com.daki ürün ilan nosu da 84885173.. bunu ettim sipariş http://www.sahibinde...-84885173/detay ... forum kullanıcılarına normalde yüzde kaç indirim yapıyor ankara oto döşeme?

Konuyu incelerseniz göreceksiniz bu bilgileri..

Hayattaki en büyük şansım, Galatasaraylı bir babanın oğlu olarak doğmaktı

Forumdan ipuçlar: (Bu satırlar okumak ve uygulamak içindir)

• Resim nasıl eklenir ?
  • Forum nasıl takip edilir ? Tıklayınız
  • İletileri yazdıktan sonra özellikle resim eklemelerinde, Ön izle (Gelişmiş Yant. Seç) butonu ile kontrol edip sonra yollamanızda fayda var.
  • Konu dışı cevaplamak istediğiniz iletileri, cevaplaya tıkladıktan sonra mesajı kopyalayıp doğru konuda (ör: geyik ise g.sohbet'de) yapıştırıp, cevaplayınız

FocusClubTr--1346115184.jpg

FocusClubTr--1328007674.png

Reklamları tıklıyor musun?

Practical Thinking

Guest_Özcan B._*

Guest_Özcan B._*
  • Misafir
inceledim yakup bey 150 tl civarı tutar demiş fiyatta bi sorun yok fena deil..ancak sahıbınden comda da 150 tl olması,focusclub üyelerine bi ayrıcalık saglamamıs ona biraz takıldım ben,,bi hediye verecek ve kargo ücreti almayacak benden sanırım üyeler için bana yaptıgı güzellık bunlar oldu..ama gördugum kadarıyla ve işyeri sahıbıyle görustugumden anladıgım oldukca kalıtelı ve profesyonel yapıolar işlerini..o yüzden para da sorun yok..hakkıdır tabi bi sorun cıkmazsa ama cıkacagını da beklemıorum

Guest_Özcan B._*

Guest_Özcan B._*
  • Misafir
gerçi %10 indirim demişsniz o da kargo bedeli almayacagı için aynı hesaba geliyor,indirim yapmış oldu,ayrıca hediye de güzel bi ikram oldu..şirket sahibi çok kibar ve müşteri memnuniyetine cok önem veren bi kişi..artık tavsiye edıyorum bende

Guest_Özcan B._*

Guest_Özcan B._*
  • Misafir
sanırım ölçüleri arabayla gittiğinde alıyor fakat benim gitme durumum yok,..bütün focus 3 lerde koltuk ebatları aynıdr sanırım

Yakup Çağatay

Yakup Çağatay

Site Teknik Sorumlusu

• Yönetim
    • Üye No: 1
  • 33.935 İleti
  • Beğenilme: 15.196
  • Arabam:'08 Focus Ti-Vct Titanium
  • Meslek:Öğrenci
İletilerinizi 24 saat icinde düzenleyebilirsiniz yani alt alta farklı mesajlar yazmak yerine bir ustdekini güncellenmek mesaj kirliliğini azaltır.

Teşekkürler

Hayattaki en büyük şansım, Galatasaraylı bir babanın oğlu olarak doğmaktı

Forumdan ipuçlar: (Bu satırlar okumak ve uygulamak içindir)

• Resim nasıl eklenir ?
  • Forum nasıl takip edilir ? Tıklayınız
  • İletileri yazdıktan sonra özellikle resim eklemelerinde, Ön izle (Gelişmiş Yant. Seç) butonu ile kontrol edip sonra yollamanızda fayda var.
  • Konu dışı cevaplamak istediğiniz iletileri, cevaplaya tıkladıktan sonra mesajı kopyalayıp doğru konuda (ör: geyik ise g.sohbet'de) yapıştırıp, cevaplayınız

FocusClubTr--1346115184.jpg

FocusClubTr--1328007674.png

Reklamları tıklıyor musun?

Practical Thinking

Cem Boneval

Cem Boneval

RS

• Blogger
    • Üye No: 946
  • 8.888 İleti
  • Beğenilme: 11.939
  • Arabam:Focus & Fiesta
  • Meslek:Doktor
Koltuk kumaşlarınız kolay yıpranmayacak ve leke tutmayacak özelliktedir ve en az 10 sene sorunsuz gider.
Hal böyle olunca tuhaf tuhaf kılıflarla ikinci sahibi için koltuk koruma amaçlı masraf etmenin mantığı benim için yoktur.
  • Yakup Çağatay, Murat K., Alper Albayrak ve 6 kişi daha bunu beğendi

focus_III_ava2.jpg <-- 2011 Focus Mk.3 Titanium 1.6 Ecoboost ***** 2013 Fiesta Mk.7 Titanium 1.0 EcoBoost --> fiesta.jpg

nurettin ç.

nurettin ç.

Yeni üye

• Üye
    • Üye No: 2.067
  • 11 İleti
  • Beğenilme: 6
  • Arabam:1.6 stlye powershift
  • Meslek:sosyolog

Koltuk kumaşlarınız kolay yıpranmayacak ve leke tutmayacak özelliktedir ve en az 10 sene sorunsuz gider.
Hal böyle olunca tuhaf tuhaf kılıflarla ikinci sahibi için koltuk koruma amaçlı masraf etmenin mantığı benim için yoktur.

haklısınız bırakın arabalarımız, bizimle beraber kullandıkca eskisin

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 kullanıcı, 0 misafir, 0 gizli kullanıcı